ФУТБОЛНИ фенове ..::15::..

  • 21 968
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28
темата не е САМО за фенове на Реал Мадрид а за ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ИЗОБЩО! И Добрият Тон винаги БЕШЕ доминиращ тук!!!
Освен това да се твърди под път и над път, че Барса са на перманентен абонамент към Фортуна като цяло и към Световната Съдийска Конспирация в частност е толкова неестествено та чак .......смехотворно!!! и най-добрияt, за всички времена футболист като МЕСИ да бъде титулован като джудже и недоносче говори за едни други пристрастия, които в никакъв случай нямат нищо общо с футболните!!!

Виж сега, заради добрият тон в темата, ако забелязваш - спрях да коментирам играта на Барса от едно известно време. Мир да има!  Peace  Само и само, защото ми е приятно да чета твои постове, ако ще и на Емо, ако има и др. от Барса - по-често.
Няма да се извинявам за думите си и съжалявам, че се обиждате така, но всичките ми мнения са аргументирани, т.е привела съм доказно към тях - дали ще е снимков материал или видео. Ще трябва да ми покажеш този коментар по повод Меси - не помня да съм го наричала така.
Поста, който си цитирала е смехотворен, без да се засяга лично автора.
Какво значи:
Цитат
Реал е най-подпираният отбор и ако не е така , не могат да го понесат .
  Rolling Eyes
Това не е сериозно просто. Факти искам - ФАКТИ!?

А, че темата не е за Реал - не е! Ама всеки коментира каквото го вълнува, не виждам лошо.
Стилът ми на писане е малко по-агресивен, признавам си, но понякога емоцията взема връх. Никой не е съвършен и аз работя в/у духовното си израстване..  Mr. Green

П.П И страхотен автогол на Рамос тази вечер, за пореден път показа как добре играе с глава.  Иначе газим баските Mr. Green

# 736
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Цитат
Реал е най-подпираният отбор и ако не е така , не могат да го понесат .
  Rolling Eyes
Това не е сериозно просто. Факти искам - ФАКТИ!?
Ето ти факт - Този "футболист" трябваше да бъде изритан от футбола изобщо:

# 737
  • Мнения: 28
Това не е факт  Simple Smile
Показва единствено пристрастията ти, разбирам, Пепе е психопат. Но футболният свят е бил свидетел и на по-свирепи истории, португалеца е малко набеден. Вярно му спира процесора от време на време, не мисли с главата си, но аз това съм го признавала. И все пак, как това обяснява твърдението, че сме "най-подпираният отбор" .... ако обичаш  Stop  Laughing

Страшно се радвам за победите на Уигън и Болтън, хубавата новина от деня, освен категоричната игра на Реал, естествено  Mr. Green  Peace 

# 738
  • España
  • Мнения: 1 128
Това не е факт  Simple Smile
Показва единствено пристрастията ти, разбирам, Пепе е психопат. Но футболният свят е бил свидетел и на по-свирепи истории, португалеца е малко набеден. Вярно му спира процесора от време на време, не мисли с главата си, но аз това съм го признавала. И все пак, как това обяснява твърдението, че сме "най-подпираният отбор" .... ако обичаш  Stop  Laughing

 

Eй поради тази причина НЯМА да ти търся факти, защото явно за теб те априори са такива сами по себе си ЕДИНСТВЕНО, когато защитават собствената ти позиция!!! Иначе-я някой бил психопат( рожба златна той Mr. Green) или било плод на причудлива тактика или пък просто екзистенциално умозаключаваме, че "футболът помни и по-тежки случаи"! newsm78
Освен това, знаеш, че моите стрели са насочени по-скоро към Моуриньо, отколкото към Реал Мадрид и в цитираният от мен пост на therese ударението падаше на първата част за" бруталното държане, ругатните и псувните" - нещо типично за Белите откакто на кормилото е португалецът!!!!
Особено много бях впечатлена от един по-ранен пост на Блу (извинявай миличка, че те намесвам Hug!), в който тя изразява опасения да не се паднат Челси срещу Барселона в ШЛ не за друго, ами - цитирам по памет-защото "ги потпирали" Shocked...... айде холам, дето викат по нашия край - Най-титулования отбор в последните години, с едни от най-добрите играчи в света -справка всички възможни статистики които съществуват - да твърдиш ,че все ги подпирали е най-меко казано НЕ СЕ РИ ОЗ НО! Naughty Макар, че дори и хипотетично да приемем, че би могло да се случи,, мисля че това далеч не би бил основният проблем на Челси срещу Каталунците с оглед на изявите им в последно време! Mr. Green Peace
В този ред на мисли, КИА, мисля ,че няма лошо да си агресивна а да си ОБЕКТИВНА-това далеч не означава да тръпнеш като "млада булка" само при споменаването на Меси, но така също и да подскачаш като "ощипана госпожица" само ако някой си позволи светотатството да изкритикува Реал Мадрид, Роналдо или ,не дай си Боже, Моу !!! Хубаво е, че четеш играта т. е. мача ама не можеш да прочетеш всички книги в библиотеката нали -говоря по принцип, така че обективността и субективността често се преплитат !А и футболът, освен чисто тактически и математически си има и духовен прочит - не всичко е ритни, стани, бутни и псувай +  снимков и видео материал,  ако ме разбирате!!! Иначе не би бил най-гледаната и най-обичаната игра на света!!!!!
Добре, че наближава Европейското, където съм сигурна че с теб, КИА, ще бъдем от един отбор +Емо и Сарк евентуално да ни ударят по едно рамо!!!
Иначе е чудесно, че започваш да работиш по" духовното си израстване"!!! Да помагаме ако трябва Laughing bowuu?!


# 739
  • Мнения: 2 272
Емо, ето ти едно клипче на Барса, много е интересно



какво ще кажеш?  Grinning

Роми, почти няма фен на Челси, който да не пази горчивината от онзи мач от полуфинала за ШЛ , 2009.
http://www.youtube.com/watch?v=Sp-YDd4Dz-E
Така че, няма как да съм с положително мнение на Барса, просто съм пристрастна, не съм обективна, признавам си. Не отричам, че са голям отбор, с най-добрия футболист-гений Меси. Едва ли някой ще отрече таланта му. Но доста тежко изживях онзи мач, така че аз ще продължавам да си вярвам, че ги "подпират". Simple Smile

# 740
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Добре, че наближава Европейското, където съм сигурна че с теб, КИА, ще бъдем от един отбор +Емо и Сарк евентуално да ни ударят по едно рамо!!!

Винаги!  Hug

Ето ти факт - Този "футболист" трябваше да бъде изритан от футбола изобщо:
http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWNJbE&feature=related

Забравих да кажа, че съм възмутена!  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 18:06 от Sarcasm™

# 741
  • Мнения: 412
Спорите си вие на тема Барса - Реал, а мен ме е яд, че Валенсия нямат финансовите им възможности /все пак по-голямата част от парите за ТВ права отиват при Барса и Реал/. Щяха да си запазят футболисти като Вия, Мата и Силва и конкуренцията щеше да е по-голяма. Но уви и още звезди ще продават, защото големите суми, които им се предлагат са им необходими.

# 742
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
@ True Blue - Монтажиста доста си е поиграл. Същия клип го гледах преди два месеца, оказа се че автора му е фен на Реал Мадрид и дори го повдроха под отговорност и осъдиха от FC Barcelona за откровенните лъжи. Специалистите от Canal+ казаха че целия клип е монтиран доста добре, но е имало същественни разлики в моментите излъчени от телевизията и показаните в клипа.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт