ФУТБОЛНИ фенове ..::15::..

  • 22 001
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 280
И аз го имам в отбора Simple Smile Сложих и Валенсия, дали ще е титуляр той? Или Нани се връща?

# 721
  • Мнения: 412
Нани и Оуен още не са готови за игра ... уж. Знам ли хитрата лисица дали няма да измисли нещо.  Laughing
Но иначе не ми се вярва, ако всичко с Антонио е наред, да излезнем без него. То само това остава - да играем без най-ефективния си футболист и да разчитаме на добрата воля на Нани. Пък и аз вече го сложих капитан.  Laughing

# 722
  • Мнения: 2 280
аз взех и Руни, та той ми е капитан Simple Smile

# 723
  • España
  • Мнения: 1 203

на Реал като им вкарат гол и се започва брутално държане , ругатни и псуване ,
Реал е най-подпираният отбор и ако не е така , не могат да го понесат .


 Peace Не мога да не се съглася с това просто  !!!! И бих добавила- Особено в последните 2 години в Моу-ерата!!! Mr. Green
КИА,при цялото ми уважение към теб ,а знаеш че то не е малко  Wink,, си мисля че темата не е САМО за фенове на Реал Мадрид а за ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ИЗОБЩО! И Добрият Тон винаги БЕШЕ доминиращ тук!!!
Освен това да се твърди под път и над път, че Барса са на перманентен абонамент към Фортуна като цяло и към Световната Съдийска Конспирация в частност е толкова неестествено та чак .......смехотворно!!! А като основен недостатък, при това набутан на преден план преди всичко останало положително , на един от най-добрите, да не кажа и най-добрияt, за всички времена футболист като МЕСИ да бъде титулован като джудже и недоносче говори за едни други пристрастия, които в никакъв случай нямат нищо общо с футболните!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Що се отнася до Стоичков и поРЕдния скандал със съдията, само мога да кажа, че вече се опасявам на къде отива родния ни футбол при това не на думи и на шега!!! Мафията буквално превзема родното ни първенство с цялата си наглост, безпардонност и силови елементи!!! Жалко!!! Ицо- верно БИВШЕ футболно величие ,с което всички сме се гордели, но пълно разочарование като треньор и простак и наглец в чисто човешки аспект!!!
И за съжаление това е само върха на айсберга!!! В този ред на мисли-    http://www.blitz.bg/sport/article/122049  

# 724
  • Мнения: 2 280
ужас, това ,ако е вярно.....  Shocked

# 725
  • España
  • Мнения: 1 203
За сега на полувремето е 1 на 1 - по ТВ 7 го дават

То все едно да обясняваш на гинеколог как се правят деца, но за сетен път ще повторя ,че такова животно като българския шампионат нЕма!!! И тенденциозно, и в лапите на Мафията- и футболната и класическата!!! Лудогорец, които завършиха на върха през зимата ,обърнете внимание колко рядко попадат в "светлината на прожекторите" и то в половината от случаите квалифицирани като "селяни", " феодален отбор" и т н т.... #Cussing out!  А те са, смело мога да твърдя, познавам лично президента им ,единствените в България които се опитват да играят истински красив и професионален футбол ! Нищо повече...... Без скандалир без излишен шум......

# 726
  • España
  • Мнения: 1 203
Потвърждение на думите ми че който може си го може !!!! 1 на 2 за Лудогорец!!!!!

# 727
  • Мнения: 2 280
Искма Лудогорец в ШЛ!! Simple Smile
А ние направихме отново жалък мач....  Tired

# 728
  • España
  • Мнения: 1 203
Искма Лудогорец в ШЛ!! Simple Smile
А ние направихме отново жалък мач....  Tired

Аааааа за там ще им трябва един  ъъъъъ аржентински треньор примерно! Mr. Green
Пък може и на вас да ви потрябва по някое време!!! Хахаха

 

# 729
  • Мнения: 412
Уигън водят и то на Анфийлд.  Joy

# 730
  • Мнения: 2 280
Просто няма такъв отбор като Ливърпул.

п.п. Ееееее може ли такова нещо... тъкмо махнах Суарез от фентъзито и той вкарва 2 гола
А , отмениха му 2рия Grinning

# 731
  • Мнения: 412
Аз с моята луда радост предизвиках съдбата.  hahaha Ще падат ли, няма ли? И Кени не знае. Анди ще ги спасява, ако се наложи.  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 280
 Joy Joy Joy е неееееееееее, не е истина това .... 2:1 за Уигън , не на си взели поука от предния мач, в който поведоха 2:0 и КПР ги обърнаха на 3:2

# 733
# 734
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Joy Joy Joy е неееееееееее, не е истина това .... 2:1 за Уигън , не на си взели поука от предния мач, в който поведоха 2:0 и КПР ги обърнаха на 3:2

Умирам от кеф за моите селски......май ще вземем пак да се спасим...

БГ футбол не го следя активно, но току що гледах интервю с Венци Стефанов, абсолютен простак, идиот и тн..Ицо е ангелче в сравнение с него........

Общи условия

Активация на акаунт