ФУТБОЛНИ фенове ..::15::..

  • 22 003
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 280
ГАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 25
ГОООООООЛ!!!!
Егати, чиста случайност, че влезе! Party
Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 707
  • Мнения: 28
охххх  ooooh! много грозен мач, накъсана игра и груби нарушения.. Пак допускаме идентично изравняване в края. Стопихме 4-ри точки за три дни.  Crossing Arms
Сами сме си виновни заради неубедителната игра, НО...

Рефера тотално не в час?! Предлагам му да си глътне свирката и да не се излага повече.. Нашари ни с картони, изравнителният гол след несъществуващ фаул?! На Пепе му разкървиха устата, той му дава жълт картон   33uu  Явно стратегията ще е да ни вадят по двама играчи, за да ни спрат за титлата.

А а а и най-важното - ДВА ЖЪЛТИ картона за играч на подводницата, без да бъде изгонен???  hahaha 

http://www.youtube.com/watch?v=a7Qk6DachBM

# 708
  • Мнения: 2 280
 Joy ама наистина ли не го изгони????? ахахахахахаа
Ти гледай в ШЛ кво ще правят за тях Simple Smile

# 709
  • Мнения: 28


Да, пълен абсурд!  Shocked
Мача си беше твърд, ама не и за 14 жълти и 5 червени (за Реал всичките) картона. Понеже май Пепе е напсувал рефера в тунела и на него е дал 2-ри жълт, съответно червен + Рамос, Йозил (директен, за ръкопляскане), Моу и Фария. Сега другият кръг без треньори и с вторият тим ще излизаме.. Некадърник! Дори не смятам, че беше тенденциозно с/у Реал, просто некадърник.  ooooh!

# 710
  • Мнения: 60

на Реал като им вкарат гол и се започва брутално държане , ругатни и псуване ,
Реал е най-подпираният отбор и ако не е така , не могат да го понесат .

# 711
  • Мнения: 28
Не думай  Thinking явно сме гледали различни мачове. Ако след 2 жълти картона не следва червен и изгонване - ти пренаписа правилника. Футбола е мъжка игра, по-добре ругатни и нерви когато се гаврят с отбора и свирят измислени нарушения, отколкото театрални изпълнения, подмолни провокации и търкаляне по ширината на целият терен.

Реал е най-подпираният отбор и ако не е така , не могат да го понесат .

Ауч! Ще ме обидиш  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 70
Добър ден.Нека бъдем по толерантни не се карайте.Пожелавам ви един прекрасен ден.

# 713
  • Мнения: 28
Темата ФФ не бива да е на 2-ра страница, хора. Активизирайте се!  Mr. Green  
Като няма интересни мачове за коментиране, нека пуснем нещо BG около скандала с Ицо  Simple Smile

http://www.gol.bg/litex/2012-03-23/mechkata-izreva-ot-hristo-stoichkov.127262

http://www.sportline.bg/news/88687/itso-se-prekloni-pred-naj-velikite-fenove

Може да е агресивен и да излял тонове помия в/у Реал Мадрид през годините, но Стоичков си остава най-успешният и прогресивен футболист на България за всички времена. И аз го обожавах като футболист, колкото и малко мачове да съм му гледала на живо.  Беше много голям Grinning  

# 714
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Добро утро момичета и честита пролет   bouquet   bouquet   bouquet

">#![/video]

# 715
  • Мнения: 412
Мисля този следобед да се отдам на заслужена почивка - биричка, крекери и ВЛ.  Blush Започвам с Челси - Тотнъм и мисля да продължа с Арсенал - Астън Вила. Вечерта ще стискам палци на Стоук.  Laughing
Хубав футболен уикенд на всички.  Hug

# 716
  • Мнения: 2 280
И аз съм на биричка Simple Smile Наздраве!

# 717
  • Мнения: 412
cheers
Добре, че се вее косата на Асу-Екото и ме разсейва, че иначе ще заспя. Засега нищо интересно.  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 2 280
хаха, да, дебнат се, към 60та мин , ако няма гол все още, ще се отворят, мисля.

# 719
  • Мнения: 412
С тази си игра Бейл ще ми донесе най-много 2т. Ако не реши да си изкара някой картон или да си отбележи автогол.   smile3506 Във втория случай точките да се пишат на теб, Блу.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт