Рекламират кренвирши "Сачи" в градини и училища

  • 12 491
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 62 595
А дали може сега да се добави анкета със За и Против? Може би така ще си проличи, че от всички писали в темата само една майка е ЗА. 

Това би трябвало да съм аз Grinning.Аз не съм ЗА ,просто не виждам чак такава трагедия да е станала.Ако не желая детето ми да яде Сачи няма да му купя и толкова.Не съм видяла дете да се тръшка за кренвирши или салам,а съм виждала такива ,които се тръшкат за бонбонки които виждат за пръв път.Няма смисъл да се възмущавам от рекламите,защото те нямат да спрат.

Днес ще рекламират едно, утре ще е друго, вдругиден трето. И все така ли няма да ти пречи? накрая ще превърнат детските градини и училищата в рекламен блок! Това ли искаш?

# 91
  • София
  • Мнения: 1 455
 Да, ето поредния пример за безумие в детските градини. Запознайте се с Кънчо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645625.0.

# 92
  • Мнения: 19 355
Днес ще рекламират едно, утре ще е друго, вдругиден трето. И все така ли няма да ти пречи? накрая ще превърнат детските градини и училищата в рекламен блок! Това ли искаш?
Мдаа...децата ще добият и вкус към "изкуството". Как възвишено звучи:гледах постановка за салами  ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 455

Мдаа...децата ще добият и вкус към "изкуството". Как възвишено звучи:гледах постановка за салами  ooooh!
Да, забравяш кренвиршите... от месо.

# 94
  • Мнения: 15 379
Да, забравяш кренвиршите... от месо.

А то изобщо дали има такива Laughing?

# 95
  • Мнения: 372
А дали може сега да се добави анкета със За и Против? Може би така ще си проличи, че от всички писали в темата само една майка е ЗА. 

Това би трябвало да съм аз Grinning.Аз не съм ЗА ,просто не виждам чак такава трагедия да е станала.Ако не желая детето ми да яде Сачи няма да му купя и толкова.Не съм видяла дете да се тръшка за кренвирши или салам,а съм виждала такива ,които се тръшкат за бонбонки които виждат за пръв път.Няма смисъл да се възмущавам от рекламите,защото те нямат да спрат.

Днес ще рекламират едно, утре ще е друго, вдругиден трето. И все така ли няма да ти пречи? накрая ще превърнат детските градини и училищата в рекламен блок! Това ли искаш?

Чак до там не вярвам да се стигне.Тези постановки са 2-3 пъти в годината.А и е по-лесно да обясниш на детето какво точно е рекламата и че не всичко което види трябва обезателно  да се купи.Освен това е и чудесен повод му се каже какво има в кренвиршите,примерно.

# 96
  • Мнения: 46 601
alexina, не е важно какво рекламират.
Въпросът е има ли място за търговци в детски и училищни заведения.
Ако приемем, че това е магазин/пазар, ок, там им е мястото.
Но иначе никак не ми се връзват нещата.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 455
Да, забравяш кренвиршите... от месо.

А то изобщо дали има такива Laughing?
Не, няма  Laughing, но нали такава им беше реклама преди време.

# 98
# 99
  • Мнения: 2 837
Темата е позамряла, а е изключително важна. Напълно съм съгласна, че е възмутително да се рекламира из ДГ и в началния курс. Реакцията на инспектората в репортажа също беше много странна и вече съм сигурна, че г-жа Кастрева има интерес от подобен тип представления. Ако реагираме по-остро, ми се струва, че може да има някакъв ефект. Идеите с възмутен имейл и с анкета в темата ми харесват.
Мен ме потриса и това: http://www.pediatria-bg.eu/recommended.php

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 11:09 от Ана2

# 100
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 906
Ужас! Чак пък ги препоръчват за деца над 1 година.  Shocked

# 101
  • Мнения: 15 379
Препоръката е свързана със сериозна сума пари естествено.
Никой нормален педиатър няма да препоръча салам и кренвирши в менюто на дете.
А и защо в Наредбата за здравословно хранене в детските заведения кренвиршите и саламите са аут от менюто на децата, а БПА ги препоръчва за деца над 12 месеца?

Отделно, че БПА няма особена тежест. Това е просто едно сдружение, което и ние от тази тема можем спокойно да създадем и да прокламираме като полезни кренвирши и маргарин за храненето на бебета и деца. Че и парици да ни дават.

# 102
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 906
Това е просто едно сдружение, което и ние от тази тема можем спокойно да създадем и да прокламираме като полезни кренвирши и маргарин за храненето на бебета и деца. Че и парици да ни дават.[/b]

A виж, това е добра идея! Sunglasses

# 103
  • Мнения: 19 355
Отделно, че БПА няма особена тежест. Това е просто едно сдружение, което и ние от тази тема можем спокойно да създадем и да прокламираме като полезни кренвирши и маргарин за храненето на бебета и деца. Че и парици да ни дават.[/b]
Добре, че прочетох това, защото тотално се потресох от препоръките за Данонино и саламите.

# 104
  • Мнения: 2 658
Е, стига де  Tired ooooh!
Все пак е Българска ПЕДИАТРИЧНА Организация... И чак "!препоръчва!"...

Това е пълна ненормалщина  Close
Вярно, в какъв свят живеем, а...?

Общи условия

Активация на акаунт