Препоръчайте фитнес инструктор моля

  • 39 412
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
 kak@r@la, този сайт беше първото нещо, което изчетох от начало до край, когато реших, че ще ходя на фитнес http://lubomirivanov.com/category/%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%81/. Успех, трудно е в началото, но щом започнеш да виждаш резултатите от своя труд, става много по- лесно.

# 16
  • Мнения: 205
Здравейте хора Laughing Аз не съм влизала в темата откакто я пуснах, а дори вече имало спорове Laughing
Нищо, в спора се ражда истината или поне така се казва

Първо аз не съм съвсем слон де- 168 см, 62 кг съм, принципно фигурата ми е сравнително хармонична. Като всяка жена имам проблеми с корема, ханша и бедрата и разбира се липсата на воля и мързела. Не се стремя към съвършена фигура, а по-скоро към прилично изглеждаща и най-вече тонизирана. Цената за мен е доста определяща. А и не искам някой, който да ме тренира като животно, но да ми обръща достатъчно внимание като отида, а не да вися по 15 минути и да чакам някой да дойде да ми пусне уреда или да ми каже сега какво да правя, защото времето ми е ограничено и искам като отида за 1-2 час да направя пълноценна тренировка.

Иначе груповите занимания сигурно са много хубави, но обикновено са във фиксирани часове, а на мен времето ми е малко ограничени и рядко са ми удобни тези часове/ с малко дете съм/

Както и да е, ще пробвам няколко фитнеса, които съм си набелязала и ще споделя впечатления. Междувременно съм отворена за всякакви препоръки

иначе за видовете тренировки- хал хабер си нямам коя каква е и не мога да взема отношение, само знам че има някакви кръгови тренировки, които пак не знам какви са. Иначе имам една приятелка, която ще вербувам да ходим заедно и тя иска с треньор и може някъде да се договорим за по-нормална цена, тоест надявам се

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Относно фитнес инструкторите,специално персоналните излиза доста солено от порядъка на 15-20лв тренировка.За това Ви съветвам да посетите зала,която си има инструктор.Пък и нека всички да са наясно,че тренировката е една малка част,едва около 30-40%.Дами,ако искате да изглеждате добре,освен че трябва да тренирате правилно,а и да си изградите култура на хранене.Аз лично ви препоръчвам да направите консултация с инструктор специално за храненето,да ви обясни кое,как,защо и да направите няколко тренировки с него,след което да практикувате сами.Помеждудругото съм персонален фитнес инструктор.лицензиран към НСА "Васил Левски".Ще се радвам да бъда полезен,като първата тренировка е безплатна.От гр. София съм,ползвам залата срещу сектор А на стадион Герена.За повече информация - 0885 77 23 19  Тодор Марков.Поздрави Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4
Според мен най-подходящо за теб са т.нар. кръгови тренировки.

# 19
  • Мнения: 11
-

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 01:21 от uBaH4o

# 20
  • Мнения: 205
Да се включа и аз като автор на темата - 8 кг надолу съм. Тренирам вкъщи, но без диета не става наистина. Още малко и вече ще съм готова и за трен в зала

Тодор, Иванчо какво трябва да се приема след тренировка - знам за суроватъчния протеин, но не може ли да е някаква храна, че тия химии нещо не ми допадат

# 21
  • Мнения: 11
-

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 01:20 от uBaH4o

# 22
  • Мнения: 9 188
Здравейте , знам че е стара тема , нооо ми се иска да я побутна Embarassed
интересувам се живо от темата..
Някакви насоки..
искам да започна да се занимавам със спорт , не искам да правя мускули като щангист Blush
трябва ми ЛТ да поговоря да ме види,прецени и да ми състави програма за трениране.. не искам сама да се засиля и да се контузя , като се захвана с непосилни за мен упражнения и си нанеса трайни контузии.
Имам роднина която се деформира за винаги от самоназначила си програма от упраж. и спазваща я с педантична точност.

Ако имате, предложения за личен треньор или фитнес с ЛТ искам човек които определено е на ТИ с формулировката персонален инструктор!

# 23
  • Мнения: 6 365
Всяка програма за тренировка, следвана педантично и хронично, води
до травми. Човешкото тяло е създадено за вариабилност на движението.

Лазар Радков.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Мамасита, възможно ли е да повдигна дупето с  някакви домашни тренировки?
Ако трябва ще си купя пудовки ...

Мечтая и да мога да си позволя Милко, ама не мога  Sad

# 25
  • Мнения: 45
Не съм Мамасита, но все пак:
Вивиан, за дупето защо не пробваш клекове в домашни условия с някаква подръчна тежест, каквато и да е, но удобна за целта. Е, ако имаш лост - прекрасно.

Пинко, Любомир Иванов е добър, но пък и цените му са височки  Mr. Green Ще ти състави програма и хранителен режим, ако искаш, не знам дали обаче дава индивидуални тренировки...

# 26
  • Мнения: 9 188
 Hug
мерси , а какви са цените ориентир моля Praynig
Милко?
Любомир Иванов?
Лазар ?

да се подготвя психически  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 6 365
Мамасита, възможно ли е да повдигна дупето с  някакви домашни тренировки?
Ако трябва ще си купя пудовки ...

Мечтая и да мога да си позволя Милко, ама не мога  Sad


Дупето не се повдига с тренировка само, а с пренастройка на движенията
в ежедневието. Ако се научиш да клякаш до земята, с прилепени ходила,
ще се стегне само. Както и ако ходиш правилно, като ангажираш глутеусите.
Номерът е да не ходиш разкрачено и лениво. Ако имаш пудовка, и там има няколко
упражнения, но ежедневното движение върши повече работа. Ходенето без обувки
или с ниски подметки почти автоматично ангажира правилните мускули. Парадоксално,
не се стяга задник с ходене на токчета, точно обратното.

Лазар Радков взима 20 лева за консултация, може да минеш с няколко.
Ще си заслужава.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Мамасита, безкрайни благодарности  Hug

Само още една консултация, относно клековете с прилепнали стъпала - по конкретно по колко на ден? С или без загрявка?

Аз ходя 99% с ниски равни обувки, предимно кецове, и ходя големи разстояния, енергично, но явно не напрягам глутеусите. Ще помогне ли ако съзнателно ги стягам крачейки?

# 29
  • Мнения: 6 365
Не, не се стягай. Щом ходиш така, вероятно ги впрягаш.Трябва да помисля още
малко , но имаше един номер стъпалата да са добре насочени напред, тоест
линията на ходене да минава между петата и палеца. Повечето хора извъртат
ходилата повече или по-малко настрани, а това сплесква задника.

Кляканията са по 5-6 на ден, не за бройка, а за форма. И после да се
изправиш.

Просто все едно нямаш тоалетна чиния, а клекало. Между другото
затова хората от третия свят нямат проблеми със ставите и не страдат
от плоскогъзие- защото по няколко пъти на ден правят "упражнението"Simple Smile

Всъщност целта не е стегнати мускули, а такива, които са меки, но в кондиция
да реагират във всеки момент. Стегнатите мускули не са хубаво нещо.

Общи условия

Активация на акаунт