Какво правите с бурканчетата от пюрета?

  • 6 889
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 987
Така да е Simple Smile Не помня, защото отдавна не съм ползвала. До нас няма.

# 61
  • Мнения: 15 379

Ако ти се занимава събирай и ги носи някъде, където има.
Аз така бих направила Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 7 987
Дано се получи Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 2 082
Лично аз изхвърлям боклука разделно. Но действа много разочароващо, като виждам какви неща слагат хората в специализираните контейнери  Tired Ще минат поне още 10 години докато се промени мисленето...Извън темата е, извинявам се за което.

# 64
  • Мнения: 1 464
Аз пазя някои от тях.После слагам вътре чубрица, риган и всякакви сухи подправки, които имам.

# 65
  • Мнения: 722
Запазила съм си по 1-2  от различните грамажи. Другите изхвърлям, без да си правя труда да разделям от битовите отпадъци. Клошарите май ги събират. Не  знам. Може вече да не си струват парите. Преди ги изкупуваха като амбалаж за жълти стотинки.

# 66
  • Мнения: 96
Събирам си бурканчетата (поне част от тях де). Приготвям домашна храна, сипвам я в тези бурканчета - да, не се затварят много добре. После прибирам във фризера и си имам храна за седмицата. Правя различни видове и после ги редувам. Размразявам като от предната вечер оставя бурканчето в хладилника. С хартиено тиксо надписвам вида на храната и кога съм я приготвила. Мисля, да не оставям повече от 10 дни във фризера, но до сега не се е задържала толкова много защото не провя огромни количества.

# 67
  • Мнения: 1 110
Лично аз ги изхвърлях, понеже не ставаха за нищо. Моя приятелка купуваше на Малечко, събра много и ги занесе в Детска кухня, оттам много се зарадвали и дори написаха обява, ако може и други майки да съберат. Понеже има много чупливост и захабяване.

# 68
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Правя лютеница  Peace

Общи условия

Активация на акаунт