Медицински педикюр

  • 58 988
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 670
Позволявам си и аз да препоръчам моята педикюристка която я получих и аз от запитването ми в този форум. Тя найстина се справи с проблема ми. Казва се Албена Живанкина 0888718600 и е на петте кьошета. Информацията е  за София.

Благодаря, Roni! Междувременно аз също намерих педикюристка в София, от която съм доволна, но не с помощта на форума. Една приятелка ми запази час и дори не запомних името на педикюристката, за съжаление. В момента нямам някакъв особен проблем, но съм доволна от почистването и оформянето. Струваше 20лв. Не обърнах внимание и на името на салона, но тъй като имаше и фризьорка, мисля, че е този, ориентирайки се по адреса (точно срещу луксозната червена сграда на Нова Медийна Група):
https://www.google.bg/maps/place/%D0%A4%D0%A0%D0%98%D0%97%D0%AC% … xb3b3a5698f744b5b

# 46
  • Мнения: 24
Позволявам си и аз да препоръчам моята педикюристка която я получих и аз от запитването ми в този форум. Тя найстина се справи с проблема ми. Казва се Албена Живанкина 0888718600 и е на петте кьошета. Информацията е  за София.

Благодаря, Roni! Междувременно аз също намерих педикюристка в София, от която съм доволна, но не с помощта на форума. Една приятелка ми запази час и дори не запомних името на педикюристката, за съжаление. В момента нямам някакъв особен проблем, но съм доволна от почистването и оформянето. Струваше 20лв. Не обърнах внимание и на името на салона, но тъй като имаше и фризьорка, мисля, че е този, ориентирайки се по адреса (точно срещу луксозната червена сграда на Нова Медийна Група):
https://www.google.bg/maps/place/%D0%A4%D0%A0%D0%98%D0%97%D0%AC% … xb3b3a5698f744b5b

Благодаря ти мила, за информацията Simple Smile

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 564
Здравейте Simple Smile Снощи за първи път през живота си бях на медецински педикюр, който търся от доста, време - имам проблеми доста - впити нокти , мазол огромен и натрупана мъртва кожа по петите. И просто трябва да споделя, че жената на която попаднах най-накрая ще остане моя маникюристка до живот! Имам чуството, че краката ми олекнаха с по 10 кг! Simple Smile Цената беше 35 лв.

# 48
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
 petufin
Сподели къде

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 564
на ул. Ами Буе... трябва да потърся визитката за точен номер, жена на около 50 години  Simple Smile

# 50
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
на ул. Ами Буе... трябва да потърся визитката за точен номер, жена на около 50 години  Simple Smile
Радвам се, че си доволна...онзи ден бях там и мога да кажа, че няма да повторя!

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 564
на ул. Ами Буе... трябва да потърся визитката за точен номер, жена на около 50 години  Simple Smile
Радвам се, че си доволна...онзи ден бях там и мога да кажа, че няма да повторя!
Ми аз до сега не съм била на истински медицински педикюр, свали доста неща от краката ми, можех да стъпвам на пръсти, нещо което не бях правила от много време и така, но може би аз просто нямам нужните критерии за такъв вид услуга Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1
Идея за Варна?

Благодаря!

Моля някой да сподели  мнение за Варна.

# 53
  • Мнения: 162
Здравей Хеппии Simple Smile Имам същия проблем и искам да попитам какво стана с пръстчето, оправи ли се?
Моляте опиши ми какво правиха, боля ли те, и най вече къде отиде ? Много благодаря предварително:) И за рекламата може да ми пишеш и на лични БЛАГОДАРЯ

Здравей, писах ти на лични. Изпратих ти и адреса на студиото, където ходих. Не, не ме болеше, защото слага някакви омекотяващи масла, преди тях ваничка със соли, след това антибиотично кремче на третираното място и така. На мен ми бяха доста впити ноктите, но пък и съм издръжлива на болка. Общо взето беше приятно, а след това лекотата с която ходиш е супеееер...  newsm68 Пиши как е минало, ако решиш да отидеш.

Ще се радвам ако изпратите името на салона и на мен, тъй като и аз се колебая между изброените от вас Simple Smile

# 54
  • Мнения: 162
Искам също така да споделя за педикюрист Силвия Пешева.. посетих я преди известно време.. наистина добър специалист, разбира си от работата, но за мен хигиената не беше на ниво, не съм сигурна и колко бяха дезинфекцирани инструментите.. малко съм се наплашила като се разчетох какви неща може да прихванеш след педикюр, че мисля да си направя тестове на кръвта.. ако не беше ниската хигиена, щях да и бъда редовен клиент..

# 55
  • Варна
  • Мнения: 227
Най-после - решение за ВАРНА! Християна - давам контакта й на лични. Работи си самичка в студио на ул Баба Рада 4 (на гърба на хотел Черно море).

Имала съм периоди по 2-3 месеца да търпя кански мъки... ужасии разни. През август ходих при нея с проблем, сложи ми лидокаин и с един инструмент който влиза под нокъта изряза впитото парче. След 2 дни мястото се успокои и заздравя, викна ме след 2 седм. да погледне какво е положението. Всичко беше Ок. От тогава съм ходила още 2 пъти, ноктите не се впиват, растат си от август не съм имала проблем.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 599
Някой може ли да ми препоръча такъв специалист за Бургас?

# 57
  • Мнения: 633
И аз в темата ,че имаме сериозен проблем с  нокът на дете на 15г.Доста му е впит от единия край,дори гноеше -сега малко поспадна но продължава да му е подут пръста и да го боли при допир  .Това продължава вече 4 месец и ми трябва медицински педикюр - в Хасково или Пловдив,моля препоръчайте!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 227
Успех! Ако не,  търси в др. град.  Аз вече бях решила в София да ходя. А живея във Варна.

# 59
  • Мнения: 633
Успех! Ако не,  търси в др. град.  Аз вече бях решила в София да ходя. А живея във Варна.
Ами ако е наистина добър професионалист бих го завела и в София !Дано някой се включи с информация!

Общи условия

Активация на акаунт