Медицински педикюр

  • 58 760
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 108
И аз имам проблеми с ноктите на краката. Търся координати на специалист в източните квартали на София.
И аз останах без педикюристка и съм в търсене..дано някой се включи..

# 76
  • Мнения: 23
Здравейте,
може и да не е въпроса за тук ама да попитам.
Някой с проблемни нокти слагал ли си е тези скоби на на ноктите и какви резултати е имал.
Аз си сложих на двата палеца и ми казаха че трябва да ги нося около година.Просто искам да знам какво да очаквам.

# 77
  • Мнения: 45
Здравейте! Моля ако някой може да ми каже координати за ПЛОВДИВ дъщеря ми  -15г. има враснал нокът .Изчетох темата ,може и на лични!

# 78
  • Там където
  • Мнения: 777
Здравейте,

Гледам, че тази тема не е активна от 4 години, но ми се налага медицински педикюр и бих желала да е от дама наистина с опит. Не бих влязла във всеки салон. Имаше добри отзиви за Албена Живанкина. Ако някой има по-пресни впечатления моля да дадае мнение. Може и за друг специалист в София.

Благодаря.

# 79
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Ако не държиш да  ежена, мога да препоръчам
https://www.facebook.com/NailClinicBulgaria/

# 80
  • Там където
  • Мнения: 777
Благодаря ти, Ала-Бала! Не е нужно да е жена. Гледах я тази клиника във фейсбук и се чудех, но ще си запиша час.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 367
Здравейте, някой да сподели мнение за медицински педикюр във Варна?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте, някой да сподели мнение за медицински педикюр във Варна?
Аз ходя в Студио Ил при Илка Николова и съм много доволна.

# 83
  • Мнения: 1 671
В Пловдив наистина добър медицински педикюр моля
А не салончета с обикновени маникюристки преминали само курс и си продават продуктите…

# 84
  • София
  • Мнения: 4 176
Здравейте,

Гледам, че тази тема не е активна от 4 години, но ми се налага медицински педикюр и бих желала да е от дама наистина с опит. Не бих влязла във всеки салон. Имаше добри отзиви за Албена Живанкина. Ако някой има по-пресни впечатления моля да дадае мнение. Може и за друг специалист в София.

Благодаря.

Аз ходих при нея в понеделник. От тази тема разбрах за нея. Удобно е като локация, пресечка на Скобелев. Оказа се, че при мен няма голям проблем, но съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт