Медицински педикюр

  • 58 932
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 670
И аз в темата ,че имаме сериозен проблем с  нокът на дете на 15г.Доста му е впит от единия край,дори гноеше -сега малко поспадна но продължава да му е подут пръста и да го боли при допир  .Това продължава вече 4 месец и ми трябва медицински педикюр - в Хасково или Пловдив,моля препоръчайте!

Утре ще потърся визитката на много добра педикюристка в Хасково. Ако си от там, салонът ѝ беше зад джамията на главната с кафенетата. Петя се казва. Не съм ходила близо две години, но се надявам да е още там.

# 61
  • Мнения: 633
И аз в темата ,че имаме сериозен проблем с  нокът на дете на 15г.Доста му е впит от единия край,дори гноеше -сега малко поспадна но продължава да му е подут пръста и да го боли при допир  .Това продължава вече 4 месец и ми трябва медицински педикюр - в Хасково или Пловдив,моля препоръчайте!

Утре ще потърся визитката на много добра педикюристка в Хасково. Ако си от там, салонът ѝ беше зад джамията на главната с кафенетата. Петя се казва. Не съм ходила близо две години, но се надявам да е още там.
Ще ви бъда благодарна! Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 670

Ще ви бъда благодарна! Hug

0895305200 - този номер открих, дано не го е сменила.

Тя се занимава с проблемни нокти, кокоши трън и др. подобни. Много добре почиства загрубялата кожа. Лак слагаше най-обикновен, но на мен това не ми е най-важно. Страшно съм доволна, в София не съм открила някой да работи така, поне на местата, които съм ходила, педикюр означава само слагане на лак. Ако не отговаря тя на този номер, пишете ми на лични, има как да потърся контакт с нея чрез други хора.

# 63
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета! За загрубяла и напукана кожа на краката ходи ли се на медицински педикюр или се правят процедури вкъщи? Бихте ли ми препоръчали такъв във Пловдив и горе-долу да ми кажете цени за такова нещо?
Благодаря ви предварително!!!

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте,
За първи път пиша, с молба за контакти на добър медицински педикюр в центъра на София.
Става въпрос за много впит нокът.

Много ще съм благодарна за препоръки Simple Smile

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 11:44 от MONAMACA

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 563
И на мен ми се иска, ако може някой да препоръча добър медицински педикюрист в София!   bouquet

# 66
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,

искам да Ви питам някой ползвал ли е услугите на Анелия-0879430410, http://anelia-nails.dir.bg/.  Намерих координатите й в интернет. Имам спешна нужда от медицински педикюр.
Ако някой ми препоръча друг специалист ще съм му безкрайно благодарна:)

Хубав и усмихнат ден на всички:))))

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 554
Здравейте, момичета! За загрубяла и напукана кожа на краката ходи ли се на медицински педикюр или се правят процедури вкъщи? Бихте ли ми препоръчали такъв във Пловдив и горе-долу да ми кажете цени за такова нещо?
Благодаря ви предварително!!!
За загрубяла и напукана кожа не е нужно да търсиш медицински педикюр.
Във Варна за педикюр, плюс лак плащам 25лв.
Без лак 20лв.

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте,
да питам и аз за добър медицински педикюрист в София. Проблема е доста голям, няколко пъти рязаха ноктите от страни и на двата палеца, накрая при хирург махнахме изцяло и двата нокътя, но сега още не пораснали напълно отново са се впили и положението е много зле... Моля пратете ми координати на някой, наистина изпитан...

Благодаря предварително!

# 69
  • тук и там
  • Мнения: 11 535
Не знам дали е по темата,но не намерих такава по моят проблем и за това ще си позволя да попитам тук.Имам супер напукани пети,а също така и кожата на големият ми пръст на крака е такава.Ходя на педикюр,но така и не могат да се загладят и само след две седмици-пак трябва да ходя-не мога да изкарам дори и месец и започват да драскат при допир.Ползвала съм крем за напукани пети на Шол,някакъв балсам на SVR,Вълвет...нещо си -пак на Шол ,последно-Bariederm на Uriage...Подобрение-минимално и само докато мажа със крем,да не говорим,че е супер неприятно да си лягам все омазана и със чорапи,иначе -омазвам чаршафите...И пилата за дом.ползване на Шол купих-пак нищо.Писна ми вече!Моля,ако някой знае ефикасно средство за този проблем-да сподели.Правих си и изследвания-всичко е наред.Чудя се дали да не започна да пия някакви витамини-но какви ?Благодаря предварително на отзовалите се!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 554
Да, трябва да пиеш добавки, но аз не бих се наела да препоръчвам какво точно.
Попитай в темата за поръчки от iherb.
denis е много отзивчива и най - вече разбира и знае какво говори.
Ако не успееш да намериш темата, ще ти дам линк.
Не е нужно да поръчваш точно от този сайт, ако не искаш, но ще знаеш какво да пиеш.

# 71
  • На тепето...
  • Мнения: 61
Момичета някоя успя ли да намери добър специалист за мед. педикюр в Пловдив?
Нокътя на единият ми палец започна да се забива, предполагам, че е от обувките, защото буквално наполовина е накриво и искам да отида преди да се е наложило да стигна до лекари, операции и прочие.

И за София би ме устройвало, просто темата е стара и се страхувам да се доверя на имената, споменати преди 2 години.
И ако може да ви попитам каква е цената по принцип и дали работят с упойки, защото имам много нисък праг на болка.

# 72
  • Мнения: 207
Много моля за препоръка за медицински педикюр в София. Проблемът е кокоши трън Sad Благодаря!

# 73
  • Мнения: 44
Да побутна темата - търся добър медицински педикюрист в София. Някой може ли да даде препоръки?

# 74
  • Мнения: 2 810
И аз имам проблеми с ноктите на краката. Търся координати на специалист в източните квартали на София.

Общи условия

Активация на акаунт