Какъв мъж предпочитате

  • 7 385
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Имайки предвид, че "Две дини не могат да се носят под една мишница!", предпочитам семейството да му е приоритет.


Тоест, според теб не може хем да изкарва пари, хем да има време за семейството. Това ли са дините Laughing
smile3521

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Краси, за пореден път изтрепа рибата с разсъжденията си.  Joy

# 17
  • Мнения: X
Сигурно!
Но аз поне не познавам мъж, който да носи по 15000 - 20 000 лв, и всяка вечер след 17 часа, и събота и неделя ,  да си е у дома, при семейството.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Моят си ми е тамън..... Wink

И Краси е права. Освен ако мъжлето не е в интересни среди....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 289
Да ви кажа,че има такива изобретателни мъже, че време освен за бизнес и семейство и свободно време за трети неща намират.. Laughing Та камион дини носят някои - не две , до човек си е... Mr. Green
По темата - харесвам забавни и весели хора - не само мъже - в а изобщо, харесвам някой който да ми е приятна компания .Парите не са ми приоритет, гладна няма да остана нито гола и боса.Нито пък искам да е до д-то ми нон стоп.Баланс си трябва, според мен де...

# 20
  • Мнения: 8 806
Предпочитам такъв, който да ми се разкара от главата и да не ми досажда за нищо.
Иначе съм женена за такъв, който работи на нормално работно време и изкарва малко. Работи допълнително и пак изкарва малко. Така, че няма нито време, нито пари. Все пак намира време да ми досажда с искания около ядене, чисти дрехи и т.н. Tired
Мъжете са досадни.

# 21
  • Мнения: 3 371
oпазил ме бог от скромни мъже Stop
добър не разбирам какво да значи - да не рита кучето под масата или да ми купува по три букета дневно Rolling Eyes
предпочитам да изкарва пари, внимание все ще се намери кой да ми обърне. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 068
Предпочитам такъв, който да ми се разкара от главата и да не ми досажда за нищо.
Иначе съм женена за такъв, който работи на нормално работно време и изкарва малко. Работи допълнително и пак изкарва малко. Така, че няма нито време, нито пари. Все пак намира време да ми досажда с искания около ядене, чисти дрехи и т.н. Tired
Мъжете са досадни.

Щеше да е смешно ако не беше трагично. А защо изобщо сте семейство тогава? Не разбирам подобни връзки честно.

Сигурно!
Но аз поне не познавам мъж, който да носи по 15000 - 20 000 лв, и всяка вечер след 17 часа, и събота и неделя ,  да си е у дома, при семейството.


Може обаче да носи 10000 примерно и да се прибира навреме. Пак не е малко нали? Всичко зависи от бизнеса. Ако има 5 аптеки примерно що да не носи 20000 лв. месечно човека? освен това през повечето време може и да си е у дома след работно време, защото като си стиковаш времето и ангажиментите и имаш управител нещата се наместват.

# 23
  • Мнения: 481
предпочитам да имам мъж, който прекарва времето си с нас, а не в офиса си или по коамандировки.
Не е нужно да печели повече от това, което ни е необходимо.
Съгласна съм с Краси, пари се печелят и харчат, но времето прекарано заедно е безценно и не може да бъде върнато назад.

# 24
  • Мнения: 8 806
Цитат
[Щеше да е смешно ако не беше трагично. А защо изобщо сте семейство тогава? Не разбирам подобни връзки честно

Да взема да се разведа, за да нямаш терзания относно разбирането на семейния живот? Laughing
Мога да те накарам да изглеждаш глупава, заради това, че се опитаваш да правиш дисекция на нещо, за което още не ти е дошло времето да го разбереш. В Пловдив, а и не само тук, повечето мъже над 50 работят за малко пари, без значение дали са висшисти, или не. Почасовата работа също се заплаща мизерно. Ако не беше трагично, щеше да е смешно.
След 22-23 г съвместно съжителство понятията от любовния речник предизвакват по-скоро досада. Но се искат дълги години семеен опит, за да се разбере къде е смисъла на такава връзка, честно!

# 25
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
В Пловдив, а и не само тук, повечето мъже над 50 работят за малко пари, без значение дали са висшисти, или не.
След 22-23 г съвместно съжителство понятията от любовния речник предизвакват по-скоро досада.

Чак пък такива обобщения! ooooh!

Моят си е идеален...за мен, де! Носи пари, носи торби, носи и на моите манджи!  Mr. Green
Време за мен и децата бол! Не пие, не бие, не пуши и не харчи! Peace Ама изобщо!

Ох, похвалих се!

# 26
  • Мнения: 4 068
Трудно ще ме накараш да изглеждам глупава, особено имайки предвид разбиранията. Аз не съм с чак толкова малък стаж в семейния живот и освен това също съм от Пловдив, но мъжете не са ми досадни камо ли пък моя собствен. Имам си бизнес, той също, бачкаме здраво и двамата и изкарваме добри пари. Слава Богу рутината не ни е помела все още и ако не сме влюбени съвсем както в началото, то поне не се мразим. Ето поради точно тези причини ще ти е трудно да ме накараш да изглеждам глупава.

пп. И моля те не се развеждай! Аз терзания за вашето семейно съществуване/защото трудно бих го нарекла живот/ нямам. Щом си щастлива по този начин значи всичко е ОК.

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
unadaptable , или се развеждай моментално или запей рефрена колко си щастлива, доволна, задоволена и спокойна с мъжа си Mr. Green. Иначе не се разбира. А болшинството хора реагират агресивно на нещо, което не разбират веднага. Не че някой се моли да бъде разбран, де.

# 28
  • Мнения: 14 654
Голям избор си дала, няма що  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 8 806
unadaptable , или се развеждай моментално или запей рефрена колко си щастлива, доволна, задоволена и спокойна с мъжа си Mr. Green. Иначе не се разбира. А болшинството хора реагират агресивно на нещо, което не разбират веднага. Не че някой се моли да бъде разбран, де.

 Joy Сега разбирам защо всички тук се надпреварват да се хвалят чий мъж е по-, по-, най-. Иначе  се мразите с мъжО Laughing Трябва да имаш бизнес, да бачкаш здраво, да печелиш добри пари и да ти е интересно.
Да ви имам семейните ценности Joy Joy
Ще си отида неразбрана от света Laughing

Общи условия

Активация на акаунт