Потене при бебе на 10 месеца

  • 6 572
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Много ме притесни , при нас нещата са малко по добре като понамалих температурата , но пак се поти. Предимно раменцата и вратлето . А относно килограмите ние сме на 1 годинка и сме 8.270 така че не се притеснявай. На 6 месеца бяхме 6.900кг. Не знам какво да мисля с това потене

# 31
  • Мнения: 15 379
Не знам какво да мисля с това потене

Горещо й е нощем. Ако е с бельо, пижама, олекотена завивка+евентуално одеало отгоре и в стаята е 25 градуса, логично е да се поти.
Рамене, вратле и гръб са мокри при моето дете, ако не съобразя завивките. Поправих се, като на 18 градуса обличам пижама тънка на голо и завивам само с олекотена завивка, тогава не се поти.

# 32
  • Перник
  • Мнения: 211
Дотолкова съм свикнала децата ми да се изпотяват нощем, че ако случайно не са потни се притеснявам да не са вдигнали температура. Crazy Вкъщи е доста топло, дори без да включвам допълнително отопление, просто апартамента е топъл, а се притеснявам да спим на отворен прозорец, с иключение на летния сезон. Случвало се е и по три пъти да ги преобличам. Синът ми беше на годинка когато забелязах че сутрин поддържа температура 37,2. Педи изследва всичко възможно - всичко беше наред. Оказа се в крайна сметка, че тази температура е следствие на това, че сутрин слънцето напичаше аппартамента ни и на малчо му е било много топло.
Дано и при вас това да е причината за изпотяването!

# 33
  • Мнения: 17
Вечер изключвам климатика , почти през целия ден също е изключен по същата причина , апартамента ни е топъл. Спи с тънка пижамка и потниче отдолу . Вечер докато се охлади стаята е доста топло отварям и прозореца, но пък сутрин е доста студено. Спим с олекотена завивка. Постоянно вървя след нея с тензухена пелена и я бърша , омръзнало и е  дърпа се , неприятно и е но няма как.

# 34
  • Мнения: 15 379
Не слагай бельо под пижамата.
Обличай я и тънко през деня, поти се от горещина, не от друго.
Топло е времето, няма никаква нужда от отопление нито денем, нито нощем.

# 35
  • Мнения: 17
Ще го направя , но мисля че имат и зъбите някаква вина за потенето , защото съм забелязала че като започне да никне зъбче започва да се поти повече.

# 36
  • Мнения: 15 379
Laughing, зъбите нямат нищо общо с увеличеното потене, просто на детето му е много, много горещо.

# 37
  • Мнения: 17
Това си е твое мнение .

Общи условия

Активация на акаунт