Омръзна ли Ви Зимата?

  • 7 847
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 814
Омръзна ми и още как. Аз съм от хората,които ненавиждат зимата.Нямам търпение да дойде лято  2012, за което имам предчувствие,че ще бъде изпълнено със страхотни емоции,топли слънчеви лъчи , плаж и коктейли в приятна компания.Heart Eyes

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Лятото, като напече едно хубаво, като се закотвят температури 30+ 10- ина дена поред, ще ви напомня тази тема  Laughing
Когато се пусне тема"Писна ли ви от жегите?" Grinning

# 47
  • Мнения: 2 161
Лятото, като напече едно хубаво, като се закотвят температури 30+ 10- ина дена поред, ще ви напомня тази тема  Laughing
Е, това най-не го харесвам,особено в южен апартамент.
Еднакво мразя /- 20/ и /+ 35/ градуса - най-добре е около 25 ,ама не тук.
Както всичко у нас,така и времето е шантаво .Няма вече междинни сезони.

# 48
  • Мнения: 11
Мразя зимата в градовете, още повече мразя хората, които я обичат Joy

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Омръзна ли Ви Зимата? Тази сега в България  Peace а не по принцип или някъде в "топлите страни"  Blush

Искате ли да е лято и на плажа или не сте против да откарате в арктически режим - още няколко месеца  Blush или Ви е все едно  Rolling Eyes

Не ми е все едно.
Обожавам зимата  Crazy Heart Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мразя зимата в градовете, още повече мразя хората, които я обичат Joy
Crossing Arms
Чак пък да ни мразиш  Joy Аз не мразя всички, които обичат лятото и гадните, непоносими, адски и противни горещини  Whistling Laughing

# 51
  • Мнения: 1 911
Сняг и зима не искам да видя и на снимка.
Така съм се затъжила за живата природа, за птички, за цветя и слънце, че ми се реве...

Лятото, като напече едно хубаво, като се закотвят температури 30+ 10- ина дена поред, ще ви напомня тази тема  Laughing
Говори ми, говори ми  Party Ако ще да е 40+, топлото за мен е равно на живот  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 18:53 от Елиас

# 52
  • Мнения: 60
Мразя зимата в градовете, още повече мразя хората, които я обичат Joy
Защо хората? Аз я обичам, ако зависеше от това никога нямаше да си тръгне, но явно не зависи от това.

# 53
  • Мнения: 1 911
Мразя зимата в градовете, още повече мразя хората, които я обичат Joy
Защо хората? Аз я обичам, ако зависеше от това никога нямаше да си тръгне, но явно не зависи от това.
Simple Smile Може би защото и действа не съвсем добре на нервите да и се обяснява колко е красиво, бяло, тихо и н`ам си к`во и как било уютно...Поне аз, ако чуя още някой да го каже, не отговарям за действията си  Whistling

# 54
  • Мнения: 60
Мразя зимата в градовете, още повече мразя хората, които я обичат Joy
Защо хората? Аз я обичам, ако зависеше от това никога нямаше да си тръгне, но явно не зависи от това.
Simple Smile Може би защото и действа не съвсем добре на нервите да и се обяснява колко е красиво, бяло, тихо и н`ам си к`во и как било уютно...Поне аз, ако чуя още някой да го каже, не отговарям за действията си  Whistling
На нервите им действат добре ниските температури. Просто не разбирам какво я кара чак да мрази хората, които обичат нещо различно от нея?

# 55
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Поомръзна ми зимата,въпреки,че винаги съм я обичала.Нямам търпение да се раззелени всичко около мен.Но за горещини не съм пригодена NaughtyЕднакво зле понасям минус 20 и 35 градуса.Обичам късната пролет и ранното лято.

# 56
  • Мнения: 934
За 30 и ... пореден път се убеждавам НЕНАВИЖДАМ зимата. Искам да е лято. Направо прекрасно ми е когато е поне +25С. Повече понасям +35С отколкото -1С. Писна ми да съм навлечена, когато изляза от къщи, почвам да плача, ама съвсем истински. Не знам какво е това но когато е под 10С и непрекъснато ми сълзят очите, една спирала не мога да си сложа - размазвам се на първите 5 крачки. Искам си лятото, да е жега да мога да се развявам само потник и пола.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Лятото, като напече едно хубаво, като се закотвят температури 30+ 10- ина дена поред, ще ви напомня тази тема  Laughing
Joy Тя нашата работа, като на малкото ромче, дето в една такава зима викало - „бате, ку ма видиш лятото на сянка, удри ми един шамар“.
Но аз без бой си признавам, че на  температури 30+ пак ще съм в отбора на мрънкащите. Или имам нисък температурен толеранс, или просто съм си мрънкало.

# 58
  • Мнения: 6 952
Говори ми, говори ми  Party Ако ще да е 40+, топлото за мен е равно на живот  Heart Eyes

Зима и сняг е равно на това - http://4coolpics.com/pics/0258/163970258722.jpg

40+ е равно на това - http://gallery.hd.org/_exhibits/places-and-sights/_more2002/_mor … uds-in-sky-WL.jpg

# 59
  • Мнения: 3 371
зимата - максимум три дни Mr. Green
след това е гадно Twisted Evil

и аз в отбора на тези , които искат над 35 градуса. колкото повече, толкова повече  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт