Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 966
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 329
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА И ОТ МЕН Hug



Без нас мъжете наистина са загубени,така че днес всички заслужаваме една специална
вечер , пък ако не е само днес ще е още по-добре  Mr. Green ама да не ставаме нагли Whistling

Лека и бебетворна вечер  bouquet smile3525 newsm51

# 361
  • Варна
  • Мнения: 12 980
Блонди,браво на теб момиче Hug

# 362
  • Мнения: 2 399
Линко, в твоя случай може би е оправдано, въпреки, че ниският хемоглобин не винаги означава ниско желязо, ако и след приема на таблетките ти е нисък може да си изследваш конкретно желязото. На мен ми е интересно какво ще покажат при мен следващите изследвания, че уж и аз съм си съставила строен хранителен режим за да поддържам желязото, но така или иначе превантивно няма да пия таблетки желязо само, ако се понижи съществено.
Блонди, това се казват добри новини! По повод на отчетните на мен по принцип този път нещо ми е трудно да се впиша в темата, ама може проблемът да си е в мен! Crazy
Ренденце, сега ще го преразкажа на мъжо този трепач! hahaha

# 363
# 364
  • Сливен
  • Мнения: 2 788
Блонди, радвам се че резултатите са добри  Hug
Звездичка, понеже и двете с теб сме в една отчетна, знам за какво говориш - и на мен са ми странни тези драми и тези постоянни коментари за покупки толкова рано.

# 365
  • Мнения: 833
EEE Блонди страхотни новини бравоооо Hug Hug Hug

# 366
  • Мнения: 6 395
Блонди, цял ден чакам хубава новина, че да има смисал да се включа в темата и ето, че ме зарадва  Simple Smile  Браво за хубавите резултати, не че съм очаквала друго де, ама се беше притеснила нещо ти.

Мили момичета, поздравявам ви с днешният празник. Бъдете щастливи, бъдете обичани, красиви и горди. Истински късмет е, според мен, че природата ни е създала жени и си е повод за гордост.


# 367
  • Мнения: 2 399
Роксана, благодаря, че сподели, че вече наистина си мислех, че грешката е в моя телевизор. Аз по принцип си преставям в такива теми да се обменя и много полезна информация за хранене, раждане, кърмене, не че и информацията за покупките няма своето място, ама това да е 95 % от информацията, а пък другите 5% разговори за пола на бебето ми идва малко в повече. (извинявам се за спама)

# 368
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
Рокси ще оставя ошамарването за утре, днес празник - получаваш бонус Mr. Green
Блонди дължиш ми 10лв. за врачуването, а после може и аз да ти дължа малко повече за медицинските услуги като те ошамаря, че психираш напразно Crossing Arms
Естелка наистина профилактично провери се с едно изследване на пролактин и ТСХ, дори и всичко да е наред - по-добре така, отколкото да занемаряваш нещата .. аз от аденома имам едно постоянно гадно усещане в дясното око, понеже аденома ми е точно между очните нерви, но явно по-близо до десния и това ми дава отражение ooooh!

# 369
  • Мнения: 533
Честит Празник и от мен.Много хубави мигове ,прекарани със силните ви половинки ви пожелавам! 1dating

# 370
  • Мнения: 1 080

На мен ми се обади секретарката на гинеколога, че на първичните резултати от амниото всичко е ок  Party

Какъв хубав подарък за 8ми март   bouquet

# 371
  • Мнения: 2 358
блонди много се радвам за добрите резултати

# 372
  • Мнения: 2 843
Блондиии, браво мила  Party  Hug
Ренденце, хахаха, успа ме с тоя виц  Joy  Hug
Приятна вечер на всички ви, и аз ще дрънна едно винце, може и две  Mr. Green  Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 2 802
Блонди, чудесни новини  Hug

Ние вече се прибрахме, напразнихме се и сега пред телевизора  Mr. Green

Лека вечер милички  и весело изкарване на празнуващите Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 374
  • Мнения: 642
Хоп под прашеца  newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75

Общи условия

Активация на акаунт