Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 40 783
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен
  • Мнения: 52
Мале, колко бебета. Честито на всички. И аз искам вече, че толкова ме боли междукрачието, че ще откача. Ходих снощи на лекар - толкова ниско е слязла, че и напипва главата, ама тонове добре, плацента добре - неще да я вади...Голямо тегло.

# 691
  • Мнения: 530
Честито на всички родили мами! Май момиченцата са по-нетърпеливи:)ДА са здравички и много послушни!

И аз вчера ходих на тонове и преглед.Всичко е наред, но няма изгледи да е скоро събитието. А така се надявах да е в тази тем.Е, няма как в следващата ще е:))
Ето няколко предложения за заглавия:

Ето че Април дойде, бебевалежът ни зове!
С коремчето ще се сбогуваме, Априлчето ще нацелуваме!
На вратата щъркел тропа със Априлче във вързопа!
Априлчета се раждат вече, всяка мама чака своето човече!
След 9-месечен растеж, ето го Априлския бебевалеж!


Лек ден! чакаме още щъркелови вести!

# 692
  • Мнения: 241
Добро утро, момичета!

Честито на всички майчета гушнали своите бебчета! Да растат здрави и щастливи, да имат безгрижно детство и да бъдат обичани от всички!


Аз днес съм на ЖК, ще ми записват и тонове, та да видим малчо на къде върви и ще излиза ли по-рано или ще си чака на топло.

Eni27 много хубави заглавия за тема си предложила!  Hug
Ще се опитам да ги кача на анкета, но ако не успея вие си давайте мнението, а аз после ще броя по постовете Simple Smile И в края на първия пост на тази тема има предложения, но тези ми се струват съвсем актуални.

Усмихнат ден на всички!

# 693
  • Мнения: 21
Честито на щастливите мами! Да са живи и здрави бебчетата - да спинкат, да папкат и да слушкат!!!  bouquet

Eni27 предложила си готини заглавия - аз избирам „С коремчето ще се сбогуваме, Априлчето ще нацелуваме!„

Стискам палци на всички мами, които скоро ще ни зарадват с бебевалеж всичко да мине спокойно и нормално!

# 694
  • Димитровград
  • Мнения: 13
Добро утро!                     
Eni27-страхотни предложения

# 695
  • Димитровград
  • Мнения: 13
Извинявайте, но пиша през телефона и публикувах по-рано. Гласувам за: "Априлчета се раждат вече, всяка мама чака своето човече" Simple Smile

# 696
  • Мнения: 6
Честито на новите мами, които са видели своите съкровища. Много да ви радват и да сте много здрави.
Момичета, аз имам един въпрос, моля помагайте. Докато стоях права и гладих усетих, че нещо ми изтече, отидох до тоалетната и видях, че нещо червеникаво-кафеникаво беше изтекло......възможно ли е това да е тапата ми? Гледала съм снимки в интернет на тапи, но не е същото. Възможно ли е при всяка бременна тапата да е различна? Извинявам се за този въпрос, може да ви се стори тъп, но аз не съм запозната много много с това.
Благодаря ви предварително за помощта.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Момичета, аз имам един въпрос, моля помагайте. Докато стоях права и гладих усетих, че нещо ми изтече, отидох до тоалетната и видях, че нещо червеникаво-кафеникаво беше изтекло......възможно ли е това да е тапата ми? Гледала съм снимки в интернет на тапи, но не е същото. Възможно ли е при всяка бременна тапата да е различна? Извинявам се за този въпрос, може да ви се стори тъп, но аз не съм запозната много много с това.
Благодаря ви предварително за помощта.

Звънни на доктора веднага .... поне за консултация по телефона и евентуално бързо виждане. Ако не е тапата,  то може някакво кървене недай си боже да е, не чакай ами действай!  Hug

# 698
  • Мнения: 14
Тапата е слузеста по принцип иначе на цвят е розово-кафеникава. Обади се на доктора и му обясни какво е точно,възможно е и тапата да е.Стискам палци всичко да е наред

# 699
  • Мнения: 46
С предната ми бременност тапата ми представляваше бяло слузесто с кървави нишки,възможно и тапата да е Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 188
Честито на всички нови мами  smile3501, да са ви живи и здрави бебчетата и много прекрасни моменти с тях  newsm07!
Мойта девойка още не може да си намери място  newsm78. Непрекъснато се върти  Rolling Eyes. На последната ЖК по ЗК (08.03) беше с главата надолу, в неделя като ме гледа доки при който ще раждам - пак се беше завъртяла. Утре съм пак на ЖК по ЗК - да видим как е застанала този път  newsm78. Засега ще се почакаме още малко - може пък секциото този път да ми се размине ...

# 701
  • Мнения: 6
Благодаря ви момичета. Обадих се на док и тя каза, че е тапата и да не се стряскам, че може да започне раждане и след 2 седмици.
Успешен ден на всички.

# 702
  • Перник
  • Мнения: 396
Мойта девойка още не може да си намери място  newsm78. Непрекъснато се върти  Rolling Eyes. На последната ЖК по ЗК (08.03) беше с главата надолу, в неделя като ме гледа доки при който ще раждам - пак се беше завъртяла. Утре съм пак на ЖК по ЗК - да видим как е застанала този път  newsm78. Засега ще се почакаме още малко - може пък секциото този път да ми се размине ...

Рени и при мен е така - на всяка консултация /всяка седмица/ в различна поза. Последно обаче беше с главата надолу. И аз една седмица се настройвам за нормално, една за секцио. Днес пак ще ходя, да видим... Но много ме рита, непрекъснато и чак болезнено.
Имаш още време да се обърне както трябва Peace

# 703
  • Мнения: 63
По време на бременността в шийката на матката се акумулира слуз, която запушва отвора на матката. Когато шийката на матката започне да се разширява, слузестия секрет се отича във вагината. На цвят този секрет може да е прозрачен, розов или леко кървав. Родилните болки могат да започнат както непосредствено, така и 1-2 седмици след освобождаването на слузестата тапа.

# 704
  • Мнения: 0
Честита радост на Alexan4o и nikoli752! Да са живи и здрави те и бебоците!!!

Общи условия

Активация на акаунт