Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 40 784
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Хайде да честитя и на новите попълнения сред щастливите мами с бебоци - Честито на nataliai, мама Васи, Alexan40, nikoli752 и щастливата леля stork-boy stork-girl smile3504 newsm32
Да са ви живи и здрави, да пораснат големи и послушни момичета и момчета   ura


Ще стискам палци на Balonesa - всичко да мине добре и скоро да ни се похвали и тя с хубава новина  newsm17

Slance80, имаш си прекрасна бебка - да порасне умна и красива, да е радостта на мама и гордостта на тати  newsm51 Благодаря ти за информацията за Тина Киркова!  Hug

Да се отчета и аз за нещата при нас - вчера бях на преглед. Последните ми изследвания на кръв и урина са добре, док ми взе и контролен секрет, за да провери дали съм се отървала от гъбичките.  Rolling Eyes Иначе нямам разкритие, води и плацента са добре и май раждане не се очертава скоро при мен  Thinking А така ми се иска и на мен вечееееееее.......  Joy

Хубав ден от мен и дано има още хубави новини  Hug

# 706
  • Мнения: 39
Честито на всички нови мами, пожелавам ви бързо възстановяване и спокойни бебоци.
Днес бях на преглед, лекарката каза, че най-вероятно до две седмици ще родя...
Искаше ми се да стигнем до термина, ама явно ще имаме великденски подарък.
Утре имаме среаща с лекарката, която ще ме изражда, да видим тя какво ще каже

# 707
  • Перник
  • Мнения: 396
И аз да се отчета от моята консултация - имам 2-3 см разкритие, бебето е слязло много ниско /което и аз усещам/, матката е много мека. Докторът каза като усетя болки веднага да бързам към родилното.
Доста добре ми подейства на психиката, че нещо напоследък доста съм се сдухала. А ми е второ раждане... Да ми се чуди човек.

# 708
  • Мнения: 241
Привет, момичета!
Завърнах се от ЖК и запис на тонове. Малчо беше много буен, както обикновено, и доста трудно го хванаха, за да запишат тоновете - голямо ритане, голямо въртене ...... Иначе всичко е ОК, само кръвното ми е ниско 105/55. Взеха ми и секрет, но още не е готов, за да видя дали всичко и наред и там след 10-дневното лечение. В понеделник - отново на запис.  

Направих новата тема и я изпратих на общия профил, ако не успея да я пусна довечера (като гледам тогава някъде ще свършим тази) то някой друг да я пусне.

Отивам да готвя вечерята Simple Smile

# 709
  • Мнения: 16
С тия гъбички не знам какво да предприемам, преди време имах излекуваха се за две седмици после пак се появиха, док пак ми изписа глобули пак ги нямаше 15 дни и сега ми се струва че пак са налице- имам сърбеж и течение, не знам вече кво да предприема, дали промивките от смрадлика помагат, ще ми се да съм чиста за раждането напълно ама те така като се появяват често... иначе да уточня че преди бремеността изобщо не съм страдала от подобни проблеми, знам че е липса на имунитет ама какво да предприема  newsm78

# 710
  • Мнения: 14
 Имаме си ново бебче Виктория на мама Tafta  newsm68 newsm44 smile3525 newsm51  ylinfant newsm30 smile3504 родила се е сутринта. Ще чакаме подробности от щастливата мама.
Да е жива и здрава принцесата,много радост да носи на мама и тати и по-малко тревоги

# 711
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
С тия гъбички не знам какво да предприемам, преди време имах излекуваха се за две седмици после пак се появиха, док пак ми изписа глобули пак ги нямаше 15 дни и сега ми се струва че пак са налице- имам сърбеж и течение, не знам вече кво да предприема, дали промивките от смрадлика помагат, ще ми се да съм чиста за раждането напълно ама те така като се появяват често... иначе да уточня че преди бремеността изобщо не съм страдала от подобни проблеми, знам че е липса на имунитет ама какво да предприема  newsm78
Аз за тия гадини гъбичките имам една рецепта от билкар уникална е а най-хубавото, е че и течението се нормализира  smile3521 а именно : вземате скилидка чесън и я обелвате ама много внимателно така че да не се нарани овиваш я в стерилна марля като тампон и с конче от тампон трябва да вържеш марлята това го правиш преди лягане така 2-3 пъти и няма помен от гъби бактерии и преподобни  newsm10

# 712
  • Мнения: 1 410
Здравейте момичета,
Аз не влизам много често във форума, защото все не намирам време, но все пак съм априлка като вас. Днес си взех от лекаря едно направление, което е за раждането, но не ми даде нищо друго. Четох на много места, че трябвало някаква обходна карта. На вас даваха ли ви такава? Предишното ми раждане беше преди почти 7 години и изобщо не помня какви документи трябва.
cvety_cholakova и аз имам проблеми с разни гъбички и течения. Не разбрах само кога се вади това "тампонче". Колко време трябва да стои вътре?

# 713
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Здравейте момичета,
Аз не влизам много често във форума, защото все не намирам време, но все пак съм априлка като вас. Днес си взех от лекаря едно направление, което е за раждането, но не ми даде нищо друго. Четох на много места, че трябвало някаква обходна карта. На вас даваха ли ви такава? Предишното ми раждане беше преди почти 7 години и изобщо не помня какви документи трябва.
cvety_cholakova и аз имам проблеми с разни гъбички и течения. Не разбрах само кога се вади това "тампонче". Колко време трябва да стои вътре?
хубаво е до сутринта но ако ли не поне няколко часа

# 714
  • Мнения: 25
здравейте и аз да се запи6а...термина ми е за 30 април..но няма да се разсърдя ако ме изненада и малко по рани4ко,4е ве4е по4вам да влизам май в предродилна депресия(ако има такава),,,може би се дължи най-ве4е на факта,4е таткото го няма ,на море е ..и е мн дале4 ,но така се полу4ава понякога,,ако има и други такива мами нека споделят как се справят....ина4е успех и кураж на вси4ки нас))))))))))))))))))))

# 715
  • Мнения: 140
Ами...да се запиша и аз-терминът ми е 25.04.,но планираме секцио по медицински показания за 19-ти.Очаквам момченце,каката май не е много ентусиазирана,защото се страхува някой да не й отнеме първенството Grinning. Честито и от мен на всички мами,които са родили бебчетата си! Нека да растат здрави и силни! На другите кандидат-майчета и на себе си пожелавам леко и безпроблемно раждане!   bouquet

# 716
  • Мнения: 16
Цитирам смс от Hadji: В 20,05 се роди бебе Гергана, 3250 грама, 49 см. Добре сме.

Да са живи и здрави двете героини и много щастие им желая   bouquet

# 717
  • Мнения: 44
Страхотна щъркелова новина! newsm51

Hadji е родила днес в 20:05ч прекрасна бебка Гергана, с чудесните мерки 3250г и 49см.
Добре са!
Нека пожелаем на бебка да расте здрава, усмихната и щастлива.
Както и на Hadji бързо възстановяване!



# 718
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Честито на Hadji и Tafta. Да са им живи и здрави принцеските!!

# 719
  • Мнения: 39
Честито на hadji и на tafta. Колко много от бебоците ни са нетърпеливи да ги гушкаме...
С тия гъбички не знам какво да предприемам, преди време имах излекуваха се за две седмици после пак се появиха, док пак ми изписа глобули пак ги нямаше 15 дни и сега ми се струва че пак са налице- имам сърбеж и течение, не знам вече кво да предприема, дали промивките от смрадлика помагат, ще ми се да съм чиста за раждането напълно ама те така като се появяват често... иначе да уточня че преди бремеността изобщо не съм страдала от подобни проблеми, знам че е липса на имунитет ама какво да предприема  newsm78
Аз за тия гадини гъбичките имам една рецепта от билкар уникална е а най-хубавото, е че и течението се нормализира  smile3521 а именно : вземате скилидка чесън и я обелвате ама много внимателно така че да не се нарани овиваш я в стерилна марля като тампон и с конче от тампон трябва да вържеш марлята това го правиш преди лягане така 2-3 пъти и няма помен от гъби бактерии и преподобни  newsm10

Момичета, знам за тази рецепта и знам от кой билкар е. Само че той категорично казва да не се прави по време на бременност. А за сведение чесънът задължително трявало да бъде български, друия можело да те изгори...
Viliandar, ти къде си решила да раждаш?

Общи условия

Активация на акаунт