Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 40 767
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТО НА  МАМА HADJI,ЖЕЛАЯ ИМ ДА ЖИВИ И ЗДРАВИ ,МАЛКАТА КУКЛА ДА Е МНОГО щАСТЛИВА И  С МНОГО КЪСМЕТ!!!  bouquet newsm44 newsm68 smile3521 Добре дошли на новите мамчета,а на тези които днес ще  раждат -стискам палчета Praynig Hug

# 721
  • Мнения: 96
Здравейте, коремчета!  Hug Да се отчета и аз: малката тежи 2.450 кг., а аз за последния месец съм качила 2 кг. Тоновете са добре. Док. каза, че няма изгледи за скорошно раждане-другия месец по това време Mr. Green И така...Аз днес ще ходя на гости на кака ми и така.... HugХубав ден на всички и нека днешния ден бъде изпълнен с много положителни емоции  Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Честити бебоци на Hadji и Tafta!!! Да са живи и здрави и бързо възстановяване на мамите!!!!
Колко хубави вести научавам още от сутринта....  Simple Smile
Ние вчера бяхме на доктор, каза че бебето е към 3 кг., въпреки че по данните от крачетата може и малко по-тежко да е  /все пак това са изчислителни таблици по които гледат тежестта на бебето и не се знае какво ще излезе на края/ Party Водите са в нормата, плацентата също е ок, сърдечни тонове - ок, каза че не се очакват изненади по-рано, но все пак това е божа работа  Blush Имам си и направление за болницата ако нещо се случи по-рано и така.  Rolling Eyes   Да видим днес ще имаме ли нови попълнения, кво са се засилили всички да раждат, ей - април не е дошъл още  Mr. Green bouquet

# 723
  • Мнения: 6
Честито на Hadji и Tafta да са много здрави и щастливи с прекрасните си бебчета.
Аз също преди бременността не съм имала проблем с гъбички и такива неща, но сега на края на бременността се появиха някакви гъбички, слагах едни глобули и след тях ми се появи някакво течение (до 8-мия месец от бременността нямах никакви проблеми).
Ще карам док днес да ми направи пак изследвания.

# 724
  • Мнения: 8 242
 Да видим днес ще имаме ли нови попълнения, кво са се засилили всички да раждат, ей - април не е дошъл още  Mr. Green bouquet
Добро утро и от мен  Hug
Краси, и аз това се чудех.. В отчетната на баткото само 2-3 бебока се родиха по рано от месеца (май тогава).. а сега като гледам половината бебета вече се появиха  Crazy

(в събота съм се засилила да ходя на ЛЛЛ в х-л Сант Петербург - детския център, ако има и други пловдивчанки-ентусиастки може да се видим)


Ние снощи поприключихме с голямата част от ремонта. Общо взето съм доволна, като изключа частичните хоромонални недоволства, които смятам да не отразявам за момента  Mr. Green
Ама сега следват едни пипкавици, дето много ги мразя ... но без тях не може  Crazy

Уф ама като ме стегна едно разтройство и повръщане снощи  ooooh! викам а де! сакън Simple Smile ама сега съм фреш  Sunglasses
Мъжо ме бъзика - като си в офиса (нали си бачкам) - нищо ти няма, като се прибереш вкъщи - веднага почваш да охкаш и да съскаш.. Ми..  Rolling Eyes Май баш така се получава..
Обаче супер бързо ми минава времето.. последните 3 седмици не ги усетих никак  Thinking

Не съм, и на мен много ми се подуват крайниците, най-вече глезените и пръстите - кат опънчета са ми станали  ooooh! И се чудя какво да правя, че не мога да лежа постоянно пък и ми става лошо като лежа (ново 20) - та хоризонтирана сумарно с нощния сън изкарвам не повече от 5-6 часа на ден. Ужасно малко ама никак не мога да се наместя  Confused

# 725
  • Мнения: 150
днес реших още по драстично да се натоваря - тръгнах с колата, ходих на автомивка, после на пазар, после с торбите нагоре-надолу - по пазарите, по хипермаркетите  - едвам се довлякох и понеже ме мързеше да слизам няколко пъти до колата се натоварих като магаре да се кача до 2 етаж, ама буквално, и пак силни контракции, които да усещам на 50 мин. .....явно и това не става Crazy Бебетата си имат мнение по въпроса Thinking
Милата Hadji, това е извадка от последния й пост, преди да роди........
какви усилия положи само - е, явно са били успешни Grinning


Hadji, честита ти красавица Гергана!!!!! newsm51

Племенницата ми се казва така и освен, че е красива е и много умна (скоро навърши 20 и не спира да ни радва с постиженията си)

От сърце желая здраве и късмет на твоето момиченце !!!

А на теб - да се възстановиш бързо и да имаш нужните сили и спокойствие Hug

Стана дълго, ама пропуснах да честитя и на мама Tafta - Всичко най-добро и на тях двечките с малката Виктория!!! smile3525

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 08:55 от Бончил1

# 726
  • Мнения: 32
Добро утро коремчета  preggoЩе чакаме и днес хубави вести,малко остана.

# 727
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416

Viliandar, ти къде си решила да раждаш?


Ще раждам в МД, без избор на екип. А ти на къде си се насчила?

# 728
  • Мнения: 530
Добро утро!
Честита принцеса на мама Hadji!

Bocinka, ти при Кунев ли ходиш? /мисля че ме пита за него преди време/. Аз бях на запис в клиника Щерев преди 2 дни и той беше дежурен.Споделих , че постоянно си внушавам, че водите ми намаляват и той предложи да ме прегледа, за което не ми поиска и стотинка!! Много съм доволна,мил е , обяснява подробно, изглежда заинтересован ... Жалко , че не работи в АГ-то. Мисля другия вторник ,ако не съм родила, пак при него да отида.Ти в АГ-то  с избор на екип ли си решила да раждаш?

На всички хубав ден! Толкова много цъфнали дръвчета има вече, а аз още ходя с мартеница:))
Чакаме следващата щъркелова вест!

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Момичета имаме си ново бебчееее...Снощи в 23.20 plamena_1212 е родила своята принцеса Пресиана,която тежи 3350 и е висока 50см.Да й е честита,да расте здрава, щастлива и много красива!!! smile3525 newsm68 newsm44 newsm51

# 730
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
ЕЕЕ, най-после и Плами дочака своята принцеса! Да й е жива и здрава Пресиана!

Ама вярно всички се разраждахте... отчетната тема на бебоците май трябва да бъде матренско-априлска  Hug

# 731
  • Мнения: 0
HADJI и TAFTA Поздравления!!!

Здрави бебета и щастливи родители!!!!

# 732
  • Мнения: 16
Ехооо мамчета още една новина: В 8:42ч. родих СИЯНА,3 450кг., 50 см., секцио. Добре сме и поздрави на всички"- мама mirenamell   bouquet

# 733
  • Мнения: 44
Добро утро! Колко много и прекрасни новини!
Честито на всички мами, които са родили!
Tafta, plamena_1212, mirenamell, мама Васи, Alexan4o и nikoli752   bouquet

Да се оплача  Sad
Пробвах на Hadji пинизите, плюс че ядох люто, канела, ананас, чайове, мъжо и той се отчете, танцувах, сега ще чистя, обаче дамата просто си седи, спи и явно и е добре.
Никакви признаци за раждане. До термин ми остават... колко... 3 дни... май ще си го прескоча. А днес е таквъв хубав ден.  Blush
Утре пак съм на тонове, а ако не родя тия дни от другата седмица- всеки ден.




# 734
  • Мнения: 39

Viliandar, ти къде си решила да раждаш?


Ще раждам в МД, без избор на екип. А ти на къде си се насчила?

И аз там, само че с избор на екип. Като гледам сме и в едни седмици, ако изкараме до термин де...
Може да бутаме бебетата още в болницата, преди да се приберем в квартала

Общи условия

Активация на акаунт