Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 14 -та част

  • 23 708
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Здравейте пупарланки мой милички Hug

Днес във Варна е облачно и доста подтискащо, но беб ме ритка и поне той ме развеселява Embarassed

Ехеее като чета , ама то всички сте на преглед утре, това означава, че ще трябва да съм ви стиснала мноооого силно палчета и знам, че всички ще сте добре и всичко, ще е наред и ще ви чакам подред на отчет всичките Hug

Аселинка, наистина се губи, тя сутрин май е на тонове и други неща ама доста време се губи, Асе палавнице мила драсни някой ред, че се тревожим за теб.

Фикс, миличка, разбирам те аз вчера бях така целия ми сват беше крииив и си го изкарах на мъжо накрая ,яма само аз да търпя я newsm62.

Мила, аз съм сигурна че и с 15 килца пак ще си така хубава каквато си, а и разбирам че трудно се свалят, особено когато се кърми, но ще отслабнеш сигурна съм Hug

Ели, благодаря за фрешчето, доста добре би ми се отразило, и не се притеснявай за утре , да им кажеш да те слушат ,че да не идвам да ги строявам аз вместо свекито този път.

Голди, злато,радвам се че си се поразходила това означава, че си добре все така да е, моя беб се приплъзва, хълца и прави всякакви други упражнения иххихи.

Рали, това с феталните е неприятно, но си права, че в малките градчета инфото е малко трудно,но поне на 3 та можеш да отидеш, по - добре, че не си изтървала всичките.

Ето да ви почерпя и едно следобедно кафенце

# 16
  • Мнения: 261
Звезди , не се притеснявай миличка- свекито пак ще е на линия newsm62, само да не ме намразят заради нея , че да не пощерявам  аз! Утре пак ще сме подвижен цирк Crazy

# 17
  • Мнения: 571
Здравейте в новата тема-за мен вероятно последна Hug
Много хубави новини да има в нея.Всички мами и бебоци да са здрави,щастливи и олежани Hug
Аз си имам датичка вече и съм много ентусиазирана.СЛед 10 дни ЖиЗ ще гушкам бебче.Само всичко да е наред и да изкараме до там.Първа Пролет с първия ми син Praynig
Ще чета сега

# 18
  • Мнения: 560
Добро утро пупенца, аз изпратих мъжо на работа и влизам да ви почерядно кафенце за закуска Hug



С пожелание за един слънчев и усмихнат ден, и с добрички и послушни бебчета в коремчетата smile3525

# 19
  • Мнения: 307
Добро утро,маменца!
zvezdi4ka84-ммм чудесно кафенце,благодарим!
Чакайте сега да ви разкажа за моите кахърчета LaughingТа както повечето от вас се движа като мравка -правя мънички ситни крачици и така...Да и трябва да лежа.Ама като забременях с милото се преместихме в апартамента на баба му,който е свободен.Не мога да ви опиша какъв е шок.Тъй като тук са живели възрастни хора всичко е бон блок.Иска яко чистене и смяна на всичко.Изобщо няма удобства,даже и топла вода в кухнята Crossing ArmsПо гърдеробите е пълно със стари дрехи и вещи от всякъде искачат тетрадки от 80-та година,стари одеала,скъсани дрехи и всевъзможни съкровища.А аз си седя и това е.Живот и здраве бебе ще идва,как да го посрещна в тая мръсотия?Майка ми ме отсвири...Всички ми казват,че това не е кой знае какво...да съм траела.Да,най-важно е бебето.И все пак аз се чувствам супер подтисната-цял ден сама на мръсно и миризливо #CrazyМиризливо е,защото съседите имат животни и като отворим за проветрение от терасата влиза един "незабравим" аромат.Даже в момента съм с две ароматни свещи и освежител за стая Shocked
Освен всичко това вчера реших да се подстрижа.Отивам аз и казвам -цъфтежа,моля.Така ме окастри тая лелка,че ми се приплака.От две години се мъча да изравня коса,а те ме нафъка на 20 пласта,като единия ми е над ушите #CrazyПолудях.Като съм бременна да не съм плашило?Сега съм под всякъква критика,вързана и подпухнала.Ако мога ще я одрежа на черта,ама  тя е над ушите ми половината коса!!!
Ох,дълго стана,но ми олекна...
Аселинка,какво става с теб?Хайде включвай се вече от два дни те мисля!Весел ден!
Аз днес пък ще се мъча да пусна поне прахосмукачка Confused

# 20
  • Мнения: 4 199
Цоп и аз тук в прекрасната пролетна и свежа темичка, браво Звездичка! HugМомичета не съм ви забравила, ама никак, просто ни хвана водо, оп...бебевъртежа и от сума време само хвърлям по едно око, но не съумявам да се включа. Моля се скоро да влезнем в релси и някакъв ритъм, че в момента е лудница и обещавам да съм по-редовна. Дано с Аселинка всичко е наред, тези дни ще й се обадя, ние се видяхме с нея, невероятна е, и двете се набъбрихме едно хубаво, не усетих как мина времето:) Проблемът ни е, че минаха 8 дни от секциото ми а въпреки ръчното цедене имам едва по 5 грама кърма и сме изцяло на АМ:(( Надявам се да не продължаваме така, но времето ще покаже, засега проявявам упорство:) Прегръдки на всички и скоро се надявам да влезна в час  bouquet

# 21
  • Мнения: 560
Джули здравей маме, и при теб почна забавата, но какво по - хубаво от това,дай боже на всяка от нас тава радост, и все пак чакаме те с нетърпение  Hug

Рали мила това с миризмите е уникално неприятно, при все това, че си и бременна аз поне ги усещам по-силно и страшно ме дразнят еиятните, но спокойно като се роди беб ще правиш и ремонти и преустройства и аквото си щеш.

Хайде чакам мамите с прегледи на отчет  Praynig всичко да е наред.

Абе и Йовчето никаква я нама, Емси и тя, какво стана мамета  Thinking

# 22
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен в петък бях на ЖК беба е 1900 аз съответно 2 кг повече от предния месец околоплодни води в норма плацента 2 степен и тук попитах доки не е ли прекалено рано в 31 седмица понеже така го бях чела а той едва ли не ми се накара че само глупости чета че в интернет не било писано от гинеколози а разни самозванци и тн и тн Проблема е че ми изкара високо кръвно и ми изписа Допегит има ли някоя от вас подобен проблем ??? Това е от мен

# 23
  • Мнения: 425
Здравейте, момичета!  Hug
Днес от сутринта съм една нервнааа.... ooooh! Събудих се от гаден сън и явно затова денят ми е крив. Цял ден нямам нет като хората и това ме побърква. Не, че е кой знае какво, но като го няма и ми трябва все повече. Голям офф днес.
Звезди, темата е страхотна. Не помня дали го написах  ooooh!
Джулс, много се радвам, че имаш време да влизаш в нета. Не се отказвай от опитите с кърменето, дано кърмата ти потече, както трябва, че и да се поуспокоиш.
Рали, много кофти това с апартамента. Мъжът ти не може ли да изчисти основно събота и неделя, щом като ти не можеш заради бременността?
Йовка и Аселинка нещо не пишат.  newsm78 Дано всичко им е наред.
Клео, какво значение има коя степен ти е плацентата, щом док казва, че всичко е ОК.  newsm78 Вярно е, че многото инфо в нета в повечето случаи ни изиграва лоша шега.
Мира, стискам ти палци да устискате до 22.03. Ще получиш прекрасен пролетен подарък тогава. Каката вълнува ли се, осъзнава ли какво ще се случи?
Тия дни и родилите мами не пишат. Абе страшна работа!

# 24
  • Мнения: 117
Да се отчета след прегледа:
Бебето е станало 1415гр.   Party а аз за две седмици не съм качила нито килограм! Всичко останало е в норма дори се учуди защо искам да ходя на 3-та ФМ, ама аз съм си паника и ако не отида все ще ми е на премисъл, затова имам час във Фемина на 20-ти.
Обсъдихме упойките и се оказа, че тук (в Перник) имало само един който правел понякога епидурални ама не бил много добър и както съм си наумила да раждам тук вариантите са ми два или нормално без упойка или секцио с пълна, но има време и бебето само ще си реши как иска да излиза Simple Smile

# 25
  • Мнения: 261
Здравейте и от мен  Hug
Преди половин час се прибрах от лекар и бързам да се отчета.
Вече нямя да пия нифидипин , а гинепрал 3 пъти на ден по половинка и желязо,от което не можах да се отърва Sad
иначе всичко е наред - детето е добре и е в седмичката ,която трябва-30и 2 дни Grinning
Трябва да си лежа повече на лявата страна , понеже днес бебо си лежеше на другата , а не било толкова добре за кръвоснабдяването.Аз съм качила 3 кг само , понеже нещо напоследък не ми се хапва особенно , но ми се скараха хубавичко и сега ще си пия желязото.
Абе мами , чудя се и се мая как ще го разделя това малкото  хапченце на две- за генепрала говоря  newsm78 и много се притеснявам да не ме хванат пак тия контракции след като сменя нифидипина с генепрала- незнам , понеже си мисля че нифидипина е по силен като  деиствие, ако греша моля поправете ме!!!
Днес беше един от тия дни , дето наистина исках да си легна и да не стана цял ден--много се изнервих, чакахме пак 1 час и половина , но какво да се прави , като съм си избрала това , така ще е до края- дано по- барзо да приключи всичко , че вече съм на ръба с тия доктори Crazy

Радвам се , че вие сте си добре и днес много ми липсвахте , да знаете! Hug Hug Hug
А, и Звезди, днес свекито пропусна, че е болна и тя --сигорно за това толкова крива се прибирам , но следващия път ще е там тя - да ги видя тогава smile3521

# 26
  • Варна
  • Мнения: 729
здравейте, аз ще пиша кратичко, че беб се е атачнал и имам една ръка свободна Hug

ако не е добър специалиста - по-добре да не слага епидурална, за нея се иска повече опит и умения отколкото за спинална/пълна...  иначе аз родих с епидурална, несъжалявам за избора си

3-та ФМ според мен ередно да се направи - бебето се развива постоянно и могат да се видят и други неща, при мен тогава видяха, че имам бипартидна плацента, което е добре да се знае, когато раждаш

целувки на всички Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 560
Ох Мамета радвам се, че сте добре и бебоците са послушни

Борянче добре си го гледаш беб, а за епидуралната Мила е права трябва да се внимава защото последствията никак не са добри.

Ели браво и на теб  на теб, ето че и без свекито си се справила, гинепрала също е за контракций и помага аз го пия от одавна разделяш го  с нижчето и си ти Hug

Голди кривотийке дано вече всико е наред, много е гадно като няма нет и аз ставам много крива тогава.

Ох мами на мен беб много ми тежи, направо не знам къде се намирам и таза и грабнака са ми мармалад не знам вече, като ме заболи така много се притеснявам Weary smile3518

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро!
Как сте?
Аселинка, как е настроението?
Рали, ужасно е това с неуредиците, а и сега в този период са неща, които дразнят още повече от обикновено!Дано скоро някой те подкрепи и да се поразчистят нещата, за да ти е уютно и по-спокойно.
Клео, аз бях с високо кръвно и с двете бременности и пих "Допегит" /пия го и сега де/.Какво те притеснява?
Звезди, стискай душко, 2 месеца останах и ще си гушкаш беборначето!Така тежи до 9-тия месец, ама пък дойде ли и той, търпиш, защото знаеш, че всеки момент може да се появи малкото дългоочаквано човече!
Ели, Борянски, браво за добрите новини след прегледите!
Голди, не се изнервяй излишно Simple Smile
Аз ви чета, но в повечето случаи не мога да пиша - бебе все е в ръцете ми, опъва се, мрънка, плачка и като напиша един два реда и след това почна да оправям Лъчи и така си остават неактуални и си ги затварям..., абе чудо.

# 29
  • Мнения: 261
Добро утро сладурки сладки Hug Hug Hug
Аз снощи не съм спала ,явно вчера бебока много се е развълнувал ,че сме на преглед и ме смля от ритници снощи ooooh!
Иначе съм си  в филма,че всеки момент ще ме хванат контракциите, въпреки че и ти Звезди ми каза че действат,но нали знаеш как е с тия наши бременни главици!
Искам да попитам ,какво ще стане  ако не лежа на ляво-честно да ви кажа въобще не ми е удобно -снощи от части и заради това неможах да заспя!
Мира- ами то не останало бе момиче, стискай кълчици до срещата-сигорна съм ,че ще успееш!

Общи условия

Активация на акаунт