Ако Мъжа е пушил марихуана при бебеправенето

  • 29 306
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 565
Аз също съм на мнение, че когато решиш да създадеш живот, трябва да понесеш и отговорността за този нов човешки живот. Това трябва да е приоритета. Всичко останало е егоизъм, нарцисизъм и слабохарактие.

# 76
  • Мнения: 2 286
И аз смятам, че ако едно семейство иска да има дете, трябва и двамата да не пият никакъв алкохол, ама майки и татковци си поркат на воля, с оправданието, че една бира или чаша вино са полезни Laughing

# 77
  • Мнения: 77
Спирмата, коато изхвърля, се създава 2 месеца преди това. Ако искате бебе, по-добре се пазете от пиене, пушене и т.н. поне 2-3 месеца преди да започнете.

# 78
  • София
  • Мнения: 149
А защо не се опитахте да правите бебе, когато НЕ се е напушил, или той има желания само като се напуши? Представям си и как някой ден ще му поверяваш детето да го гледа докато ти си до магазина, или с приятелки, или друго - той ще си пафка, детето ще диша "чист въздух" и общо взето голямо гледане ще пада.Направо семейна идилия.  ooooh!

# 79
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
На мен пък първосигналният отговор на въпроса в заглавието беше- бебето ще е напушено  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 545
Ама колко глупости има изписани...И повечето от хора,които очевидно никога не са пушили.

Марихуаната не води до пристрастяване.В младежките си години съм пушила-хич не се гордея,но пък и много не съжалявам.Съпругът ми скоро сви инцидентно.
Нито той,нито аз сме  били неадекватни след врътка-аз такива хора въобще не познавам.Образовани сме,работим много и определено не сме наркомани.
 
Съвсем отделен е въпроса,че в БГ се продават всякакви други боклуци,но не и качествена марихуана,която толкова да те замае.Който ви го е казал,много сериозно ви е метнал.

Не пуша от години,понеже не ми е интересно,но никога,ама никога не съм изпитвала потребност- правех го от келешлък,гарантирано и 99 % от хората.

Тютюнопушенето води до много по-сериозно пристрастяване.

Но пък по-голяма простотия от това,че алкохолът в каквито и да е дози е полезен,просто няма.


Момиче,няма му нищо на детето ти.Не поощрявам това,че бащата пафка,не е зле да спре. Peace

# 81
  • Мнения: 2 286
И алкохола, и цигарите са много по-вредни, от колкото марихуаната.

Ама колко глупости има изписани...И повечето от хора,които очевидно никога не са пушили.

Марихуаната не води до пристрастяване.В младежките си години съм пушила-хич не се гордея,но пък и много не съжалявам.Съпругът ми скоро сви инцидентно.
Нито той,нито аз сме  били неадекватни след врътка-аз такива хора въобще не познавам.Образовани сме,работим много и определено не сме наркомани.
 
Съвсем отделен е въпроса,че в БГ се продават всякакви други боклуци,но не и качествена марихуана,която толкова да те замае.Който ви го е казал,много сериозно ви е метнал.

Не пуша от години,понеже не ми е интересно,но никога,ама никога не съм изпитвала потребност- правех го от келешлък,гарантирано и 99 % от хората.

Тютюнопушенето води до много по-сериозно пристрастяване.

Но пък по-голяма простотия от това,че алкохолът в каквито и да е дози е полезен,просто няма.


Момиче,няма му нищо на детето ти.Не поощрявам това,че бащата пафка,не е зле да спре. Peace

Едно свястно мнение  bouquet . с подчертаното съм особено много съгласна Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 44 370

Нито той,нито аз сме  били неадекватни след врътка-аз такива хора въобще не познавам.

ми да приемем, че  е бил различен материала, аз пък напълно адекватни напафкани хора, без дори леко  замайване или забавеност на рефлексите,  не съм виждала, честно.... да не говорим за неща като истеричен хилеж,  сдухвания,  липса на спомени и т.н.. които вече са съвсем крайни за мен....

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
И като си леко замаян, леко неадекватен и леко не-знам-си-какво, не можеш да направиш бебе ли?! Сигурно над 50% от бременностите възникват под въздействието на алкохол! Но никой не смята ежедневното жулене на ракия със салата за особено вредно  Thinking Битов алкохолизъм срещу цигара трева веднъж седмично?! Ами ще предпочета второто!

# 84
  • София
  • Мнения: 44 370
можеш, кой е казал, че не можеш, аз лично само казвам, че е хубаво поне като се роди бебето да ги спре...поне за мен би било важно.

# 85
  • Мнения: 1 545

Виждам и сега много неадекватни хора след употреба на алкохол,както и такива,които опитват да спрат цигарите . От марихуана-никога не съм виждала.В чужбина съм опитвала и добра-разликата е огромна,но не такава,каквато някой ви я е описал с цел да ви се стори по-интересен.

За мен простотията и чалгата са много по-опасни от който и да е вид сено,който се пафка по нашите ширини,вместо марихуана.

Не,че някога ще потупам по рамото детето си ,ако разбера,че свива.
Аз отдавна съм приключила с тази глупост.И съветвам авторката да обясни на таткото,че си дава парите за този,дето духа.То ще му дойде до акъла,но една жена винаги може да намери точния начин Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 44 370
ОРИДЕЛ -не разбирам защо се мислиш за едниствената права и най-знаеща по въпроса, това, че ти не си виждала да кажем ок, или и ти си била напушена достатъчно с тях , за да не го оцениш наистина...да кажем, кой знае или понеже само си купувала са ви продавали  райграс...или аз на друга планета живея...неадекватни хора от цигари не съм виждала, от алкохол и марихуала с лопати да ги ринеш, пък като се смесят да не говорим...

простотията и чалгата са си отделна бира...

# 87
  • Мнения: 1 545
Аааа не,грешно си ме разбрала-далеч нямам претенции на най-компетентната по въпроса.

Компетенции във форума с лопати не можеш изрина обаче Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 44 370
в крайна сметка няма никакво значение, жената си е решила проблема по един или др начин, има си термин вече, дали са го направили докато мъжът е бил напушен или не, дали ще пуши или не и  по-натам, дали редовно или  по-рядко и т.н. вече си е само тяхно решение.... аз знач, че не искам мъжът ми да е редовно нито стабилно напушен, нито стабилно напит около детето ни...другите хора си е тяхна работа и отговорнтост.

# 89
  • Мнения: 355
Олеле, колко много компетентни мнения изчетох.
Горката авторка на темата, мисля, че отдавна е избягала с писъци оттук  Laughing

И ние сме палили по цигарка, не мисля, че това е по-опасно или по-безотговорно от лющенето на мастика "Пещера" примерно.

Разбира се, всичко с мярка, всичко с граници и отговорност, аз съм на този принцип. Познавам близка приятелка, която роди от човек, злоупотребяващ с хашиш и не само. Детето е прекрасно, умно и здраво, макар бащата да се оказа долнопробно и безотговорно леке.

Няма научни изследвания, които да доказват каквото и да било, все пак марихуаната се ползва в човешката изстория от повече хилядолетия, отколкото алкохолните напитки.

Не прокламирам пушенето, по-скоро ми се иска всички да не са така озъбени и по-свети от папата, особено ако им липсват знания, опит или мнение, изградено върху реални факти, а не върху предубеждения и вестникарски клишета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт