Нивиана за вътрешния дизайн/5/

• 148 346
  • 760
  •   1
Отговори
# 165
Здравейте-цитирам снимки от вашият пост,за да задам въпрос-ще правя бяла кухня(от масив) ,с трапезна маса и столове от светъл дъб-искам да им сложа възглавнички на седалките то4но в това лилаво и зелено-та търся поради тази причина плочки за стената на кухнята-гърба-в тази гама-не открива изобщо избор от такива малки плочки за гръб на кухня-можете ли да ми помогнете със съвет-къде да потърся или някаква друга идея???
също се чудя за цвета на пода-до бялата кухня всичко ще е ок,но ме притеснява какъв цвят да избера под масата от дъб?Моля ви за съвет)

,
            Аз пък веднага се вгледах в поставката за ножовете,къде може да се продават?

# 166
# 167
Ооооо,мерси улучи ми сърцето и с цената,ама са толкова атрактивни .

# 168
Малко са ми зловещи, честно казано. Но цветовете са ми от любимите.

# 169
  • София
Предстои ми ремонт на кухнята. Тя е много мъничка, а всички мебели, които виждам в мебелните магазини са за просторни помещения. Нямам голям усет към интериора, признавам си и затова вероятно ще се обърна към всички тук за помощ. Моля! (Това вместо запис засега)

# 170
Simple Smileготини са:)
 Laughing

# 171
Предстои ми ремонт на кухнята. Тя е много мъничка, а всички мебели, които виждам в мебелните магазини са за просторни помещения. Нямам голям усет към интериора, признавам си и затова вероятно ще се обърна към всички тук за помощ. Моля! (Това вместо запис засега)

дай чертеж с мерки и нахвърляй вижданията си

# 172
Здравейте
Искам да помоля за помощ
опитах се да направя чертеж на стаята

искаме да бъде като гостна с голяма трапезарна маса и 6с тола поне,да има и даванче(да преспиват там гостите) висок комод и библиотека да си държа там книгите.Но лично аз всички тези неща не мога да ги подредя мислено.
Да уточня, че на стената на която има врата съвсем близо до вратопрозореца има подов климатик широк около 90см(той много бърка работата).Под стълбата има доста място и си мисля там да сложа библиотеката...и общо взето само това успях да измисля newsm78

# 173
Весели, спокойни, и  уютни празници на всички пожелавам с част от моите  яйца, подредени архитектурно под прав ъгъл!

# 174
  • хасково
Ех че красиви! Весели и щастливи празници!

# 175
  • Варна
Весели празници! Много вдъхновение и съзидание!

# 176
Здравейте Нивиана и всички останали!
Преди време бях писала с молба за помощ в чертането, е, начертахме го  Peace Мисля че стана много добре. Минахме през 4-5 основни и няколко междинни вариянта, но съм доволна от крайния резултат.
Моля Нивиана да сподели мнение по плана  Hug
http://inlinethumb62.webshots.com/50493/2290734940102412819S600x600Q85.jpg
Също моля за идеи относно цветови решения в кафяво и синьо, нещо в тази посока на мисли...

Съжалявам, но не мога да го докарам по-голям...

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 11:22 от samuraika

# 177
  • София
samuraika, не знам за Нивиана, но аз нищо не виждам на този план.

# 178
samuraika, И аз не го виждам ясно, на вас на хартия ли ви го дават,може и пдф .
Иначе гамата е много приятна. Според мен сте почти готови. Но не мога да  кажа нищо конкретно, ако няма по ясен план.
И освен това, след като сте променяли толкова,и сте доволни, аз да ви променям тепърва  не  върви.

Тук има светли неща:

http://so-much-more-than-nl.blogspot.com/2010_06_01_archive.html

Иначе:

бяло, синьо, светло дърво, черно дърво -  не може да сбъркате:

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 12:27 от Нивиана

# 179
Здравейте
Искам да помоля за помощ

Да уточня, че на стената на която има врата съвсем близо до вратопрозореца има подов климатик широк около 90см(той много бърка работата).Под стълбата има доста място и си мисля там да сложа библиотеката...и общо взето само това успях да измисля newsm78

Здравейте,
ако стълбата качва към стената, аз имам следното предложение :

Дивана се разтяга. И имате  трапезарен кът - може и с тв - и с бюфет.
Ако сложите  хубави завеси, ще е красиво.

Под стълбата можете да сложите светлини, лампи, скринове. И още книги.

Общи условия

Активация на акаунт