Жената Козирог 3

  • 38 896
  • 637
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 142
.....
Та се чудех  newsm78 , защото не познавам кози, поне сред моите приятели от тая зодия, намръщени  и вечно мрънкащи да са били за нещо и на които по никакъв начин не може да им се угоди.....А тук ме изненадва това, че ако на някой му е добре, че се чувства добре и се стреми всеки ден да му е добре и да доставя спокойствие и комфорт на тия които обича, да се опитва да е позитивен, да внася мъничко "магия" в реалния сив живот,  веднага се надига вълна от мнения на хора  на които света им е крив и просто искат да скапят настроението на всички, хора които  се оплакват,че живота е гаден и че хората се лоши,ами каквото посееш това ще пожънеш...като си усмихнат и весел ще ти се отвърне със същото,като си вечно в лошо настроение,не можеш да очакваш друго от заобикалящите те......

Защото си попаднала в темата за Козирозите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Относно рождените дни, аз съм родена на Коледа, ииху! Като бях стидентка и ученичка организирах грандиозни купони, но с по - умален състав, защото много от приятелите ми бяха на село при баба и дядо или се прибираха по родните места. Сега празнувам семейно, защото все не мога да се организирам да празнувам по - мащабно. Но пак си усещам рождения ден! Това си е до нагласа. Или си ми е от рибешкия асцендент. Че пусто заради него съм една отвеяна и романтична Joy Бе поводи да има за празнуване! Айде, наздраве! cheers

# 601
  • Мнения: 2 140
Аз обичам да си празнувам рождения ден, преди правех големи купони, в последните години само най-близките приятели и семейство Simple Smile Вие как ще празнувате, събирам идеи?

# 602
  • Мнения: 5 278
Търсех тема за деца Везни и попаднах на тази тема, сега ще се върна назад да попрочета и да видя дали ще се успокоя, че има и други "луди" като мен Simple Smile Много трудно същество съм, колкото и мека и хрисима да изглеждам, но сама осъзнавам колко чепат характер имам.
Иначе и аз съм родена на Коледа и откакто съм семейна рождения ми ден остана на заден план. Празнуваме семейно Коледа, защото трябва да се отчетем при едните роднини, после при другите  и така  ooooh! А така ми се иска да си празнуваме в тесен кръг, само ние четиримата. Но традициите са по-силни от волята ми. Иначе са едни сръдни ...
А преди това го празнувах с приятели, но като по-голяма. Като ученичка никога не съм го празнувала, защото беше във ваканционно време и приятелите ми ги нямаше.
Общо взето не си харесвам рождения ден, колкото и на другите да им звучи готино, защото никога не съм си го усещала като мой празник. Rolling Eyes
Но пък един скъп за мен човек ми беше написал поздравителна картичка с текст " На хубави дати се раждат само хубави хора и ти си също един прекрасен човек!", така че малко се успокоявам с това Simple Smile Макар че все си мисля, че не ме е познавал достатъчно, за да мисли така  Laughing

# 603
  • Мнения: 65
Здравейте!
И аз да се присъединя към групичката на  "Козирога" Simple Smile

# 604
  • Мнения: 63
здравейте, присъединявам се към вас ако разрешите Simple Smile аз съм Козирог, мъжът ми-Рак, децата са Водолей и Овен Simple Smile  Laughing много ми е трудно с него, той иска все да мълча, пък аз не мога, много е песимистичен и се нерви от всичко..пък аз предпочитам по-спокойно, да се радваме на децата и без излишни нерви..как се разбира какъв ми е асцендента? по часа на раждане ли ? според мъжа ми нищо не правя, в майчинство съм в момента..все нищо не харесва..някакви съвети? аз ли не съм добре?  Thinking

# 605
  • Мнения: 2 140
Ето тук можеш да изчислиш асцендента - http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php
А Венерата как се изчислява?

# 606
  • Мнения: 10
Я кажете как се сваля 23-годишна от вашата зодия. Всичко, което работи при повечето жени при нея удря на камък и изглежда ще имам по-голям успех с някоя тухлена стена, отколкото с тази мацка.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
 hahaha  трудно ще ти е,наистина... Wink

п.п. ако питаш мъжа ми - козирог у дома не ти трябва Mr. Green

# 608
  • Мнения: 10
Никой не е казал, че веднага ще заживеем заедно, това е много прибързана стъпка. Първо да се посваляме, поопознаем, да се пое..., пък след време може да я вкарам и в дома си.
Освен да взема да питам бившия ѝ как я е свалил, друго не ми хрумва.

# 609
  • Мнения: 30
С упоритост  Wink ако не си сериозен, бягай докато е време, че после и господ няма да ти помогне  Joy

# 610
  • Мнения: 544
Я кажете как се сваля 23-годишна от вашата зодия. Всичко, което работи при повечето жени при нея удря на камък и изглежда ще имам по-голям успех с някоя тухлена стена, отколкото с тази мацка.

Постоянство, умерена романтика, някоя друга изненада (предварително се информирай какво харесва, защото може да има лоши последици), уважение към нея и семейството й... и наистина най-вече със сериозно отношение Simple Smile

И без дебелашки шеги и вулгарни изрази в нейно присъствие (е това го мразя най-много от всичко)!

А ти коя зодия си?

# 611
  • Мнения: 152
Моята най-добра приятелка през последните 10 години е козирог. Много вярна приятелка, много точен човек. Винаги и за всичко мога да разчитам на нея. Отне доста време обаче докато станем приятелки. Беше много тиха, буквално не говореше много. Много помагат на другите хора, много добри,струва ми се чак до наивност и много работливи хора. newsm20

# 612
  • Мнения: 2 811
Момичета, каква зодия е подходяща за жената козирог? С кого хармонизирате? В чудо съм се видяла. С водни зодии не си пазвам, че са ми мрънкала, освен скорпион. Там обаче са драми. С дева ми е било хармонично, с телец също (но не толкова, те са ми по-мудни, а аз съм с асцендент близнаци). С въздушни зодии май само с близнаци съм пробвала. Там е хубаво, но липсва страст. С огнени пък ми липсва стабилност, но страстта е супер. Там само стрелци и овни, лъвовете не ме привличат.
Откъм цялостна хармония --с Дева май ми е било най-добре.
Откъм страст -срелец, скорпион, но с едните големи драми, но усещане за любов и стабилност.а с другите никаква стабилност и са ми повърхностни малко.

С близнаци --весело и приятно, интелектуално стимулиращо и даже стабилно (не знам защо, но се чустам стабилно с мъжете близнаци, колкото и да е странно) но липсва страст.
Какви са вашите половинки.
Някой пробвал ли е козирог с козирог?

# 613
  • Мнения: 81
Някой пробвал ли е козирог с козирог?
Аз Wink и все още съм с дадения човек. Няма такова разбирателство, еднакви желания и разбирания за живота Peace (но при всеки е различно и не мога да твърдя общо за всички Thinking)

# 614
  • Мнения: 5 278
Аз колкото козирози познавам нямат нищо общо с мен Simple Smile
Аз съм затворена, саможива, абсолютно не кариеристка, което е едно от основните качества на нашата зодия. Не знам вие как сте Simple Smile
А иначе аз живея с Дева и се разбираме добре, майка ми също е Дева и като цяло имаме добра поносимост Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт