Жената Козирог 3

  • 38 898
  • 637
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 96
Момичета, каква зодия е подходяща за жената козирог? С кого хармонизирате? В чудо съм се видяла. С водни зодии не си пазвам, че са ми мрънкала, освен скорпион. Там обаче са драми. С дева ми е било хармонично, с телец също (но не толкова, те са ми по-мудни, а аз съм с асцендент близнаци). С въздушни зодии май само с близнаци съм пробвала. Там е хубаво, но липсва страст. С огнени пък ми липсва стабилност, но страстта е супер. Там само стрелци и овни, лъвовете не ме привличат.
Откъм цялостна хармония --с Дева май ми е било най-добре.
Откъм страст -срелец, скорпион, но с едните големи драми, но усещане за любов и стабилност.а с другите никаква стабилност и са ми повърхностни малко.

С близнаци --весело и приятно, интелектуално стимулиращо и даже стабилно (не знам защо, но се чустам стабилно с мъжете близнаци, колкото и да е странно) но липсва страст.
Какви са вашите половинки.
Някой пробвал ли е козирог с козирог?

Май трябва да търсиш човек от земна зодия с огнен асцендент. Само не знам как ще го намериш,но ако успееш сподели как,за да пробвам и аз. Whistling , че съм същия случай.
 
Иначе конкретно за жената козирог мога да кажа само хубави неща,невероятно добри приятели след дългогодишни проверки от времето.Тези,които познавам са страшни кариеристки и много амбициозни,но от към личен план все им куца,защото имат по-големи изисквания към мъжа.Но винаги и за всичко мога да разчитам на тях.Единственото,което не ми харесва при тях е,че са малко наивни в добротата си.Обаче много ги обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 616
  • Мнения: 2 811
при козирозите може да има значение и декадата.
Ще търся нещо с огънче! Сегашният ми приятел е въздух, вода и мъничко земя. За наивността, не точноче сме наивни, но сме много стабилни и от там всички на нас разчитат. Аз от отговорност не мога да избягам, като съм казала нещо и го правя. Дори да не искам.

# 617
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И аз съм Козирог с асцендент Близнаци.  Peace Като елементи имам почти поравно огън, земя и въздух + малко водица.
Половинката ми е Везни с неизвестен асцендент.
Иначе и аз съм имала залитания по мъже Овен и Стрелец, както и Дева и Скорпион. С Овните, Скорпиона и Стрелците бяха големи драми, големи страсти. С Девичката беше добре, но и той беше с асцендент Близнаци и с почти поравно въздух, после земя и огън, с малко водица.  Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 96
Жабче,винаги съм се чудела как се съчетават земна зодия с въздушен асцендент?Не си ли винаги в противоречие със себе си или пък ти дава повече свобода на действие без много чудене?

# 619
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
За мен положителното е повече от отрицателното в това съчетание. Дава ми комуникативност, дава ми повече лекота в общуването, адаптивност, чувство за хумор, смекчава консерватизма и склонността към изолация на козирога. Дава ми повече позитивизъм, толерантност, прави ме по-социална, любознателна. И прекалено.... приказлива, любопитна, лесно сменям настроения, непостоянна съм. Но пък младежкият дух си е в мен, както и непорасналото дете.  Laughing

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 14:45 от Жабче

# 620
  • Мнения: 2 811
Жабче а как изглеждаш горе долу визуално с такъв асцендент? Аз съм и първа деката, и слънцето ми е в седми дом, това ми дава и енергия на Везни. Но мъжете везни никога не съм ги харесвала., макар че са красиви

# 621
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Снощи специално седнах и прегледах въпросните господиновци. Установих, че асцендентът и зодията не са играли особена роля при нито един от тях. При мен явно водеща е Луната. При повечето имаме Луна в един и същи знак или ни съвпадат Слънцето и Луната.  Crazy Тоест или и двамата сме имали Луна в Овен или той е имал Слънце в Овен или  Луна в Козирог. При един от господиновците освен съвпад на Луните имаме и съвпад Венера/Слънце.

Аз съм втора декада Козирог, слънцето ми е в 8ми дом, което ми дава и малко от Скорпион + Венера ми е в Скорпион. На твоята възраст изглеждах доста добре, сега не толкова.  Mr. Green Висока съм, бях слабичка, стройна и дългокрака. Тъмноока, тъмнокоса с чуплива коса, леко мургава.

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 08:22 от Жабче

# 622
  • Мнения: 2 811
много си хубава, Жабче!!! и аз горе долу отговарям на това описание, но при теб наистина се вижда нещо по-скорпионско. Луната май е ай важното за истински близка връзка ---защото е душа към душа. Май така излиза...аз съм забелязала, че харесвам мъже с водни луни, с тях ми е много емоционално комфортно. Това са "добри мъже", поне по мой опит, особено луна в Рак, но и в риби.

# 623
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
За хармонична връзка, особено в съжителство, Луните трябва да се "разбират". Обикновено за да се разбере какви жени харесва един мъж, трябва да се гледат неговата Луна и Венера. При жените се гледат Луна и Марс. Аз не съм толкова навътре в астрологията, имам само повърхностни познания, за повече трябва да питаш в темата за астрология. В кой знак ти е Луната?
Благодаря за комплимента, вече не съм толкоз хубава, но егн-то и двете деца си казват думата. Simple Smile Скорпиончето дава харизма и магнетизъм. Да го кажем по козирошки скромно.  Embarassed

# 624
  • София
  • Мнения: 966
Стрелец Peace

# 625
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И аз имам слабост към мъже Стрелец, но си мислех, че е от десцендента ми, който е в  Стрелец. Иначе определено са интересни.  Flutter

# 626
  • Мнения: 299
И аз имам слабост към мъже Стрелец, но си мислех, че е от десцендента ми, който е в  Стрелец. Иначе определено са интересни.  Flutter
И аз си мислех, че имам Laughing но след дълга връзка със стрелец вече съм на друго мнение Peace
Май слабост са ми мъжете козирог Peace сегашния ми приятел е такъв и за миг не ми е било скучно или безинтересно... Whistling

# 627
  • Мнения: 710
Здравейте момичета,
Много хубава темичка, но сега я виждам. Wink
Аз съм декемврийски козирог с асцендент рак. Какво мислите за съвместимост с водолей? Май хич я няма? Наскоро се запознах с такъв мъж. Засега поддържаме само комуникация, но ми прави впечатление, че общо взето е леко нестабилен и на настроения. Все пак, ако той пожелае, а мисля, че натам вървят нещата мисля да опитам.
Държа да подчертая, че имах тежък 7 годишен брак с мъж лъв и властна свекърва овен. Е, колкото и да изглеждам мила и добра не издържах. Сама съм от година и половина и определено не се чувствам особено комфортно вече. Laughing

# 628
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Зависи от асцендентите, знака, в който са неговата Луна и Венера, твоят Марс. Не всичко опира само до слънчевия знак.  Hug

# 629
  • Мнения: 242
Здравейте, козички!

За първи път виждам тази тема и много ме зарадва. Веднага се включих. Simple Smile Аз съм януарска коза, но съм на границата с водолей.  Rolling Eyes Луда работа е в моята глава.....хаос  Whistling , ама си имам козия инат  Crazy Чак аз не се понасям по някое време.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт