Помощ за съфорумка!

  • 42 278
  • 261
  •   1
Отговори
# 75
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439

Ехааа! А идва и края на месеца, когато повече хора ще могат да се включат!

Браво момичета  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 60
Майчета сметката ми вече е на 1600лв. Simple Smile))))) Както е тръгнало скоро ще му звъня на моят доктор да подготвя операционната:) Благодаря ви!!!!

# 77
  • Germany
  • Мнения: 8 023
Браво! Дано бързо съберем остатъка! Ще се включа другия месец пак.

# 78
  • Мнения: 20
Ще помогна и аз  Hug

# 79
  • Мнения: 60
Момичета, ако някой си хареса някой от тези ангели, на ЛС ме уведомете къде да Ви ги изпратя, а паричките преведете по сметката на Деси. За София воже и лично.
Стискам палци Деси Hug
Много ти благодаря Дилу и на мамите с инициативата със събирането на парички на работните си места. Чудесни сте))))   bouquet  bouquetСамо не искам да създавам на никоя от вас проблеми особено в работата ви.
 Относно дрешките на Макси си имаме вече всичко, пък за лятото тепърва ще видим сестра ми дали ще е на работа за да му купува.Само да ви спомена, че днес получих колет с чисто нови дрешки чак от Швейцария, за което много благодаря на мама Кристина Колева-Тунчева Hug  bouquet Мами трогната съм от подкрепата ви, невероятни сте, БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!! newsm51 smile3525 newsm51

# 80
  • UK
  • Мнения: 13
Деси, имате ли Paypal сметка? Много ще ни улесни тези, които сме в чужбина (поне мен  Embarassed)
Знам от една друга мама, която събира за детенцето си, че отначало и беше малко трудно, но с малко помощ успя да си отвори такава сметка и да получава пари без проблеми. Ако успеете да откриете Paypal, моля да го напишете на първа страница.

Стискам ви палци и много кураж! Hug

# 81
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Aз имам акаунт там и ако нямате нищо напротив мога да го пусна а после да внасям паричките по сметката на Деси. Не че много му разбирам на тоя ПП но ще се разровя из нея тема и ще се дообразовам. А вие може да си предавате инфо на ЛС и така ще има прозрачност.

# 82
  • Мнения: 5 609
Питайте и в темата за ПП,но съм чела,че има ( значителни) такси при превод . Да не бъркам,но попитайте Peace

# 83
  • Мнения: 60
Майчета, нека да ви осведомя.Най-сетне получих кода за достъп до сметката си. Набраните средства до момента са 2370.61лв. Звучи ми като в приказка! Малко остана и ще звъня на доктора. МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!! Simple Smile)))))))))))
Ще изпратя поименният списък на дарителите Ели ДЕЧКИН, да го публикува като се съобрази с хората, чиито имена не желаят да бъдат споменати. Аз все пак БЛАГОДАРЯ на всички!!!!!!

# 84
  • Мнения: 166
Ех,страхотно  Party
Остват само някакви си 700лв. за едната става Simple Smile
Деси,много се радвам.
Не мога да повярвам,че действително има толкова много добри хора! Чудеса се случват ...   Hug 

# 85
  • Мнения: 60
Да Маева, толкова много добри хора има и всичките те ми помагат, не съм ли аз една щастливка:)Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 12 298
  За седмица сумата, която е събрана е добра, но да не забравяме че паричките за първата става са само първата точка от плана  и е хубаво да съберем и останалите за другата предварително. Често изникват и допълнителни непредвидени разходи.
  Сигурна съм че следващият месец, когато доста хора ще вземат заплати ще има нови включили се или повторно помогнали с малко. Капка по капка вир  Simple Smile

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Момичета, имам пълният списък с превелите парички. Няма да го поствам. Ако някой желае инфо да ми пише ЛС. Сега ще отговоря на запиталите по-рано.

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 992
Здравейте,
Видях в темата за Ла Редут и си ви следя.Деси,много кураж,ще се справиш! HugИскам да помогна,но ми е трудно да се добера до банката,просто нейното работно време съвпада с моето TiredАко има начин бих пратила през пей Пал (не,че знам как става де),по Еконт също ми е лесно,имам офис наблизо...Сега мога да помогна с малко,надявам се после с повече PeaceМоля ако някой измисли нещо да ми пише на лични.

# 89
  • София
  • Мнения: 12 298
  Аз ползвам ипея за всякакви разплащания и нареждане на вносни бележки, именно поради това, че работното време на банките съвпада с моето. Този път отново преведох пари през ипея. Ако имате регистрация там, може лесно да пратите парички по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт