Калории броим, здравето ценим и кила топим!

  • 57 171
  • 711
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Хаха, Непокорна - да беше наистина прекопала 1-2 лехички, че да ти "лепне" по-добре селскостопанското   Sunglasses Peace А по твоя постинг предния, ми е на езика да ти кажа 1 виц за разните му организми скачащи по вилицата ти и лъжиците ни, ама сано ако ЗлаВещица (модераторката) рече, че нема да го изтрие, ку прецени, че доста се отклоняваме от темата тук ииии... вие ку кажете, че туй ше тури точка на микро- и макроорганизмената задявка с храните, а нема да я разпали, че верно отидехме у друга тема, хъх  Rolling Eyes

# 706
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Добро утро, поспаланковци!!! Coffee

Ех, Маями , ако зависеше от мен, до сега не една, ми сто и една лехи щях да съм прокопала... hahaha Само чакам да доживея до пенсия  Sunglasses и отпрашвам на вилата  car003. Ще гледам внуци, ще копая лехи, ще храня щастливи кокошки... Mr. Green Но понеже ми е още рано за пенсия, кажи сега тука вица...ние и без това си спамим достатъчно... Mr. Green

# 707
  • Мнения: 1
Момичетааа,  аз си мислех, че ставам сравнително рано, като за уикенда, но вие ме шокирахте  Shocked
Ако кажете, че ставате толкова рано, за да спортувате много ще се засрамя  Blush Mr. Green

Относно калорииките: "съгрешението" ми е само една - мноого мъничка мекичка Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен! С кафенце и за по-нормално ставащите по уикендите...  kaffeetrmker_2

fitty - не се стресирай, тя Непокорна тука ни е отличничка по всичко, не може да я стигнем по нито един показател!  Mr. Green А за мекичката е важно че си я броиш съвестно и до някой ден ще я махнеш от постоянното си меню като прецениш доколко ти е полезна/неполезна... Тук-там хапване на мекичка е като "награда"..... Ще успееш!  Flutter Hug Peace

Вица: Казва бабата на внучето: - На, баби, бъркай си чая с тази сребърна лъжичка, че среброто избива микробите!.... А детето отговаря: - Ауу, бабо! Караш ме да пия чай с умрели микроби?!?!? Тц, тц, не щЪ!  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 29 апр 2012, 09:55 от Miami_beach

# 709
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102


Вица: Казва бабата на внучето: - На, баби, бъркай си чая с тази сребърна лъжичка, че среброто избива микробите!.... А детето отговаря: - Ауу, бабо! Караш ме да пия чай с умрели микроби?!?!? Тц, тц, не щЪ!  Twisted Evil
hahaha hahaha hahaha И аз имам сребърни лъжички за чай!!! И добре, че не влизат в употреба - няма пък да ям трупове!!! Crossing Arms   Mr. Green

Момичетааа,  аз си мислех, че ставам сравнително рано, като за уикенда, но вие ме шокирахте  Shocked
Ако кажете, че ставате толкова рано, за да спортувате много ще се засрамя  Blush Mr. Green

Не, fitty .  Laughing Просто си ставам рано, като лудите...още от шест без нещо съм будна... ku-ku
Днес не тичах, правих кардио у нас...Сега ме очаква пак цял ден навън   Nature Sun With Face  family, тоя път съм по потник  Sunglasses... hahaha

# 710
  • Мнения: 310
 Simple Smile
вчера приключих на 1170 кал (варена тиква със захар, кафе с мляко, сухар, две кюфтета и пилешко на скара, бира)
днес съм на ..... работа  Tired до тук кафе, кафе - 70 кал

# 711
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен,вчера си бях на село и не успях да пиша,но приключих на заветните 1330,нещо тези дни не мога да отчета по-малко.Днес пак не започнах добре-1  палачинка,малко парченце баница,2 малки парченца баница с праз,слагам ги 500,за да ми е мирна душата,до довечера ако карам без сладки и ще се разцелувам сама.Аз гледам,че много раничко сте станали и аз бях така,ама откакто любимия се прибра,по-рано от 10 не мога да се вдигна,а вечер рано си лягам ей какво е това нещо спокойствието.
Да взема аз да се заема с новата темичка,да се пробвам...


е то не е сложно ето НОВАТА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=655477.new#new

Последна редакция: нд, 29 апр 2012, 12:49 от kiksi007

Общи условия

Активация на акаунт