Благовещение-ден на майката и жената християнка.

  • 6 852
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Прецакваме си планетата, няма спор. На мен обаче ми е супер странно защо именно християните да са главните виновници за това според твоите схващания...
Ха, все пак слезе или по-скоро се качи на нечие ниво?

# 136
  • Мнения: 6 365
Трещерица,грешиш че християните се смятат за нещо повече от другите.Никой истински християнин не прави това....
А,иначе Благовещение е един прекрасен празник  Heart Eyes .Пред него 8-ми март не струва нищо.

последно? Wink

Последно християните държат да покажат колко са нищи духом не защото това само по себе си е добро, а защото ще наследят земята, за разлика от хора като мен, които няма да я наследят, колкото и готино-арогантни да са сега.

Хайде, все пак съм израснала в християнска среда и номинално това е религията ми: не е като да не разбирам нищо от християнската догма на източноправославието. Е, може да не съм чела последните коментари от богослови, но горе-долу се вижда основната идея.

За мен светът е достатъчен, за християнина светът не е достатъчен. Той търси трансцендентално, аз- просто трансцендентно. Не е достатъчно да си майка, трябва и нещо отгоре...

# 137
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Ама съвсем оплетохте конците,честно  ooooh!

# 138
  • Мнения: 1 310
Ама съвсем оплетохте конците,честно  ooooh!
Споко. Не си се объркала ти. Хората, които философстват тук са с объркани мисли. Peace

# 139
  • Мнения: 12 674
Поне имат мисли.

# 140
  • Мнения: 1 310
Мисли, но объркани. Mr. Green

# 141
  • Варна
  • Мнения: 957

Цаца, ама риба! Да принизя малко дискусията, да си подредя мислите ...

# 142
  • Мнения: 5 083
И...какво дискутирате?

# 143
  • Мнения: 15 619
Как какво!? Че собствените мисли са по- по- най-
Началната тема е без значение.  Grinning

# 144
  • Варна
  • Мнения: 957

Не знам кой какво дискутира, тя цялата тема е един вопъл - "ох, аман от вас ...", а аз - за цацата.

# 145
  • Мнения: 1 310
 Joy Joy Joy
Момичета, искрено ме развеселихте! Hug

# 146
  • Мнения: 0
Християнството е един от големите СПАМ-ове на човечеството. Така че не се чудете на спама- от две хиляди години не може да го филтрираме и затрием.
Сигурно много се гордееш с това изказване?! Tired
Радвам се, че не си християнка. Срамът остава за твоята религия.
                                                                                                                                            А ти каква си?Коя си ?Защо да не се гордее...Аман от такива християнки като тебе...На всяка манджа мерудия.... SickГледам ти постовете-аре се поспри малко бе жена....Опониране на вся и всьо...Успокой топката малко......Сега ти давам материал да си начешеш интелектуалната суета която впрочем ти не притежаваш......                                                                                 

# 147
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък я харесвам Пипи. Нищо, че тук сме се противопоставили.

# 148
  • Мнения: 21 598
 Е, вие пък съвсем принизихте дискусията, може ли така просташки...

 Ама наистина всякакви ходят по манастирите, просто се чудя защо им е.

Общи условия

Активация на акаунт