Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 663
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
Ето ме и мен в новата тема - прекрасна, както винаги  Heart Eyes
Да ви се похваля - и ние на 100 % ще сме със сини гащи  stork-boy Таткото беше с мен и като излезнахме от кабинета, направо летеше милият. Аз до последно се надявах на момиченце и той ми обеща, че следващото ще го направи такова  newsm62
Иначе така се смях на една история на докторката - дошло едно момиче и поискало на консултация да и се премери талията. Докторката й казала: "Аз пола няма да ти шия, но ще ти я премеря, щом искаш"  smile3532
Stasy87, мисля че аналгина изобщо не е добър вариант,доколкото знам може само парацетамол. Иначе знам един метод - слагаш си двата палеца на веждите, по към носа, ще напипаш една вдлъбнатинка в костта и натискаш там доколкото можеш да издържиш - малко е болезнено, но след няколко натискания на мен ми минава. Майка ми се беше запалила по чакрите и оттам го знам.
Нещо много дълъг ми стана поста, за което се извинявам  Embarassed

# 46
  • Мнения: 224
Нямам такива за жалост. Но може и да си купя ако и утре ме боли. Гледам да не я товаря много сега и да се надявам да поспя малко днес. Че боли, боли. Дано е временно само. Няма да пия аналгин, че доки си спомням, че ми забрани.

# 47
  • Мнения: 42
Оп Оп замалко да пропусна новата тема  Mr. Green

Фейт, прекрасна както винаги   bouquet

# 48
  • Мнения: 237
Ето ме и мен в новата тема - прекрасна, както винаги  Heart Eyes
Да ви се похваля - и ние на 100 % ще сме със сини гащи  stork-boy

Адашче, добре дошла в отбора на мъжките мами  Hug

Stasy87, много неприятно, бързо оправяне  Hug

# 49
  • Мнения: 131
Stasy87 и аз една нощ плаках от болка в ръката и крака и започнах да пия магнезий. От тогава се чувствам малко по-добре.
Относно безсънието - аз съм така от самото начало на бременността. На всеки час се събуждам и пускам телевизора. По-лошото е, обаче, че запълвам времето и с ядене. При всяко събуждане отварям хладилника и това вече ми се отрази с 5 кг. отгоре, а аз и без това съм си дебеланка. Grinning

# 50
  • Мнения: 7
Момичета, какво правите вие?! Докато се обърна и вече в  нова тема сте минали Simple Smile
Ако вървите с това темпо, скоро ще ви дадат професорска степен за бързо писане newsm62 newsm68
Сега се записвам и отивам да чета!
Фейт, невероятна както винаги!   bouquet

# 51
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Мами,много хубави коремчета имате  newsm10  И аз качих моето,снимах го след вечеря и е малко по голямо от колкото е Embarassed

# 52
  • Мнения: 2 802
Мами,много хубави коремчета имате  newsm10  И аз качих моето,снимах го след вечеря и е малко по голямо от колкото е Embarassed

И моето на голичко изглежда така  Mr. Green Имам чувството, че ще имаш момиче  Wink
Казаха ми, че когато са по-разтлани коремите са момчета, а ако са като нашите - момичета  Crazy
Ще видим  Heart Eyes

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Здравейте момичета Simple Smile Сега и аз ще разгледам албума.Ако мъжа ми се навие утре да ме снима и аз мога да кача някоя снимка. Аз имам една, но тя е отдавна, защото я пращах на нашите по скайпа.
По отношение на спането, мога да заспя винаги и по всяко време.

А за витамините и аз пия Прегнакеър с Омега три и качих за 1 месец само два килограма, но го отдавам по-скоро на апетита ми, отколкото  на тях.

# 54
  • Мнения: 478
Цял ден ме няма и немога да изчета колко много интересни неща сте писали,за възглавничките за спането по време на бременност незнаех,но малко по-малка от същия вид имах за кърменето,на бебо беше супер удобна,практични са определено.

# 55
  • Мнения: 478
Някой беше казал за много контракции (съжалявам че не запомних кой ама бременния мозък така ме е нападнал че помня по 5 мин  Blush ) аз имах такива контракции с предната бременност и хапчетата не ми помагаха защото се оказа че са на нервна почва и колкото повече се стресираш толкова по зле става положението...ако има някакъв вариант да намериш нещо което те успокоява и отпуска може да помогне...знам че такова събитие е стресиращо, но все някак ще се справиш  Hug
А за формата на корема е по скоро бабини теории, въпреки че има доста познати бебета на тоя принцип ама си зависи главно от физиката на майката Simple Smile моята майка и с брат ми и с мен е имала еднакво коремче все едно е глътнала топка, а това значи че е трябвало и двамата да сме момичета ама ето на имам си батко Simple Smile от друга страна аз и сега и предния път имах корем точно все едно съм глътнала някоя топка и са все момичета, а най-добрата ми приятелка има едно такова елипсовидно коремче като диня и тя чака момченце Simple Smile
Аз утре ще си направя нова фотосесия на корема и ще я кача в албумчето  Simple Smile
За спането аз вече втори ден си правя чай от липа глог и маточина за успокояване и спокоен сън...като пия малко по дълго ще докладвам дали има ефект...той моя сън не е такъв неспокоен заради бременността ама това е друг въпрос...надявам се чая да ми помогне Simple Smile

Аааа и Фейт много хубава темичка   bouquet
 

# 56
  • Варна
  • Мнения: 773
angel_bbb аз пък четох лоши мнения за тази възглавничка, но дано на теб ти хареса  Peace
Stasy87 гадна работа, съчувствам ти  Confused
Аз май се разболях. Цяла зима нищо ми нямаше , та сега. Гърлото ме боли както и цялото тяло. Не мога да стоя на едно място и как ще спя акъла ми не го побира. Дано не се влоша, че лошо Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 224
Barbera, гледай да го пресечеш преди да се влошиш и температура да вдигнеш.  Hug То как да не се разболееш, гледай какво време е навън. Днес е 25 градуса, а пък утре вече е 10.... Това ни съсипва направо  #2gunfire Аз май открих защо ме болят ръцете ( започна и лявата вече  Close ) И лечението ще дойде с раждането най-вероятно... Това е следствие на бременността според личната ми лекарка, бебчо притискал някакъв нерв, ми той бебчо е 100 грама, как го натиска не знам... Както и да е, ще боли  ooooh!  Grinning

# 58
  • Мнения: 47
Ама и аз съм една шматка - това, което съм писала е при главоболие, сега видях Stasy_87, че те боли ръката  Embarassed Дано ти мине по-бързо  Hug
Мартичка, благодаря за приветствието  Wink
Barbera в момента върлува гаден вирус, пази се - дано утре сутринта като станеш да ти няма нищо.
Аз ще си полягвам, до утре  smile3524

# 59
  • Варна
  • Мнения: 773
Stasy87 , chiki благодаря Ви Hug
Stasy87 моя позната каза, че като забременяла се почнала една кашлица. Ходила на всякакви изследвания даже извън страната - нищо. Като родила кашлицата изчезнала като с магическта пръчица Peace

Общи условия

Активация на акаунт