Топло слънце вече грее, принцопад ще ни "залее" - Клюки 36

  • 15 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 214
Пък аз само да кажа на мен мъж ми отказа  Whistling Whistling Whistling Shocked
Кой е тоя, дето ще ти отказва, а  newsm78

# 706
  • Мнения: 2 479
Пък аз само да кажа на мен мъж ми отказа  Whistling Whistling Whistling Shocked
Ще гори в ада, нали знаеш  Mr. Green. Какви мъже имало  #Crazy... Не те е заслужавал явно, ще се намери по-добър.

И аз да си кажа, че боят е възпитателен и още как. Не съм смилала никой от бой, но ги ошамарвам, когато наистина прекалят, подчертавам наистина. Мен ме поступваха също като малка, което не ми попречи да бъда приятелка с майка си на по-късен етап - в пубертета и след това. Смятам, че добре ме е възпитавала, даже се смеем сега на някои случаи, завършили с физическо насилие от нейна страна, въпреки, че тогава не ми е било много смешно, но си давам сметка, че съм си го заслужила с пълна сила  hahaha.

Морги, на 7 и на 6 са моите, момче и момиче. Колкото повече растат, толкова повече големия се кротва, а малката става кошмарна. Като бебета беше обратното. Чудя се дали аз не направих нещо, че все той го отнасяше, а тя май стана лиглата на мама и сега си бера плодовете...

# 707
  • Мнения: 1 213
Има защо, Камерън, детето ти няма пет години .
Приеми го лично, ОК
Fall, има защо какво? Обясни ми, моля те. Искам да погледна от твоя гледна точка.
Как се оправяш с дете, което е изпаднало в истерия, метнало си е играчките в стената, казва, че те мрази и като цяло буйства? Причината може да е дреболия от типа на спрян телевизор, молба да се преоблече или да си ляга.
Не че дължа обяснение на някого, но пак казвам - старая се да не му викам, не желая да го удрям. Така че освен да му обясня разумно защо не е ОК да се държи така и какво правят големите в такъв случай, аз за друго не се сещам.

Пепи, Hug  Hug  Hug

# 708
  • Мнения: 3 659
Кам, аз наистина не виждам какво грешно си направила. Значи и като се шляпат децата е лошо, но и когато им говориш като на голям човек, пак не е добре. Най-добре е да правим муцки непрекъснато, да се чудим как да ги молим и увещаваме. А като станат на 18 и като заплашват, че ще ни заколят, тогава кой ще е виновен. Имам си една позната. Точно такъв им е случая. На мама детенцето, сакън някой да не му каже нещо на криво. Елате сега да чуете как дете крещи на майка си, как я ругае, как щяла да я заколи....  ooooh! А не, мерси на мен такова чудо, няма да го позволя това Naughty

# 709
  • Мнения: 1 128
Аз пък се нервя на такива майки, със спокойни и не правещи свинщини деца как критикуват другите, които да стигнали до там, че да им се налага да бият. Ми Фол, ако ти си случила на дете, аз не съм. Като гледам има и доста други. Пък знам ли, може и твоето да е като нашите, ма да не ти пука, да го оставяш да си прави каквото си иска, тогава да, възмущавай се, че ние ги бием, поне знаем че е с цел да ги направим хора. Резултата кое е било по-добро ще го видим след 15 год., така че моля никой да не ме критикува и съди как възпитавам детето си. Ти от къде знаеш, че твоят модел на НЕ биене е правилният?

Извинявам се за острия тон и език, но ми писна от такива изказвания.  Peace

# 710
  • Мнения: 3 659
Аз пък се нервя на такива майки, със спокойни и не правещи свинщини деца как критикуват другите, които да стигнали до там, че да им се налага да бият. Ми Фол, ако ти си случила на дете, аз не съм. Като гледам има и доста други. Пък знам ли, може и твоето да е като нашите, ма да не ти пука, да го оставяш да си прави каквото си иска, тогава да, възмущавай се, че ние ги бием, поне знаем че е с цел да ги направим хора. Резултата кое е било по-добро ще го видим след 15 год., така че моля никой да не ме критикува и съди как възпитавам детето си. Ти от къде знаеш, че твоят модел на НЕ биене е правилният?

Извинявам се за острия тон и език, но ми писна от такива изказвания.  Peace
Peace

Аз моята я пошляпвам сега, щото акъла й е като на пиле още и нищо не разбира. Но като поотрасне ще се мъча и аз като Кам, да говоря, говоря, но ако нема озаптяване, пляс , пляс Mr. Green Peace

# 711
  • Мнения: 2 479
Е кой не е чувал - "Бий дупе, да не биеш дупище". Не съм попадала на поговорка, която да не е оправдана.

# 712
  • Мнения: 6 214
Аз пък се нервя на такива майки, със спокойни и не правещи свинщини деца как критикуват другите, които да стигнали до там, че да им се налага да бият. Ми Фол, ако ти си случила на дете, аз не съм. Като гледам има и доста други. Пък знам ли, може и твоето да е като нашите, ма да не ти пука, да го оставяш да си прави каквото си иска, тогава да, възмущавай се, че ние ги бием, поне знаем че е с цел да ги направим хора. Резултата кое е било по-добро ще го видим след 15 год., така че моля никой да не ме критикува и съди как възпитавам детето си. Ти от къде знаеш, че твоят модел на НЕ биене е правилният?

Извинявам се за острия тон и език, но ми писна от такива изказвания.  Peace
Peace

и Аз моята я пошляпвам сега, щото акъла и е като на пиле още и нищо не разбира. Но като поотрасне ще се мъча и аз като Кам, да говоря, говоря, но ако нема озаптяване, пляс , пляс Mr. Green Peace
Peace и от мен.

Всеки сам решава как да си гледа децата, защото сам е отговорен за тях. Не знам какво ме чака един ден като майка, за това не коментирам чии методи са правилни и чии деца са възпитани и невъзпитани  Peace

отделно, всички деца са различни и всички методи влияят различно при отделните деца.

# 713
  • Мнения: 1 213
Мак, напълно те разбирам какво имаш предвид.  Peace Изобщо не ми е в стила да правя точно такива цитати, но... "нека кой не е грешен да хвърли първия камък" или нещо такова беше. Аз лично нямам самочувствие на безгрешна. Но за моето дете съм преценила, че това е начинът. Ако някой може да ми докаже противното и да предложи по-добра алтернатива - нека заповяда.  Peace

Пепи, такива случаи с деца агресивни към родителите си не са никак малко, за съжаление... Дълга тема е какво точно ги е направило такива, за мен е съвкупност от фактори, но да оставиш едно дете "да си разиграва коня" и да те прави на луд определено не е опция.

# 714
  • Мнения: 1 128
Пепи, и аз говоря, изприщих се от повтаряне на едно и също. Е, като не иска да ме чуе с добро, ще и се наложи да ме чуе с лошо. Избора е нейн.  Peace
А твоята наистина е малка, не разбира. Нацелувай я  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 3 659
Аз в конкретния случай знам какво е довело до тази агресия. Майката първо е много лабилен човек, само мир да има е готова да угажда. Никога не е повишавала тон, па за пляскане абсурд. Каквото каже детето, това става. Е на ти сега, чудо на чудесата. Случвало ми се е да съм там по време на тия крясъци. Кошмар е, не мога да си представя, че моята щерка ще е толкова изпусната и разлигавена. Майката не е заможна, няма пари, та не е това причината.

Макче, аз я мляскам постоянно, тя се дърпа вече Mr. Green Особено ми е любимо вечер като се гушкаме, тя идва с няколко плюшени играчки и ми ляга на ръкта. Затрупала се е, не й се вижда главето, ама без тях не мърда hahaha

# 716
  • Мнения: 6 214
Особено ми е любимо вечер като се гушкаме, тя идва с няколко плюшени играчки и ми ляга на ръкта. Затрупала се е, не й се вижда главето, ама без тях не мърда hahaha
Сладкишче  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 1 213
А твоята наистина е малка, не разбира.
Абе бегай ти тази работа. Разбират дребните от съвсем малки и ни манипулират перфектно. Въпросът е да не се поддаваме.  Peace
Пък то целуването и гушкането си върви нон стоп и без това в огромни количества.  Heart Eyes

Пепи, много целувки и от нас на снахата.  Hug

# 718
  • Мнения: 3 659
Днес ще се мляскаме три пъти повече, обещавам Hug Нищо, че преди малко като се хранихме и се изплю върху бюрото ooooh!

# 719
  • Мнения: 2 479
И ние нон-стоп се мляскаме и се обясняваме в любов. Пляскането си е една съвсем отделна тема... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт