Топло слънце вече грее, принцопад ще ни "залее" - Клюки 36

  • 15 966
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 549

Фолче, не те разбрах, сигурно щото не съм чела назад, ама какво против шамарите имаш newsm78
Shocked
А нищо, нищо  ooooh!

# 691
  • Мнения: 1 384
Аз моята също и се карам и наказвам навън и я пошляпвам , но наистина не издържам много е проклета  Sad

# 692
  • Мнения: 1 675
Мери я набързо ги оправи кЕлежките  #2gunfire
пепино аз моя хубавец го отказах на лапането на пръста с едно мазило в аптеката от люти чушки е направено и е предназначено за нокти, и е като лак за нокти.Като лапне и парииииии Mr. GreenНо иначе захапката се променя, зъби абе мани  Mr. Green
Познайте кой ша ми идва на гости  newsm44 newsm68
Много да не са фаля че ...........
Фолче и аз съм против напляскването мила, но виждам че е имало ефект при мамите които го правиха и сега съжалявам, но голям стана вече мина 7  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 3 659
Бибо, ще го търся утре туй мазило и ще го прилагам. Аз бях пробвала с люти чушки, ама това като си бръкна в окото и после два часа рев. Twisted Evil Само да не е вредно Thinking


Ловето ли Shocked Кога Mr. Green

# 694
  • Мнения: 1 675
Не е вредно,ама забравих как се казва отдавна беше.7-8лв. е като лак за нокти.Ще кажеш за гризане на нокти за деца.
Ловето ммммда  Heart Eyes да видим де  Whistling
ако дойде ша има земетресение в пловдив  Joy hahaha Joy пепино  Wink

# 695
  • Мнения: 6 214
Ами, Пеп , зъбите са добре, но тя не си смуче пръстите, само ги вре или в устата или в носа и аз побеснявам, заради микробите, които поема.

И да продължа да си изливам бесовете, за което се извинявам, ама знаете, че с майка ми не мога да споделям, а в къщи няма с кой друг. На БНД майката е толкова въртоглав човек, че думи нямам.  ooooh! Утре той ще вземе малката и ще я предаде на майка си на автогарата. Не мога да разбера какво и пречи на майка му да дойде да вземе детето от в къщи. Ей няма такъв дивак като нея честно. Извинявам се за грубия език, но съм Twisted Evil Close

# 696
  • Мнения: 3 659
Бибо, айде да си приготвиш телефона и да го снимаш, а?

Риъл, умирам си просто като я видя да си лапа ръцете, когато са мръсни Twisted Evil

# 697
  • Мнения: 6 214
Бибо, айде да си приготвиш телефона и да го снимаш, а?

Ох, милата, изгоря ти душата  hahaha hahaha

Аз пък хич не мога да се впечатля от мъж по външен вид. Само веднъж от пръв поглед се "одобрихме" с един младеж, но аз тогава .... патка, ама патка  smile3555 smile3555.

# 698
  • Мнения: 1 675
Бибо, айде да си приготвиш телефона и да го снимаш, а?

rotfImbo rotfImao rotfImbo
Ша ма умориш  Wink
Верно ли Риъл не можеш от външния вид  newsm78 е има и идиоти сладури, ама все пак Embarassed

# 699
  • Мнения: 3 659
А, на мен просто ми е интересно какво толкова има у тоя Лове Mr. Green Инак уж и аз не мога само заради външния вид, ама ако ми дойде някой напет момък в черно, с едни плочки, едно чудо. Ох леле Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 213
Не мога да не отбележа, че съм  Shocked колко от вас профилактично възпитават със заплахи за гонене от къщи и шамари. Голяма естетика
Тъй като това в частта за гоненето от къщи го приех лично, държа да уточня, че аз никого не съм гонила. Давам избор на сина ми - в моя дом правилата са такива. Ако не може да живее с тях, има правото да отиде да живее на друго място. Не става въпрос за улицата, разбира се, има си баща, има си и баба и дядо. Също така държа да уточня, че до такава крайност сме стигали само 1-2 пъти и то при наистина много сериозна драма, в която той беше изпаднал в тотални истерии. И моля да ми се даде точка за това какво спокойствие запазих, защото нито съм му викала, нито съм го ошамарила (а как заслужаваше, аххх!).  Mr. Green Просто подходих към него като към голям човек.  Peace И за мен това е правилният вариант и го предпочитам пред това да се налагам просто защото съм родител.
Иначе детето ми е добро и смея да твърдя, че е доста послушно (пу-пу). Моментите на бунтове и истерии отдавна не ме изкарват толкова много извън релси, както едно време, и някак ги овладяваме.

Риълче, Мери,  Hug че днес май много са ви ядосвали!

Биби, хич и не ми се хвали с туй "love", че грам не те заслужава!  Naughty

# 701
  • Мнения: 6 214
Биби, не мога сякаш бе, освен по ТВ да речем, реално думите *мъж* и *красота* не са ми много съвместими.  Peace Даже нямам определени критерии за това какви мъже харесвам като външност  newsm78. Просто аз се впечатлявам най-вече от отношение, за това съм харесвала мъже, които са тотално различни на външен вид.

Кам, мерси за  Hug, една  Hug и за теб.

# 702
  • Мнения: 549
Има защо, Камерън, детето ти няма пет години .
Приеми го лично, ОК
Имаш още съмишленици, като гледам

Но ми е по-важно да го кажа, отколкото да се правя на приятелка.
За мен е абсолютно недопустимо и престъпно.

# 703
  • Мнения: 3 659
На мен пък ми е писнало хората да преувеличават и да приемат нещата както на тях им е удобно. Фол, аз като кажа, че я шамаря, ти какво си мислиш? Че я смилам от бой и детето ходи посинено ooooh! Абсолютно смятам, че пляскането е необходимо, в случаите когато се налага, за да не гледам после една лигла, която ме псува и не ме уважава.

Та, не смятам, че Кам е направила нещо грешно. Дала е избор на сина си и възможността да направи каквото иска.

# 704
  • Мнения: 1 384
Пък аз само да кажа на мен мъж ми отказа  Whistling Whistling Whistling Shocked

Общи условия

Активация на акаунт