може ли теста да греши

  • 15 686
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 303
Тука си имаме един мохабет : Може да има грешен отрицателен тест, но не и грешен положителен Wink
Ти да не би да се изкуши ?
Е не е точно така - доколкото съм запозната има сравнително слабо разпространено заболяване на щитовидната жлеза, при което теста за бременност отчита положителен резултат, а бременност няма - даже тук във форума имаше куриозна случка - мъжа на някоя от девойките беше направил теста и беше показал положителен резултат - ако ти се търси във форума може и да го откриеш. Причината е, че при това заболяване има повишаване нивото на хормона, който се отчита теста, затова има и грешни положителни тестове ...
А иначе пожелавам истински положителен тест и докторско потвърждение на Vessito.

# 31
  • Мнения: 9 112
Е, ако вземем да търсим частните случаи, темата ще иде в друга посока. Говорим генерално, в общия и най-често срещан случай.
Можем да добавим и случаите, в които при наличие на киста тестът за бременност дава положителен резултат...и такъв случай имаше наскоро.
Но да не се вманиачаваме Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 248
Аз доколкото знам има вероятност отрицателният тест да е се обърка, но не и положителният! Naughty Естествено това е само на хартия, сигурно са се изолирали тук таме и частни случаи. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 303
Е, ако вземем да търсим частните случаи, темата ще иде в друга посока. Говорим генерално, в общия и най-често срещан случай.
Можем да добавим и случаите, в които при наличие на киста тестът за бременност дава положителен резултат...и такъв случай имаше наскоро.
Но да не се вманиачаваме Simple Smile
Да бе ще те питам ако мъжа ти се окаже малко бременен  Mr. Green
А сега сериозно - наистина е частен случай, но все пак зад частните случаи седят живи хора и ако човек тества за първи път не знае какво ще излезе от тестчето.

# 34
  • Мнения: 9 112
ако човек тества за първи път не знае какво ще излезе от тестчето.

Ами може само да се надява да не се падне в нищожния процент на случващите се странности  Embarassed

# 35
  • Мнения: 3 010
Преди няколко месеца, аз имах от тези "положителни" тестове дето не грешат. И като не съм виждала никога такъв, да не ви казвам как се почувствах....... Верно, че малко странно изглеждаше, но и аз мислех, че няма грешен или фалшив положителен. Та значи втората чертичка беше доста бледа и малко разкривена и беше по на пред, говоря за Шуър Чек, по-напред от "Т". Веднага започнах да се чувствам бременна, направо нелепо и следващият ден сън не спя, бегом до аптеката - 2 отрицателни..........Гадост - рев .......

# 36
  • Мнения: 1 942
Dali mojel Shure chek da greshi? Da - ej tuka do men mu spinka edna ot greshkite:)) Da ti kaja shtqx da sadq tazi skapana firma! Sled otricatelniq test si napravix rengenova snimka, zashtoto vdignax temperatura i veche bqx sigurna che ne sam bremena /nali si bqx napravila skap i reklamiran test/!!! Posle razbrax che ne sam bila samo az - toq test qvno e mnogo golqm bokluk  #Cussing out s gotina reklama  Wink

# 37
  • Мнения: 9 112
Силве, кога си направи теста ? Имаше ли закъснение ? Ако да- колко ?

Моля те, пиши на кирилица.

# 38
  • Мнения: 2 120
Момичета, не бързайте да оплювате тестовете, защото много от нас при първо тестване нямат представа как изглежда + резултат.
Когато бях бременна за кратко правих всички тестове, които съществуват на БГ пазар и ви уверявам, че не грешат. Едни дават резултат след ден закъснение, други след пет дни, но бременната черта не може да се сгреши, когато си я виждал.
Иначе, на много от нас им се привиждат разни чертички, като сенки, но това съвсем не е + резултат.
Поради тази причина ви казах, ако искате да откривате бременност преди закъснение не правете `Озон` и `Изи` появява се нещо като маркировка, може да заблуди този, който не е виждал положителен от тези тестове.
За `Шуър чек` ще ви кажа, че ако не спазвате минутите за отчитане също може да се заблудите с нещо като чертичка или резка.
И за да не става объркване, просто е -- погледнете си положителния ову тест, даже този, който още е с бледа втора чертичка-ето така изглежда и теста за бременност-чертата, макар и бледа се появява бързо и не може да се сбърка с разни сенки и резки. 

# 39
  • Мнения: 7 640
фалшиво отрицателен тест практически няма- просто е направен по-рано от необходимото. По тая логика трябва да има сигурно бременни жени с отрицателни тестове.

# 40
  • Мнения: 1 942
Ox, sajalqvam za latinicata, ama kompa e nov i ne6to nemoga da naglasq vsi4ko po nego kakto trqbva Embarassed
Napravix testa sled kato imax 10 dena zakasnenie na cikala, no tova za men ne beshe novo i reshix 4e moje moite polikistozni qj4nici pak da sa se obadili. 4ustvax se stranno iznervena,vazduxa ne mi stiga6e, imax temperatura 37,2 /za koeto be6e rengenovata snimka/ imax ne6to kato bezcvetno te4enie /i tova nikoga ne mi se be6e slu4valo/ - okaza se 4e vsi4ko sa bili posledstviq ot zabremenqvaneto.
Ne razbrax ti iska6 ili ne iska6 da si bremena?
Ako da - iz4akaj o6te sedmica i si kupi test s vani4ka i lenti4ka, ako ne - otivaj na lekar s 15 lv. pod mi6nica.
Uspex   bouquet

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 21 719
Ox, sajalqvam za latinicata, ama kompa e nov ....

Ми това няма значение , защото като пишеш мнението си има една такава картинка - ...... та това е начина  да те четем .

Пиши на кирилица .

# 42
  • Мнения: 9 112
Силве, явно си била от "щастливките" при които тестът трудно хваща нивата на ЧХГ, дори и след 10 дневно закъснение...рекордът за който съм чувала е 18 ден Shocked Така че тестът не е виновен в твоя случай- просто всеки организъм реагира различно при бременност...

# 43
  • Мнения: 303
За рекорд може да потърсиш мнението на Мама Фин - мисля че беше над месец Simple Smile

# 44
  • Мнения: 9 112
За рекорд може да потърсиш мнението на Мама Фин - мисля че беше над месец Simple Smile

 Shocked Shocked Shocked newsm78 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт