може ли теста да греши

  • 15 691
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 399
vvenkova, , аз също имах такова тъмно кафяво зацапване когато забременях. Появяваше се, изчезваше, после пак се появяваше. Нормално е защото при имплантацията се разрушават капиляри. Лекарят ми не ми изписа нищо. По принцип моите наблюдения са че извън България дуфастончета и други прогестеронови препарати не се изписват или се изписват само при доказан прогестеронов дефицит. Идеята е че ако нивата на hCG са добри, няма нужда от терапия, а ако нивата на hCG започнат да падат, положението е неспасяемо и с прогестеронови препарати и без тях. Лекарят ми каза, че веднага трябва да се свържа с него ако се появи прясна кръв. Докато кръвта е тъмна, няма причини за притеснения. Желая ти успешна бременост! А за преглед наистина все още ти е много рано, но можеш да си направиш кръвен тест за бременост.

# 61
Здравей!
На мен също ми закъснява  7 дни и днес ходих  на уз но нищо не се видя  и аз съм притеснена  казаха ми да отида след  една седмица  иначе ми се гади от една седмица и си правих два теста които са с втора бледа черта  още в деня  когато трябваше да ми дойде
и аз се чудя какво става ?

# 62
  • Мнения: 7 640
благодаря на Лали за изчерпателното инфо.
Не мисля, че е нужен прием на гестаген на този етап.
Дано се развие успешно бременността!

# 63
  • Мнения: 2 120
И на мен лекарят ми каза, че трябва да се обадя ако се появи ярка кръв, да ама не--направих си аборт с това на което му се казва зацапване. Мисля, че трябва да се види нивото на прогестерона и да се бият инжекции или нещо друго, което е за задържане, или да полежиш малко в болница. И... vvenkova, стискам палци.

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И на мен лекарят ми каза, че трябва да се обадя ако се появи ярка кръв, да ама не--направих си аборт с това на което му се казва зацапване. Мисля, че трябва да се види нивото на прогестерона и да се бият инжекции или нещо друго, което е за задържане, или да полежиш малко в болница. И... vvenkova, стискам палци.
   ...при мен беше абсолютно същото-само кафеникавото зацапване и убеждението на доктора, че не е страшно! После се оказа, че ако беше взел мерки нещата нямаше да протекат по този кошмарен начин. Именно за това посъветвах Венкова да отиде и при друг лекар.

# 65
  • Мнения: 307
Благодаря ви момичета за загрижеността! Наистина сте много мили.
Положението ми не се е променило все още Sad Снощи ме заболяха много кръста и яйчниците и бях сигурна, че ще ми дойде през нощта, но...остана си същото кафяво петно  Cry
Ще чакам до четвъртък (26.01.), а ако не се стърпя може и на друг лекар да отида...Не знам вече к'во да правя. Явно ще се чака
Стискайте палци и  Praynig  Praynig  Praynig
Прегръщам ви всички!

# 66
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Слънчице, разбирам притесненията ти, влизам ти в положението и ми  мъчно заради неизвестността, в която живееш. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред! Тези проблеми, с които се сблъскваш общо взето са почти неразделна част от една бременност. Ти се успокой и ще видиш как всичко ще се нареди по най-прекрасният начин! Ние сме с теб - за съвет, утеха или споделяне на радостта!   bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 3 010
Снощи ме заболяха много кръста и яйчниците и бях сигурна, че ще ми дойде през нощта, но...остана си същото кафяво петно  Cry

В такива случаи защо не си вземаш Но Шпа, предписват го на бременни!

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 21 719
Хайде вече в седмичната .
Че то таЯ тема от самото начало не е за отделна тема, ама освен това последните постиниги взеха малко по - друга насока .

Общи условия

Активация на акаунт