THE CLIENT LIST - Клиентски списък - нов сериал с Дженифър Лав Хюйт

  • 19 822
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Новата американска продукция "Клиентски списък" разказва за живота на Райли Спаркс - американска съпруга, която е изоставена от съпруга си и след като има финансови затруднения си намира работа в съседния квартален СПА център. Когато Райли разбира, че освен обичайните за длъжността си неща, ще извършва и други услуги, тя застава пред дилемата, дали да се възползва от възможността, която й е дадена да си реши финансовите проблеми, също както останалите жени от СПА центъра са избрали или да избере да не го прави.
 Сериалът ще покаже начинът, по който Райли деликатно балансира морален конфликт между два съвсем различни живота - самотна майка, живееща в малък консервативен град, бореща се да осигури всичко за семейството си и друг на хитра и амбициозна бизнес дама работеща заедно с група от непредвидими и секси жени.


## В главната роля : Дженифър Лав Хюйт

## Участват още :
Дейниъл Собиерей, Тайлър Шемпейн, Ребека Фийлд, Колин Егълсфийлд, Брайън Халиси и др.

ПРЕМИЕРА->
08.04.2012 г.

# 1
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 500
 HugГледах го като игрален филм по Синемакс или HBO,не си спомням вече,Сибил Шепърд играеше майка и,накрая се събраха с мъжа си,много ми хареса,сега значи и като сериал.Сигурна съм че ще има голям успех!Дженифър е страхотна,взе банана и показа на жените някои техники Mr. Green Mr. Green Crazy Laughing

# 2
  • Мнения: 68
Хайде, бе народе, на никой ли не му хареса 1-ви епизод?

# 3
  • Мнения: 551
A къде го има със субтитри ?

# 4
  • Мнения: 68
Епизодите ги има в замунда, можете да ги теглите от ТУК. Субтитри мисля, че ще има до 1-2 дена, сериала вече си върви в замунда.

# 5
  • Мнения: 25 921
Изгледах първата серия, не е нещо невероятно или грабващо ,но става.След края на съпругите все нещо трябва да се гледа.

# 6
  • Мнения: 551
Трети ден пък още няма субтитри  Sad  Sad  Sad

# 7
# 8
  • Мнения: 68
Ами, ще се гледа.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2
И аз съм гледала филма и се надявам да стане и като сериал, макар че рядко ми харесва подобен вариант. Още не съм го гледала. Ще му дам шанс, ще видим...

# 10
  • Мнения: 0
Страхотен епизод,много ме грабна . . .  Heart Eyes

А този промо клип го гледах на 10 пъти,не мога да му се нарадвам,страхотен е и Дженифър също  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2
Току що изгледах епизода. Добре започна и ще го следя нататък. Винаги съм харесвала Дженифър и тук не прави изключение.
Само съпругът й ми се стори дооооста младичък за нея. Не знам, може аз да съм сбъркана...

# 12
  • Мнения: 25 921
Кога ще излизат епизодите, аз само първия гледах?

# 13
  • Мнения: 0
Всеки понеделник излизат  Peace

# 14
  • Мнения: 25 921
Всеки понеделник излизат  Peace
thank you

Общи условия

Активация на акаунт