Като тесто за козуначета втасват АВГУСТовските тумбачета

  • 24 701
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 070
Аз имам такъв и съм го чувала. Peace Peace

# 691
  • Мнения: 393
Софи ще ти е приятно да знаеш. Ние ходихме при Спасов, но доколкото знам и двамата с Евтимова са добри.
Блонди аз също бих поразмислила върху насоките, които са ти дали. Дано да ти се размине инсулина.
Лоа, Ема е същата, като Тони. Всеки ден я пращам на балкона да проверява с какво трябва да се облече, в противен случай идва с лятна рокля и пита: "Мамо може ли днес така?" А как ще опазим шаферската рокля чиста до другата събота идея си нямам. Днес направи модно ревю на баба си и дядо си, довечера на татко си, от утре ще иска да си е с нея вкъщи  ooooh!

за плацентата ако е изцяло отпред тогава наистина не се усещат бебетата по същия начин. По-скоро ще го усещаш към гръбнака. Не го обяснявам както трябва, но Бюти, когато отидеш другия път си понапиши какво искаш да питаш и питай. Със стетоскоп пробвай, но ако е предна плацентата, ще е трудно и ще се ошашкаш.

Така като ходихме на фетална ехокардиография и доктора пише листа след прегледа и ме пита: "Имате ли въпроси към мен?" Отговорих му, че вероятно ще имам, когато си тръгна, но по-важното е, че той няма какво да ми казва и че всичко е наред. Много ми се смя  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 334
Dbs, хаха, аз затова си ходя с листчето с въпроси и Док ми се смее накрая: такъв голям лист, няма ли повече въпроси?
Megi_emo, може да е Анастасия, от което галеното е Нася, но може да е и Ани, Сия, изобщо е много хубаво име според мен.
Блонди, страхотни снимки, много си сладка, особено след раждането, изглеждаш свежа като репичка.
АргироваWink голям сладур е плюшката, и аз съм на тема кучета, сигурна съм, че половината от детските дрешки ще са с кучешки мотив.
Ивка, стискаме палци всичко днес да е наред!
Аз киселини почти нямам, само от магнезия като го пия вечер, така че го спрях, но аз го пиех отвреме навреме (belverde, сама си го назначих , след много четене тук). Обаче имам друг проблем: схваща ми се дупето, много е неприятно. Един ден пропуснах без тоалет и сега не мога да се оправя.
Feisi, и аз се замислям  Mr. Green Мъжът ми много ме врънка за това черно.
Idealno_loshata, това за ника ти ми напомня на една щампа на бебешка дрешка, която мярнах наскоро: I am cute, mammy is cute, daddy is lucky Laughing
Gundie, аз пък ги харесвам ТСМ, да не говорим за машинките на Лидъл за кухнята, имам каквото се сетиш. Предпочитам ги отделно, ако се повреди нещо, да го хвърля, но те не се развалят хаха. Имам обаче един робот Philips, е няма по-куц уред! Колко пъти му чистя пюре от мотора, последния път не можах да отворя каната (има някакви защити и като зацепи, край). За сушилните съм с две ръце „за”, много ми липсва моята от БГ. Нищо не гладех, освен ризи. Ами излизат си изгладени от горещия въздух. Чувала съм, че комбинираните с пералня много мачкат, затова е по-добре да е отделна, а и да не е на принципа на конденза. А за свиване, вадила съм свити дрехи (уникално малки Mr. Green) и от пералня.
Smile, миличка, ако не ти действаме зле, бъди с нас, ти си една от нас! Навестявай ни честичко, за да ни кажеш как си!

# 693
  • София
  • Мнения: 29
 Peace Да, предната горна плацента е нормална. Бюти, ако твоята е предна и е разположена по цялата страна на матката или в по-голямата - няма да се шашкаш, по-трудно се усеща, дори и тоновете на бебето, когато ги мерят в напреднала бременност - пак по-трудно се хващат. Така, че спокойно - там си е бебето, кой ли знае как си лудува Hug

# 694
  • Мнения: 24
здравейте, аз съм нова тук. Чакаме бебчо околко 09.08. и ще бъде пикличка.Много се радвам колко мами има тук. Simple Smile

# 695
  • Мнения: X
Нели, добре дошла  Hug Благодаря ви, момичета  Hug нямам такъв апарат за кръвно, ама хвана пък да не чуя и да се ошашкам още повече  Mr. Green ще чакам с нетърпение вторник.. да се успокоя, че всичко е наред.. чакам го тоя преглед както първия за установяване на бременност  hahaha макар че пак всяко правило си има изключения.. Софи също е с предна, ама аз помня, че още някъде 12 седмица каза, че усеща бебето  Mr. Green
Опитвам се да не се шашкам, ама предполагам ме разбирате, че не е много лесно  Mr. Green Hug
Аз си се успокоявам, че и преди да забременя си имах голям корем и съм му осигурила на Андрианчо достатъчно място и сега си се шири като турски бей  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 393
Бюти отгоре и отпред мисля, че пак се нарич предна, но е различно, когато е разположена изцяло по предната стена. Софи е доста слабичка, освен това вероятно е с доста чувствителна матка (с контракции ). Моята плацента е задна, но е разположена отгоре и по задната стена.

# 697
  • Мнения: X
Да, сигурна съм, че има разлика.. някой път искам както някой от вас разказва как е сънувал, че коремът му е прозрачен  Mr. Green щеше да е толкова по-лесно да виждаме какво става  Mr. Green Нищо.. това да са кахърите..  Hug Hug

# 698
  • Мнения: 393
neli_o попропуснахме те...добре дошла   bouquet

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Бюти се притеснява че не усеща бебето ,а аз от вчера съм с непрекъснати шутове и започвам да се шашкам дали всичко е наред с малката Thinking.И аз не знам каква ми е плацентата,но от много четене разбрах че прекалената активност може да значи проблем...
Бюти,при първа бременност и ако майката е с повечко килограми бебето можело да се усети едва към 23 г.с Hug

# 700
  • Мнения: 0
Здравей Нели_о! Добре дошла при нас.  bouquet
Блонди казах ли ти аз  #2gunfire Вади пишаците  hahaha hahaha hahaha 4 часа по доктори. О Съливан значи не познаваш. Може ли така?  hahaha hahaha hahaha
Praynig резултати ДО 120 НЕ ПОВЕЧЕ!!!!  Hug
Оставете Андрианчо на мира бе хора... Добре си е бебчето. Ей Аргирова не се шашкай.  Hug
Ще се опитам да те размея във връзка с ритането - Спя си  аз вечерта обърната на ляво ли на дясно ли не помня точно вече и изведнъж някой рязко ме побутва под пъпа еднократно точно от страната на която спя. Стреснах се. Скачам пуля се в тъмното никой няма. Оглеждам се наоколо пак няма никой. ММ спи до мене непробудно. Усетих се аз какво е станало чак като се сетих че съм бременна след може би 5 мин и си легнах отново спокойно. На бубичката не му е била удобна позата ми най - вероятно и е искал да се изместя. До тук добре. Заспала съм аз спокойно и отново същото се повтаря. Скачам аз пак. ОБАЧЕ вече знам кой е!!!! Все едно ей какво правиш? Защо спиш? Ставай да играем. И така с моите нощни премеждия. И при теб да дойде ти пожелавам  Peace Wink

# 701
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Здравейте, днес цял ден лежа и мързелувам, никаква не съм я свършила  Laughing Само ви чета и даже ме мързи да пиша, ама викам да се включа по няколко въпроса Simple Smile

Софи:) аз се интересувам за стволовите клетки, ако може да ми пратиш на лични
Бюти_ - защо не пробваш да полежиш по гръб 15-20 минути, да видиш дали няма да стане. Аз моето човече го усетих много силно в края на 18та седмица и оттогава, чак миналата седмица като лежах в болницата го усетих пак. Просто там по цял ден лежах и някак си започнах да усещам всяко движение. Предполагам, че сега покрай сватбите, абсолвентски и т.н. ти е по- натоварено, сигурно не се спираш и дори и да ритка човечето, ти като си улисана в други работи, може да пропускаш.

А да попитам, някой забелязал ли е да има определени часове, в които бебето е по- активно - моето човече рано сутрин най- подскача, вече имам чувството, че познава часовника и нарочно ме тормози, когато най- ми се спи Laughing Laughing Laughing


# 702
  • Мнения: 4 070
Мери, знам, че има успешни ТСМ и др. не толкова ценени марки и обратно, но ние с мъжът ми така сме решили, да купуваме само определени марки. Peace Hug А комбинираните сушилни с пералня наистина мачкат дрехите, но една приятелка има и каза,че не е особено много- явно и там зависи от марките?? newsm78
Бюти, Шехина беше сънувала прозрачния корем. Joy

# 703
  • Мнения: 102
Момииичета не съм ви чела от седмица и все нямам време, че събираме багажа, че утре пътуваме за БГ  newsm68

И само да кажа на БЛОНДИ, да ми сложи син и розов щъркел, ще си имаме момченце и момиченце на 100%, днес бях на ФМ, всичко ми е перфектно, бебчетата са по 418 и 415гр, направо ще литна от щастие!!!  newsm44

# 704
  • Мнения: 82
Blondi - МНого сложна схема.... стискам палци да се разминеш леко и без инсулин.  PraynigАко ще я пишеш диетата сложи я като скрит текст...и намен ми е интересна... Thinking


Loa - така ме успокои, като разказа за дъщеря ти. Бях се притеснила вече с моята. Сутрин са едни ревове, едни истерии за тия летни рокли....по 30 минути си избираме тоалет сутрин за детската градина...но се успокоих, че не е само при нас ooooh!

neli_o - добре дошла Hug


val_sm - честито за шарените гащи:)Simple Smile Леко пътуване и добре че се появи, че вече се бях притеснила Heart Eyes

Редактирам се ,че забравих да напиша това което исках...
Та исках да ви кажа, е в голям филм се вкарваме хората сами по някога...Като четох за тия шийки и изведнъж като реших, че усещам тежест и аз долу и днес по спешност хукнах при доки. Тя ми измери шийка, видяхме бебетата и всичко си е наред (слава богу) Praynig Praynig Praynig и в момент а вкойто ми каза, че всичко е наред и болката ми изчезна....Та внимавайте да не си вкарвате сами такива работи в главата:) Hug

Общи условия

Активация на акаунт