Като тесто за козуначета втасват АВГУСТовските тумбачета

  • 24 700
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 482
Ей, вал, чудесна новина - с един удар 2 различни заека! Така е най-добре!  Hug

Нели, добре дошла! Късмет и успех!  Hug

Блонди, много ще те затрудним да превеждаш и пишеш тук диетата, само някои важни насоки може би, аз лично наистина смятам да се поогранича с храненето, ако се получи  Embarassed  Hug

Бюти, аз също съм пухкава и с предна плацента. Усещам от рано бебко, защото ми е второ. Но пък не ми се вижда на корема външно, когато то рита, дори таткото не го усеща като си сложи ръката, а ми се иска, на него също, а и Пепи пожела. Ще го усетиш, няма къде да ходиш.  Hug

# 706
  • Мнения: X
Здравейте тумбачета. Пиша ви от телефона, тъй като по спешност отидох в болницата. Докато разхождахме кучета получих постоянна рязка болка, обадих се на док и отидох. Пусна ми да чуя сърчицето, нямам и отлепване. Каза, че е магнезиев дефицит и ме пита дали предпочитам на системи или вкъщи. Та сега ще пия магнерот, но - шпа и още нещо си. аз много се преуморих тези дни, а сега имам и гости,а утре е и изложбата на Коки.. Дано всичко да ми се отрази добре. Извинявайте за дългото отклонение. После ще ви чета. Хубава вечер Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 482
Еее, Бюти, нали и аз си го причиних същото от преумора, бива ли така?! Айде да се оправяш, ще стоиш ли там всъщност?

# 708
  • Мнения: 5
Здравейте мами,днес ми е ужасен деня,имам главоболие и цял ден лежа Tired
Нели добре дошла Hug
Бюти не се притеснявай ще усетиш бебето,аз от няколко вечери го усещам по активно,иначе преди това само леко побутване и това е.Даже още не съм много сигурна дали е бебето,просто предполагам защото е на едно и също място Wink
Момичета да ви се оплача днес и корем ме боли ниско долу,като леки пробождания,бих но-шпа насявам се да ми поодмине Confused
Бюти оправяй се бързо Hug

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Бюти,миличка пии магнеротчето и почивка  Hug Hug Hug и всичко ще е на шест

# 710
  • София
  • Мнения: 482
Момичета, спешно ми трябват по-официални дрехи, искам рокля, къде да отида да си купя? Идват разни делегации в неделя, а утре ще работя и няма кога да обикалям.

# 711
  • Мнения: 393
Бюти пази се бре чвеко. Има неща дето могат и да почакат.  Hug

Би-би, днес бяхме в така наречения "Малък Цум". На 2-ри етаж имаше много неща за бременни, но не ги гледах защото търсихме рокличка за Ема. Ако имаш път мини до там. Иначе бих ти предложила да си вземеш нещо, което не е точно за бременни. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 4 070
Е Бюти и всички с такива проблеми, пазете се бе момичета, недейте така да се преуморявате. Ами бюти поне си видяла,че всичко е ок с бебенцето. Hug
Би би, в малкия цум има щанд с дрехи за бременни, но са малко тъпи май, но пък има и официални.

# 713
  • Мнения: 17
Еооо, мами и бъдещи мами - утре ще знаем със сигурност пола на бебче иии дали всичко се развива нормално. Иначе може да ме преместите под цифра 22  Grinning Пък и запис - макар че отива към нова тема като гледам

# 714
  • Мнения: 7
Eeee Бютиии трябва да се пазиш и да внимаваш  Hug Дано всичко е наред с вас с бебчо  Hug  Пий Магнерот и се пази  Heart Eyes

И аз днес чувствам лека болка дори не е болка, а някакво напрежение ниско в корема, а и бебчо е много активен днес не спира да се премята и да се бута пия Магнерот и гледам да лежа повече  Hug

# 715
  • Мнения: 128
Хей момичета, пазете се  Hug. Не случайно по време на бременността сме по-разсеяни, по-бавни, то природата си го е създала това с цел да забавим темпото, да се отдадем на бременността и на хубавите емоции. А пък ние като сме се засилили да спасяваме света  Laughing Все едно без нас и всичко ще се срути. Пазете си коремчетата  Hug. .... То лесно е да се каже ама.... ooooh! И аз като съм се развихрила на работа, вкъщи леле мале. После що съм имала болки тук и там, ами как няма да има.....Хайде накарах се хахахахх Hug Без лоши чувства. И на себе си се ядосвам понякога, че немога да се спра  Laughing

Момичета благодаря ви искренно за пожеланията ви за моя рожден ден и за роджненния ден на моето пораснало момченце. Многократно да ви се връщат всичките ви пожелания   bouquet  Laughing

Вчера си купих количка, бях пускала линк преди време, но пак ще пусна http://www.sears.ca/product/quinny-freestyle-4xl-travel-system/6 … 0479196-01484CAPG
Купихме я от втора ръка, много изгодна и запазена. Скоро ще направя снимки и ще ги кача в снимка.бг. Много й се радвам, защото големия кош може да се обръща и обратно към майката.


Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 22:03 от eli_nikol

# 716
  • Мнения: 45
beauty_, почивай си повечко, ако може някой близък да ти помогне с приготовленията ще е най-добре за да не се преуморяваш вече.
И аз да се оплача боли ме от дясно на кръста малко към гърба и като сядам ме подпира за секунда, не знам да не е бъбреци не мога да преценя newsm78, някой имал ли е подобни оплаквания, ох, ако не ме стегне много тази вечер още мисля да отида на док. утре.
TrAlAlaa ако усещането е като тежест и аз го имам а и доколкото прочетох и други мами затова я обичам тая темичка, като споделите че имате подобни болежки и те се появяват приблизително в едни и същи седмици много ми олеква някои неща са си нормални но аз с четене и без четене в интернет пак се притеснявам, ако боли защо, ако не защо не боли, че то и всичко да ти е наред си е притеснително  Joy
Блонди, стискам палци дано не се стига до по-сериозни мерки.

# 717
  • Мнения: 82
Бютка - ПОЧИВКА Мила!!!!! Пий каквото трябва и в леглото;)  NaughtyКоки ще се оправи на изложбата и без теб!!! А и изложби ще има още много!!! Сега е по-важно да почиваш!!! Не прави глупости, чееее...bash


Би-би
- за по-пухкавки, като мен, има много прилични и не много скъпи рокли в Peek and Clopenberg. Мен са ме спасявали няколко пъти. Не са точно за бременни, но имат и рокли с висока талия и можеш и да успееш да се натикаШ:) newsm10


Reny_M. - най-добре иди на лекар. По принцип бъбреците са на гърба над кръста и когато болят усещането е за тежест. Въпроса е, чв в нашето положение не емного ясно кое къде е....няма да се учудя ако на ушите ми кацнат по някое време.  newsm78 dontknow

# 718
  • Мнения: 45
Бютка - ПОЧИВКА Мила!!!!! Пий каквото трябва и в леглото;)  NaughtyКоки ще се оправи на изложбата и без теб!!! А и изложби ще има още много!!! Сега е по-важно да почиваш!!! Не прави глупости, чееее...bash


Би-би
- за по-пухкавки, като мен, има много прилични и не много скъпи рокли в Peek and Clopenberg. Мен са ме спасявали няколко пъти. Не са точно за бременни, но имат и рокли с висока талия и можеш и да успееш да се натикаШ:) newsm10


Reny_M. - най-добре иди на лекар. По принцип бъбреците са на гърба над кръста и когато болят усещането е за тежест. Въпроса е, чв в нашето положение не емного ясно кое къде е....няма да се учудя ако на ушите ми кацнат по някое време.  newsm78 dontknow


Ще отида, от днес съм така, но сега стана по-силно усещането, а това е по-скоро като приклещване, но като си поема дълбоко въздух и издишам може да се каже че има някакво такова подобно на тежест усещане newsm78 много ми е трудно да обяснявам понякога и на лекарите какво усещам Laughing

# 719
  • София - град
  • Мнения: 141
Биби в H&M има официални панталони и рокли в по-големи размери и за бременни и за дами с повечко извивки  Wink
Бюти ти не пиеше ли магнезии?

Общи условия

Активация на акаунт