Като тесто за козуначета втасват АВГУСТовските тумбачета

  • 24 694
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 482
Еми, силно ти желая да се приключи с вашто ходене по мъките, то направо няма спокойствие за теб с това притеснение покрай детето.  Hug

Ивка, браво че всичко е наред, пък ще лежиш, няма друг начин. Схващаш се от обездвижването, бебчо си е добре Hug

Контракциите се виждат на ехограф, дори и да не ги усещаш, случвало ми се е първия път.

Като пишете, че искате да излезете от София - мен пък ми се прави нещо лудо и дивашко, в мен има едно дяволче, дето се е кротнало откакто съм бременна и добре че ходя на работа да имам разнообразие, но то започва да се съживява в последно време. Сутринта в колата си мислих, че единственото нещо, което направих е да се въртя на виенско колело, а искам да скачам и дивея... Laughing

# 736
  • Мнения: 393
Bi-bi  Mr. Green дивей, ама скачането го пропусни, моля Simple Smile

Еми
, много е неприятно това с детето. Чакам аз днес резултатите от гърления секрет и от изпражненията и ми е притеснено, пък представям си ти как се чувстваш.  Hug

# 737
  • Мнения: 27 524
Вал, страхотна новина, браво за шаренките гащи  Hug

Би би, не е сложно, почти половината вече съм направила, ще го довърша и ще я сложа като скрит текст, да, на първа страница  Simple Smile

Ау, Бюти, че ме изплаши, като започнах да те чета. Пий си хапчетата и почивка, всичко ще е наред  Hug И аз имам понякога такава болка, но отминава. Ще взема да си увелича магнезия  Crazy

Ели Никол, честита количка. Аз за първи път виждам такъв модел на Куини  newsm78 И да се нахлузва така отгоре кошчето  Thinking В сайта им няма такъв модел мисля, някаква разлика има тук май  Crazy

Еми, стискам палци да не е нищо сериозно  Hug

Ивка, радвам се, че всичко е наред, продължавай с каквото трябва  Hug

Аз снощи вечерях пица и баница и резултатът веднага се показа 138  Crazy явно няма да може да се минава между капките  Tired

# 738
  • Мнения: 81
Аз да се отчета набързо!
Благодаря ви момичета за подкрепата! Hug Hug Hug
Вчера всъщност доктортата каза да му пръскам Вентолин, за да види днес дали се влияе състоянието му от това. И като отидохме тази сутрин се оказа, че наистина го чува много добре, няма хрипове, нищо. Явно е бил само някакъв спазъм, асматичен. Та даже не го и снимахме. Уфф, отдъхнах си. Писна ми много вече с тези доктори, а детето направо му се плаче като му кажа че пак сме на преглед. Не го е страх, просто му писна и на него. Сигурно ще го задържа и другата седмица вкъщи да не ходи на градина, че слушам за какви ли не вируси пак.
Тринити, не мен не ми се отваря линка, който си дала за този мед. Ще ми е полезно да го видя, може и да пробваме, защото имаме нужда от нещо подобно.
Ивка, радвай се, че всичко е наред! Това е най-важното, а пък лежането... не е приятно, ще го понесеш, задари бебчо! Hug
Дбс, дано и вашите резултати са добри! Praynig
Блонди, направо ти съчувствам с тази диета. Аз както не мога без тестяно, си представям колко е трудно ограничението... Но ще се справиш!  Hug

# 739
  • Мнения: 27 524
Заповядайте в новата тема  Hug

Еми, радвам се, че сте добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт