Като тесто за козуначета втасват АВГУСТовските тумбачета

  • 24 699
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета  Hug и вие се пазете  Hug
Софи, не, никога не съм пила - сега съм 3 x 1 но-шпа, 3 x 2 - магнерот и 4 пъти по половинка гинипрал  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 81
Блонди, и аз стискам палци да поддържаш добри резултати. Но ти си упорита и ще се справиш с диетата, та всичко ще е ок! Hug
Бюти, почивай си повече! Радвам се ,че все пак няма нищо сериозно, но ще трябва да се пазиш повече Peace Поне се успокои , че бебчо е добре Hug
Аз днес вместо да си оправя настроението, то ми се развали още повече. Бяхме на контролен преглед на сина ми при пулмоложката и се оказа, че още чува хрипове, а той почти не кашля вече. Та утре ни вика пак в болницата, пак ще правим снимки и ако наистина не са добри резултатите ще минаваме на инжекции ooooh! Досега не сме опирали до това положение и незнам как ще го понеса..... толкова ми е притеснено.... Sad

# 722
  • Мнения: 98
Здравейте,момичета!
Да се отчета и аз от консултацията днес-засега всичко е наред,конеца от серклажа си е там,нямам разкритие.Мери ми шийката,повече от 3 см е,което май е добре.Бебка е 448 гр,днес видяхме и бъбречетата,всичко е наред.Сега целта ни е да задържим положението така,за мое съжаление режима с лежането остава,хапчетата-също.Много се надявах,че ще мога да ставам по малко,но няма да стане,поне засега.Това лежане страшно ми се отразява,обездвижена съм,днес като се раздвижих малко,всичко ме заболя,особено като се прибрах имах страшни болки сякаш вътре в таза,все едно ме разкъсват отвътре.Отвратително е и доста се уплаших,като лежа не ме боли,само като се движа.Дано да са мускулни болки и да не са свързани с бебето,че пак се ошашках.
beauty_,да те предупредя за гинипрала,мила-много внимавай с него,причинява страхотно сърцебиене и сваля кръвното.Моята акушерка му вика "лудото хапче" .Аз го пия 3 по половинка,ама като не знаех,първия път направих грешката да го пия на гладно-е,щях да умра.Усещах сърцето си навсякъде,сякаш ще изхвръкне,и цялата треперех.И не го пий заедно с магнезия,да има поне час-два разстояние между двете.И си почивай повече Hug
За сушилните-ние имаме Аристон и съм страшно доволна,това е една от най-смислените ни покупки за дома.Изобщо не мачка дрехите,аз ги нареждам сгънати и после директно ги прибирам в гардероба.
Това е от мен засега,лека нощ Hug и дано утре всички неразположения да отминат!

# 723
  • Мнения: X
Еми, мерси миличка. Съжалявам, че пак трябва да ходите в болница  Cry няма да има инжекции  Hug
Ивка, браво за хубавите резултати  Hug Иначе за гинипрала, той щото е доста малък и едвам го разделихме на половинка  Shocked даже брат ми вика, а що не пиеш 2 пъти по 1  Mr. Green викам си, абе сигурно е много силно, затова по половинка  Mr. Green ох, ами първия път вече го пих заедно, ама ще видя от утре как ще си направя графика за хапчетата  Mr. Green мерси много  Hug Хубав уикенд, коремчета

# 724
  • Мнения: 4 070
Хайде лека нощ, утре отивам на вилата и затова казвам чао на тая тема. Блонди, чакам хубавата нова тема с нетърпение.

# 725
  • Мнения: X
Оо, Гундии, приятно прекарване  Hug
Иначе Биби видях, че си питала дали трябва да седя там.. по принцип мога да я оставя на човека от развъдника дето я взехме.. и може би само ще я заведа, ще се поразходя малко с гостито и после чак като се прибере мъжа  newsm78
Добре, че беше тоя преглед поне да му чуя сърчицето, на ЖК не ми го е пускала  Mr. Green иначе не беше много обстоен преглед де, чакам си вторника  Mr. Green
А на мен лекарката ми каза, че на ехограф не се виждали контракции  newsm78 понеже аз я питах да не би да е това  newsm78

# 726
  • София - град
  • Мнения: 141
А къде се виждат ако не на ехограф?  Laughing
Нали матката се свива, то това ако не се види ...какво. Докторите не могат да разчитат че ще ги усетиш, особено с първа бременност няма как да разбереш какво е , когато контракциите са леки.
Ето аз примерно сега не усещам стягане или болка, но матката ми е контрахирана. Свита е и се вижда перфектно на ехографа. Едно нагънато такова. А когато контракциите ми бяха болезнени матката беше на две.... представи си знака за безкрайност...почти така изглеждаше.

Редактирам се: Може да е имала  предвид че няма как да види онази болка която си изпитала, но ми се струва че ако матката е била в контракция ще  си личи...
Гунди завиждааам искам и аз да се махна от София , ама ми е гадно да пътувам не се чувствам добре и съм закотвена тук  Confused

# 727
  • Мнения: 164
Добро утро  Simple Smile
Ивка, болките в таза ги имах и аз с втората бременност, много е неприятно, не е от обездвижване, защото аз бях все в движение, вторият път било нормално да имаш повече болежки от първия  Hug
Бюти, радвам се, че всичко е наред при вас  Hug
Блонди, успех с диетата   chef
Чао от мен, отивам да се правя на работна след малко.

# 728
  • Мнения: 393
Добро утро Simple Smile

Вчера щях да пиша и на Вал_см. Много ми е кеф като чуя за такива новини. Да са ви живи и здрави разнополовите бебешоци Hug Mr. Green

Софи
и на мен ми се излиза много от София, но на този етап няма как.  Simple Smile Гунди, ако ви е близо вилата да минем да ви видим  Wink  Mr. Green

Който трябва да лежи и да се пази!  Naughty Ели_Никол е много права в това отношение. Природата си знае работата.

Още щях да пиша, но забравих....
Нищо после пак.

# 729
  • Мнения: 82
emi_v - миличкия. Стискам палци на снимката да не се вижда нищо и да се размине душицата с инжекциите....

ИВКА_777
- стискай зъби!!! Струва си:) Помисли само...какво са 3-4 месеца на фона на целия ниживот:) Важното е че нещата се подобряват:)Simple Smile

Ох и аз искам да се махна от София, ама няма как. Мъжа ми е командировка и ще си дойде чак довечера;(



# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Еми,миличка свива ми се сърцето като си помисля през какво минавате Hug Hug Hug.Дано се разминете с инжекциите Praynig.
Бюти,запри се бе жена,почивай си повече Heart Eyes.ама то като си на 22 как да стане,а Laughing?Племенницата ми е на твоите години,сега завършва английска филология в СУ и разбирам каква енергия ври и кипи в кръвта ви. Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 29
neli_o - добре дошла и лека бременност  bouquet
val_sm - честито за шарените гащи:) Така е най-добре Flutter
Ивка, радвам се за добрите резултати Hug Продължавай да се пазиш Peace А вашата сушилня отделно ли е, или с пералня?
Бюти, по-спокойно го раздавай  Hug Ти с тези приготвления и търчане на 100 места си се преуморила. Пази се  Peace
Контракциите се виждат на ехограф много ясно Peace Отделно могат и да се усетят, но не всеки ги усеща.
emi_v, стискам плаци висчко при вас да е наред Flutter

# 732
  • София
  • Мнения: 482
Благодаря ви, момичета, за съветите с роклите Wink, днес съм решила да си тръгна по-рано от работа и да пообиколя, дано да мога да го осъществя. Дори и рокля от трико да взема /черна си я представям/, ще й сложа едно цвете или шал, както и хубав чорапогащник и ще стане.  Hug

# 733
  • Мнения: 82
Малко в нищото искам да споделя една хранителна добавка за повишаване на имунитета при деца +3г.

http://www.-spam112-/magazin/hranitelni-dobavki/razni/hranitelna … io-kids-4460.html

Това е едно медче (има го и в някои аптеки и в Пикадили), което нашата педиатърка ни препоръча за повишаване на имунитета на дъщеря ми след боледуванията тази зима. Искам да споделя, че от както го пие дъщеря ми не е боледувала. Имали сме контакт с болни, ходи си на детска градина и (да не казвам голяма дума за да не предизвикам съдбата) но не е боледувала. Мамчетата на боледуващи каки и батковци, пробвайте ако искате;)  newsm10

# 734
  • Мнения: 1 111
ИВКА_777,какво ти казаха за бъбреците? Аз вчера ходих и док каза,че проблемното бъб.легенче не се е увеличило,което е добре.Каза ми също,че ако евентуално има някакъв проблем за 2те седмици от предния преглед,легенчето би трябвало да се увеличи доста.Сега ще го наблюдаваме и задължително ще ходя на 3та ФМ.

Общи условия

Активация на акаунт