СЕПТЕМВРИйските кореми вече проличават, стягайте се мами, лятото наближава!

  • 23 922
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Аз току що се в,ъщам от п,ег.ед и нашето бебоче само се к,иел не иска да се покаже какво ел седи със свити к,ачета и това е  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 478
Само да се включа за тъмната линия под пъпа-не е задължително да излезе,аз с първото дете нямах,а също и пъпа не ми беше излзязъл,аз го отдавам най-вече на високото разположение на корема,а като гледам и сега ми върви доста нависоко,та при всеки е строго индивидуално,но не е толкова важно,не се притеснявай:)

# 62
  • Мнения: 272
Фейт   bouquet за темичката.  Simple Smile
Момичета, много сте активни Hug
Аз все още не чувствам нищо, а и коремчето ми е малко. На моменти започвам да се шашкам, дали всичко е наред с бебоката. Сега съм си в Пловдив за празниците, чакаме и таткото в края на седмицата, а другата седмица в сряда се записах на 4D във Фемина при д-р Димитров. Това е от мен засега, на всички весели празници. Hug

# 63
  • Мнения: 8
Здравейте в новата темичка и от мен.  Hug Както винаги е супер.
Аз  да попитам за тази линия под пъпа? Нищо не съм чувала, може ли малко повече информация, тук или на лично. Ще съм Ви много благодарна  Wink

# 64
  • Мнения: 55
Аз все се чудех защо не си усещам бебето, вече съм пети месец и според всички, на който съм казвала, би трябвало да го усещам, обаче аз-не и не. Та вчера вървя с една приятелка, току що родила и питам за разни неща и току усещам че нещо ме сръгва долу в ляво. И реших да споделя че така от време на време ме сръгва, преди беше в дясно, а днес по изключение - от другата страна. А тя ми вика - ми как няма да те сръгва я, вече си пети месец, то бебето те сръгва. Аз доста се  изненадах, защото си мислех че ме боли стомах, черва или нещо подобо, а то-бебето било. И и казвам ехееее - вярно че от бая време ме е ритало, ама аз като не знам, пия но-шпа като гламава.

# 65
  • Мнения: 340
..
В предишната "розова" тема на пук излязоха повече момченца  Mr. Green Хайде сага на пук във "синята" да излезнам срамежливите ни момичета  Hug
...тогава аз ще пиша  следващата Mr. Green ама,честно-за пръв път не знам какъв пол искам да е,дори и,учудващо-не бързам да науча,но всички около нас са сигурни,че сме си напрвили бебе,за да е момче този път и по пет пъти на ден поне ме питат знаем ли вече пола и си мислят,че нарочно крия,защото коремът ми е поне като за 5-6месец Crazy Laughing

Светли празници ви желая,момичета!

# 66
  • Мнения: 8
вместо запис - и аз си сложих яйцата в албума Simple Smile)
получавам яки ритници вече  Hug Пожелавам на всички мами да го усетят възможно най-скоро. Усещането е неописуемо Simple Smile)

# 67
  • Мнения: 478
Да се впиша и аз докато не сте изписали темата Simple Smile Ние с мама днес боядисахме яйцата ама ще ги снимам утре като ги подредим че сега са в корите и не са много представителни Simple Smile Аз усещам бебето от доста време ама нямаше бълбукане и такива леки работи минахме направо на подритване преди по леко вече по силно даже с ръка на корема понякога го усещам...хубаво че рита за да ми намали параноята малко...успях днес да се въздържа от ехограф ама след празниците ще ходя за болничен и ще метна на дребното едно око да видим какво прави и как се развива Simple Smile А да се похваля излязоха ми резултатите за тромбофилия и за щастие нищо ми няма  newsm44 А за тая линия не мога да се сетя кога ми се появи предния път, но нямаше време да избледнее след раждането и още си я имам, ама тя не е показател за нищо просто пигментация така че не я мислете толкова Simple Smile Весели празници на всички и само хубави емоции

# 68
  • Мнения: 354
Момичета и аз май вече почнах да усещам, но съвсем леко. Все едно някакво балонче се удря в корема ми от вътрешната  страна. Незнам дали си въобразявам или наистина е бебо.
Относно пола: съвсем в началото сънувах, че ще е момиче и дори как ще го кръстя. После мъжо сподели, че според него ще е момче. Доки два-три прегледа подред каза, че май ще е момче, но не е сигурна и другия път пак ще гледаме. Та сега и аз си чакам ФМ на 26-ти и нямам търпение да видим бебо, че до тогава ще стане 1 месец без да сме го виждали.

# 69
  • shumen
  • Мнения: 18 211
Момичета как сте?Аз 2 дни нямах много време за писане и четене с тия ремонти,а и свеки не е добре и по доктори тичахме,но сега бързам да се включа.
Аз вчера бях на ЖК и засега казаха,че ще е момче,но не е сигурно 100%.Фейт,ако искаш не бързай с щъркела отсега.Иначе бебо е добре,пораснал е,много шавлив е.Дето вика мъжо ще е футболистче.Пуснаха ми кръв и урина и всичко е ОК.Изчистили сме и бактерията с лекарствата,но доки каза да ги продължа още малко,понеже са билкови.
И ние ще пътуваме при мами и тати на Шумен.Лек и безавариен път на всички.

# 70
  • Мнения: 844
Готова съм и аз с яйчицата.Нещо не ми допадна боята ,а и като не ме бива в рисуването:).Ама каквото такова.Честита нова тема,чакаме  топличкото с нетърпение.
Пък докато боядисвах си мислех как догодина ще има едно мъничко същество,което ще седи до мен докато боядисвам яйцата и ми стана едно миличко.Взех да си му говоря,то си ме изрита няколко пъти като реакция..прекрасно се разбираме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Joy Joy Joy Joy Дали ще си седи ей така безучастно докато боядисваш яйцата ?  МОят разбойник тази година многооо сериозно ще се занимава с боядисаните яйца...милите какво ги чака само  Mr. Green

Честита ни нова темичка! Фейтче  Hug Много в хубавка Simple Smile Приятно пътуване на теб и весели празници ! Повечко хапване и по-малко киселини  Joy  Hug



# 71
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Момичета, по отношение на усещането на бебето, доктора ми каза, че чак към 20-та седмица ще почна да го усещам.Иначе на мен ми се увеличи окосмението на корема, но само там  и имам такава линия.

# 72
  • Мнения: 33
Добро утро мами,аз от седмица някъде усещам нещо като трептене,но все от ляво,дали е бебо?Все се ослушвам и чакам дали е то?Пола още не знаем,но за сега се молим само живо и здраво да е,на 18 съм на преглед и изследвания,а на 23.04 съм на амниоцинтеза,тогава и пола ще разберем,но до тогава ме вълнува само да ми кажат живо и здраво,че е а каквото дойди!Хубав ден на всички и весели празници!

# 73
  • Мнения: 78
Здравейте,момичета!
Анхелка,мила,не бъди тъжна!Аз също винаги съм си мечтала за момиченце,но след като поех Денис в ръцете си,за мен нямаше нищо по-хубаво и смислено на този свят!Обожавам сина си и безкрайно се гордея с него!Толкова любов съм му дала и продължавам да му давам,че на моменти имам чувството,че няма да остане за малкото.... Laughing
Барборани,каква изненада!Честита ти девойчица!
Paca73,и аз ще правя амниоцентеза на 20.04,стискам ти палци всичко да мине леко и извинявай за въпроса,но при теб защо се налага?
На всички,които ще пътуват-лек път и весели празници! Hug

# 74
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте момичета  Simple Smile
Направих една пробна и първа поръчка за бебето, шампоан и олио за тяло   http://www.feelunique.com/p/Weleda-Calendula-Shampoo-Body-Wash-200ml  и http://www.feelunique.com/p/Weleda-Calendula-Oil-200ml
Олиото за бременни ще си го купя днес от тук, че нямам време за губене. Мазилото ми свърши , а корема и гърдите растат.... Laughing

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 09:48 от Barbera

Общи условия

Активация на акаунт