Сборник рецепти за заведенията за обществено хранене

  • 89 011
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3
Дали някой има сборника с рецепти?

# 151
  • Мнения: 1
Не е този рецептурника на Балкантурист, онзи е много стар, този е новият вариант и няма доста неща от стария.
Danis666@abv.bg Благодаря предварително Simple Smile

# 152
  • Мнения: 1
Здравейте, разполагам с "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" от 1981 година, червена корица в pdf формат с размер 200 MB.

Нямам възможност да изпращам на ел.поща файл с подобен размер.

Качвам файла в mega.nz и ви споделям връзка, която ще бъде активна до вторник 06.03.2018 година (след тази дата ако искате да го изтеглите ми пишете на лични и ще ви предоставям линк активен за определен период, през който да си изтеглите книгата).

Ето линка: https://mega.nz/#F!WtdzVTJC!tqBJ-whdsFyVYJ5c_V727w

Здравейте, търся точно този рецептурник, но всички линкс които намирам сега, са деактивирани. Ще може ли да ми изпратите нов/активен линк на hikosko@yahoo.ca (или да публикувате линка тук)? Много Ви благодаря!

# 153
  • Мнения: 8
Здравейте,
Наистина е страхотен "червения" сборник, защото хората които са го писали са се съобразявали с БДС ("мръсна" дума за някои). Имам "новото" издание (въобще не е същото) и почти запазено от 1968 г. (има и по-старо от 61г.)Не знаех, че има "междиннки" и когато разбрах за "червения" рецептурник го потърсих - средно 120-150 лв. от антиквари. До 40 лв. щях да прежаля, но над 100 - не.
Следващия ред не го четете, ако мислите, че правя реклама на някой.
В "базара" потърсих "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" и намерих  книгата в pdf. Написах съобщение на който и да е, и получих CD по Еконт. Цената е смешна дори с доставка - ако не вярвате смятайте по минута на страница за скениране и така 844 пъти. Получавате диск с pdf около 180 мВ (качеството е много добро). Ако се "комбинирате" ще ви излезе "без пари".
Колкото до изданието от 68 г., мисля че червения рецептурник "го бие", защото много хора са "го мислили" и редактирали - сравнявах едни и същи рецепти.

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 00:07 от Solidko Solidkov 741390

# 154
  • София
  • Мнения: 13 708
Мисля си, дали може да попитаме модератор, дали не могат да хостват копие в платформата и да има линк на първата страница. Мисля, че оригиналният не е обект на интелектуална собственост.

# 155
  • Мнения: 8
Неслучайно не го качих на google диск и не споделих линк - само неприятности Wink
Сега след като прочетох цялата тема и намерих този линк https://gotvarnica.com/produkt-kategoriya/kolekcia/knigi/recepturnici/ , се "подпалих" да намеря рецептурниците, които нямам и да ги взема от библиотека "за четене" Wink. Видях и как е изглеждала корицата на моя от 68 г. (той няма и е подвързван).

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 14:58 от Solidko Solidkov 741390

# 156
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Ако някои разполага с дадения сборник с рецепти и има желание ще съм много благодарен да ми го прати на емайл olegvnn@gmail.com.

# 157
  • Мнения: 1
Привет! Благодаря предварително на този от вас, който би споделил сборника и с мен. Email: bogibo@abv.bg

А може и просто да пратите линк чрез https://wetransfer.com/

# 158
  • Мнения: 132
Може ли актуален линк за сваляне?

# 159
  • Мнения: 2
Моля да ми пратите линк, ако не ви затруднява.
gsm600@gmail.com

# 160
  • Мнения: 2 727
За антикварни цели ли го търсите, интересно ми е?  Или кулинарни?

# 161
  • Мнения: 8
Може ли актуален линк за сваляне?

enenarh-onevtsethsbo-az-ataiinedevaz-az-itpester-kinrobs-nenide/62457021-avaibo/gb.razab

# 162
  • Мнения: 937
Може ли актуален линк за сваляне?

enenarh-onevtsethsbo-az-ataiinedevaz-az-itpester-kinrobs-nenide/62457021-avaibo/gb.razab
Здравейте, опитах по всеки известен ми начин, но нищо не се отваря.
Все пак ако е удобно за някой, който вече го има изтеглен, моля да ми го изпрати.
Единствено от кулинарни подбуди ми трябва. Благодаря предварително!
toneva_ant@abv.bg

# 163
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми го изпрати през wetransfer, след което ще го кача на моя саит и ще пусна линк, там ще бъде винаги никой не може да го изтрие.. благодаря предварително.
huhilan@gmail.com

# 164
  • Мнения: 1
Здравейте преди години майка ми разполагаше с рецептурника, но аз го загубих. Дали ще може някой да ми сподели pdf, за да й го възстановя поне дигитално. Ще съм ви много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт