ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 566
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 2 846
Добро утро!
Пупи мерси за кафето. И честити  ти покупки, вчера.Браво на спящото Лорче.
И аз вчера премествах едни снимки и вместо ок натисках cancel, чак се скарах на мъж ми че нещо не е наред с компютъра.
Пуци, все повече такива нощи да имате.Дано и да хапне днес хубаво.
Ани  не спа добре тази нощ. През час два се събуждаше, плаче без да мога да я успокоя, като я гушна се извива и дърпа. Смука три пъти, последно в 5ч. и се събуди чак в 8ч, та успях да се наспя. Обаче досега се борихме със закуската, направих и две каши (в първата сложих извара, но нещо ми намирисваше), но и двете не ги яде. Ми, ако ще!
 А вчера като бяхме на площадката, я оставих да стъпи на земята, обикновенно подскача малко, но вчера се хвана за съпалото на количката и я побутна и направи няколко крачки.

А, представяте ли си, че следващата тема ще е 12-месечно, а и вече няма да е бебе.
А, кога попаднах на темата за 3-месечните бебета......

# 16
  • Мнения: 3 736
Растат като гъби, да.  Grinning

Даре, за темата беше питала: слагаш тези тагове [url ] [/url ], като в първия добавяш =адреса на новата тема. Между таговете пишеш "НОВА ТЕМА" или каквото искаш и така.

# 17
  • Мнения: 1 520
Добро утро!
Ние днес закусихме в 8 часа,но дадох мляко.Сега спи.Като стане ще дам малко плодово пюре.Мисля за следобедна закуска да дам пюре с извара,за да не пропускаме сиренето.
Чакам я да се събуди и излизаме.Вчера почти целия ден бяхме навън. Grinning
magnet_for_happiness и Дарка,минаха ли екземите?
Пупи,честити покупки със здраве да се носят.
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 149
Ауууу... Ма мале, колко съм изостанала, Божееее... А те - и нова тема, че и две страници изписали....
Хайде здравейте!  Hug
Дарка, мерси ти за темичката, страхотна снимка си сложила, браво!!!
Аз се връщам да чета, а и да се помъча повече с готините емотикони на Пуци  Wink Много ми е мерак

# 19
  • Мнения: 3 736
Да те стимулирам.

Виж, Магнет успя и без да ги инсталира - ако може да се копира кода на място още по-хубаво. Няма да се занимаваш.

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
Уф и аз тук.
Без да искам събудих Павката след 10 мин. сън и той сега си мисли, че е наспан. Tired

# 21
  • UK
  • Мнения: 2 846
Без да искам събудих Павката след 10 мин. сън и той сега си мисли, че е наспан. Tired

Сега така мисли, но след 15-30 мин. ще ти го върне.
Ако излезеш, няма ли да заспи в количката. Ани въобще не иска да заспи и мисля да я водя на разходка. Ама на мен хич не ми се излиза, не ме остави за секунда да си изпия кафето или да свърша каквото и да е.

# 22
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Привет!
Крива нощ имахме  Tired
Пуц,поне Кицка ти е пуснала малко промоция тази нощ  Mr. Green Не успявам да го направя,линка го слагам между таговете,но не знам къде да напиша надписа  newsm78
Пупи и на вас завид за съня  Grinning
Тони,те екзимите ту се появяват,ту се скриват,тъпото е ,че Янис се  сдоби с нещо на ръката и тук педиатърката каза,че е екзема и изписа веднага кортикостероиден крем,който аз не мажа,а мисля да се консултирам и в Бг  Rolling Eyes
Багажа е почти готов,но гъзльото само ми се пречка в ръцете и краката ,после ще го довърша  Sunglasses
Следващите теми ще са Занимания с ... месечно ДЕТЕ,а не бебе  Party Grinning
И да се похваля-това дете ,моето май ще проходи в скоро време,както стои прав,се пуска и си стои сам,или ако някой го държи за една ръка,той се пуска сам-прави 1-2 крачки сам и тупва  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 520
Дарка,браво на Янис.
Моите екземи също се появявт и изчезват,но аз Ви бях предупредила.
Моята сладура така заспа,че си изпусна плодовото пюре и стана време за обяд,а аз я чакам за разходка.Незнам с този режим как ще си вземаме кухнята от другата седмица.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 149
Даре, `ми то ако прави дори и две крачки съвсем сам, без никой и никъде да се държи - значи е проходил! Така ли е? Да честитя ли още едни ходещи крачета или? Много ми хареса твоя "гъзльо"  hahaha Ако Пуци не ме изпревари, ще помогна с надписите (ама на ЛС, че стана компютърна темата  Wink)
Аз сега почвам да се боря с тези пусти емотикони - абе май и аз нещо съм блонди, инсталира ми само някакъв шорткът към нещо си, къде ги тез` емотикони  newsm78 Пуффф, `ма съм смотана  Embarassed Митко заспа и няма да ми циври, увиснал на краката ми - спокойствие!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Юху - крака не ми останаха, цял ден напред-назад. Тук е лято, дано така да се задържи времето.
То вече късно да давам акъл , но за другия път abs при нас работи това с извеждането, ако нещо сме сгафили с спането и заспиваме в количката. Такаааа Дидко се е научил да се кара - естетсвено ми се кара на мен, като се опитвам да го задържа за преобуване.
Сега съм го оставила да се запознае с лятната шапка за утре да не я маха да видим. Ще ме умори взел е решение, че като си забие главата и вдига дупето по-лесно ще стане прав.

# 26
  • Мнения: 3 736
 hahaha А у нас има чорапояден ден - два чифта бастиса вече - едните са подгизнали от лиги, на другия чифт му липсва единия участник и не мога да го намеря. Надявам се, че не го е изяла.

У нас карането върви с пълна сила, аз май бях писала. МНого каруцарски крещи, когато е възжелала нещо, а то не ѝ се дава.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 520
Здравейте!И ние днес  се разходихме на два път.Много се изнервих.Всичко се хвърля на земята,то шапка ,то обувки.Очите трябва да са ми на четири,да не изгубим нещо. #Crazy
Освен това и това плюене и неядене #Cussing outДнес е яла само един път като хората и то млякото сутринта.Незнам какво му става на това дете.Да не са зъби?! newsm78

# 28
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Зъби-мъби трябва да са, аз пея, пляскам, вадя всичко от чантата да са заети ръцете, почва се ритане с краката на бурканчето, мъъъкаааа. И всичко, за да си отвори устата.
Simple Smile аз събирам половината време каквото пада зад борда, през останалото разни добри хора ми ги носят - мислят, че като се обърна и няма да разбера, че нещо липсва от пейзажа. Даже си прибрах Дидко по боси крака, да няма какво да хвърля. Друго, което го забавлява е да се овеси на чадъра, дано издържи, че да не купувам пак нов.
Историята с шапката, аз я слагам и Диди да си гледа козирката се просва по гръб като талпа - щото вдига поглед и после директтно губи равновесие като си премести и главата назад и навирва краката  hahaha Като гледам няма да я търпи май, а зимата не й обръщаше внимание.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 703
ХилоУ банда Mr. Green голяма раходка днес,от обяд,чак сега прибрахме и чак сега заспа,което си е рекорд! Никога не е заспивал толкова късно. Оборудвахме количката с чадър фактор 50+ ,добре че намерихме да става на нашия бъкстър от абс дизайн Mr. Green
не е никога,излъгах,като бебе заспиваше и по-късно Mr. Green
Тони да екземата мина сякаш,но имам нова диагноза,не е контактен дерматит ,а нещо с дехидроза, засега е позатихнало,но както казва Дарка,ту се появят ту изчезнат. Новата диагноза ми е от дерматолога миналата седмица.
Шапка и моя не търпи,само я маха вече.

Аз не знам какво ще правя с простачките по площадките, жените са свикнали да се налагат и когато им отговаряш не както би им харесало стават много зли и падат много ниско...

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 22:06 от magnet_for_happiness

Общи условия

Активация на акаунт