ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 580
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 177
Здравейте,
първо,честити първи крачки на Кицето

второ,честито зъбче на Габи,торта ще взема от Чочко,другата седмица ще ходя да проверя какви варианти има и колко струват.

Пуцке,ако трябва да се придържаме към досегашната концепция:Занимания с едногодишно детенце newsm78,ама е малко обобщаващо и за следващите месеци не зная как ще се формулира.Да се включат другите с предложения.

Darina777,ако слуша в количката,хич не го мисли,слагай го с найлона и потегляй.С нетърпение чакам моята мома да проходи,че да я зарежа тая количка,хич не стои в нея,само я мъкна.

И Мимето не я виждам скоро да проходи,пуска се да върви с една ръка само с мен,иначе ако е с някой друг с двете.Мисля че и трябва още поне месец да се стабилизира и да се престраши.Чакам 5-то зъбче,едното му крайче е пробило,последните 2-3 нощи ставам на всеки час.Няма да обяснявам как съм Twisted Evil

# 736
  • София
  • Мнения: 1 149
Момичета, предлагам ви новата тема да се казва "Занимания с 11-месечно бебе - 2 част", поради причината, че вече сме на 50-та страница, а все още нямаме рожденик/рожденичка. Като започнат рождените дни, нищо не пречи на този, който ще пусне новата тема, да й промени заглавието за вече едногодишно детенце.
ПП Аз съм извън вашата класация  Mr. Green и за това не искам аз да пускам темата

# 737
  • Мнения: 343
А аз пък не знам как точно се пуска нова тема.
Честити ви нови зъби!
Пупи, зъбите ме болят, защото се движат. Нали вадехме двете горни петици и сега двете страни от 1-4 се движат назад, за да заемат празните места, отделно ми сложиха ластици между четворките и шестиците, та затова е силната болка. Като сложих брекетите за пръв път, ме боляха резците също.
Приготвяте ли кус-кус на бебоците и какво им слагате?

# 738
  • София
  • Мнения: 10 704
Момичета, предлагам ви новата тема да се казва "Занимания с 11-месечно бебе - 2 част", поради причината, че вече сме на 50-та страница, а все още нямаме рожденик/рожденичка.
Peace
Мая веднъж правих кус кус,но малкия не го яде...беше както попарата с масло и сирене...трябва пак да пробвам,може да го яде..

Пуц честити първи самостоятелни крачки,нека това са й най-трудните крачки в живота.
Тони честит зъб!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт