ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Добро утро!
Поредната нощ ...  Tired
Закусвахме юфка, аз също започнах да закусвам с него, защото и той като мен обича да има компания в яденето  hahaha
Мама на Ани, забравих да кажа преди:много е сладка Аничка, така ми стана жал като я видях с гипса, бързо да се оправя и да няма повече такива случки  Hug

# 721
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207


Добро утро!Хайде по едно кЕЙВе да ви сервирам. Hug
Магнет,страхотна вест за хистологията. Heart Eyes Дано и проблемът с раната да се оправи. Praynig

Вчера изкарахме супер-тръгнахме още рано сутринта и се прибрахме към 21ч. вечерта.Много се уморихме и почти веднага заспахме. Crazy Лорито и майка ми се забавлявали чудесно.Тя спа цялата нощ преди да отпътуваме,но пък аз не можах да спя. Rolling Eyes Днес пак изкара до 7:15ч. без будене.
Майка ми й взела летен чувал,комплект четки за зъби и един крокодил-играчка,на който му разказала играта вчера. Laughing
Това от нас за сега,отивам да пия кафе.  bouquet

# 722
  • Мнения: 3 736
Кица проходи! Три крачки направи преди да залитне да пада.  Mr. Green

# 723
  • UK
  • Мнения: 2 885
Добро утроо!

Браво на Кицьока!  smile3501 smile3501 smile3501

Пупи мерси за кафето. Аз май нещо не съм в час, но къде сте били?

Лъки, Ани жална изглежда само по снимките, не се спира за секунда само тича насам натам, не мога да я удържа на едно място.А докторът каза да седи и да и вдигам крачето на възглавница, това не мога да го постигна. Сутринта си викам, ще поспя малко, нали майка ми е тук я взе сутринта като се събуди. Това чудо като лази с гипса и така тропа по паркета, че незнам съседите отдолу как не са ни направили забележка.

# 724
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Кица проходи! Три крачки направи преди да залитне да пада.  Mr. Green
smile3501 Браво на Кицето!  bouquet

Мама на Ани,бяхме на бал. Peace С тоя гипс голям смях. hahaha
Дарка,Станислава още не ми е пуснала снимките,за които говорихме. Sad Юфка не се харесва при нас..то май нищо не се харесва.. ooooh!

Тук пак положението е мрънкаво-смее се,ама не съвсем,едно нервно такова. Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 343
Добро утро!
Нощта не я коментирам, с нищо не се различава от последните безсънни.
Дарка, както описваш Янис - той не иска да суче, а по-скоро има нужда от близостта ти. И Коко така прави, когато се буди нощем. А като беше спрял да се буди (демек будеше се само по 2-3 пъти, директно ми обръщаше гръб и си заспиваше). И аз не мога да ям сама. Ние закусваме пак мляко с бисквити. Утре ще направя кус-кус.
Мама на Ани, ние обикаляхме здраво предния уикенд, следващият сме за София. Татко вчера дойде, отиде на едно място и в неделя ще ми дойде на гости за седмица, така че ще си седим в Скопие. В събота сме на сефте-гости на два едномесечни бебока.
Пуци, честити първи стъпки на Кица! Аз лично смятам за прохождане, когато започне да се пуска самичко бебето да обикаля цялата стая. Но от първите стъпки до прохождането са броени дни. Хубава новина за 'добро утро' Simple Smile
Накрая една лоша от мен за мен. Толкова ме болят зъбите, че детето си не мога да целуна дори. Снощи с мъжо се отдадохме на ласки, без целувки. Ама добре мина де, като се има предвид, че повече от месец не се беше случвало. От онзи злополучен път, когато бяхме прекъснато. А се оказа всъщност, че детето така танцувало. После като пеех и му танцувах, го видях какво прави.
Освен целуването, не мога и да ям. Баси, 8 зъба се движат едновременно, а други два ги теглят. Болката е неописуема, нито гризане, нито дъвкане. Общо-взето вчера и днес го карам само на банани и мляко с бисквити...

# 726
  • Мнения: 3 736
Кой както иска, Мая, аз смятам първите стъпки.

# 727
  • Мнения: 343
Ти пък сега да не се сърдиш. Просто винаги съм свързвала прохождането с пускането на детето от един предмет на стаята до друг. Иначе по първите стъпки Коко е проходил още в края на 7 месец, началотона 8  Laughing

# 728
  • UK
  • Мнения: 2 885
Пупи, супер е че сте били на бал, аз вече май нямам познати абитюренти. Както каза една позната, вече ходим по сватби.
Майче супер програмка си имате вие.
Аз нямам успех с макарони, кус кус и всякакви макаронени изделия. Когато ги правя за Ани стават много гадни винаги.

# 729
  • Мнения: 3 736
Мамма на Ани, сигурно щото се разваряват? Аз така варя макароните за нея, до разваряване.  Laughing

# 730
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Както и да ги варя,не ги яде. Rolling Eyes
Майче,отивай на зъболекар.Защо така с тия зъби?

За прохождане считам първи самостоятелни стъпки.При нас не се е случило още-държи се за секцията,пуска се и си седи така,но не прави крачки.Като я хванем за ръце или под мишници,сяда и започва да пълзи. Laughing

# 731
  • Мнения: 3 736
Вчера любимата ми учителка ми разказа нейната дъщеря като проходила така ѝ се израдвали бурно, че детето се стреснало и после месец-два отказвало да ходи.  hahaha

Пупи, да ти кажа, и на Кица не са ѝ любимото нещо макароните, слагам ги за уплътняване на манджата.

# 732
  • Мнения: 185
А добър ден Simple Smile))))
ще откача с тоя дъжд иде ми да ходя да се хвърля от вълнолома и 6 часа до лягането няма да имат край , от час е буден и това ще е до 21,00 часа.
Ако не подлудея да сложа дъждобрана на количката и да ходя да си купувам овесени трици , заплюйте ме  Close Twisted Evil

Аз давам кус кус на плазмон две лъжички кус - кус заляти с вряла вода с буца сирене , и масло всичко се изяжда до дупка .
Една кутия ми отива за 1 месец , като през два дни я правя с хляб попарата.
И ние направихме първи стъпки преди 2 месеца и от тогава до сега нищо повече не се е случило стоим си на тия две три крачки и падаме . Той по принцип квото и да се учи да прави голямо трениране му дърпа , за едно пълзене от шеситя месец се дупондреше та еле на 8 пропълзя .

Кажете кво е  тав чудо седми зъб ни избива , виждам го през венеца  ами те не останаха още 13 и приключваме . Пък къв киселоч е няма да обяснявам , крещи от бънджито на дък ти вито ...... уффффф хвърлям го в количката и отиваме за трици

# 733
  • Мнения: 1 524
Здравейте!Ние сме на гости и се добрах до нета. Grinning
Да Ви си похваля вече си имаме зъбче.Днес го напипах и драска,но не се е показало на цяло. Grinning
Иначе друго ново няма.
Опитваме се да стъпваме,като я придържам,но прохождането при нас ще закъснее,така мисля. newsm78
Храним се основно 4 пъти и едно междинно хранене преди обяд с плодово пюре.Чудя се само, колко като количество да давам от него. Thinking
Към момичетата от Пловдив - от къде ще поръчвате тортите за рождения ден?
Браво на проходилите!  bouquet

# 734
  • Мнения: 3 736
Браво на Габи!

Дарина, ми предпазлив е човекът, по-добре така, по-малко травми.  Mr. Green

ПП Как ще се казва следващата тема, другарки?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт