ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 618
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Мели,тоя сън направо нечовешки дълго звучи  Mr. Green Mr. Green Hug
Пуц, честити покупки!Кицка със здраве да ги ползва  Grinning

# 706
  • UK
  • Мнения: 2 886
Здравейте!
Мели, браво на вас. Добре сте си поспали, особенно Митко. Явно  стреса през ноща и денят се е отразил, защото и ние спахме добре.

Да се похваля, пържолката с картофи се прие добре. Яде си като голям човек-аз и подавах с вилицата парченца картоф и месо. Обаче яде малко и взе , че заспа, но след час се събуди и си дояде.
 Пуц,честити покупки! Аз утре ще ходя сигурно до Вис-а, но този на Стамболийски.
 Пупи да те питам, знам че имаше мрежа за къпане, дали би било възможно с нея да закрепя крачето на Ани на високо докато я къпя?

# 707
  • София
  • Мнения: 10 705
Привет и от мен,малчо заспа и аз малко в нета...
Мели супер за спането,аз не ти завиждам,щото Жожо си спи Blush Моят син тия дни обърна графика със спането ама карай,до преди малко такава игра беше в нас,че се уморихме и тримата-играхме на гоненица и криеница,малкия пощуря от кеф направо Crazy
Пуци честити покупки. Simple Smile

Аз утре също може би ще ходя до ВИС-а на Стамболийски,искам някоя джиджана блузка да му взема за РД да го бАрна Mr. Green панталонки и дънки има бол и то все готини,не че няма и блузки,ама искам нещо по-така...ще видим дали има. А и ще видя какви акумулаторни коли имат Simple Smile

И една добра новина-на мъжО хистологията е на 6, доброкачествено е Whistling
Има сега една лоша "екстра" с раната,да не описвам,че не е приятно,но се надяваме да мине по-бързо Praynig

# 708
  • Мнения: 177
Магнет,чудесна новина за мъжът ти smile3501Игрите на гоненица и при нас са на почит,винаги аз съм гонената WinkИ се почва пищене,въртене,абе страшна игра.Как е Жожо,задобрява ли в ходенето?

Пуци,какъв е този пъзел?
В този ред на мисли,какви играчки са подходящи за децата ни сега?Нищо не съм й купувала скоро,а ми се иска.Вие какво купувате?

# 709
  • София
  • Мнения: 10 705
..Как е Жожо,задобрява ли в ходенето?

Ами може би да, все по-често се пуска,едва го удържам да не го изпусна от ръката си..някак ме е страх да го пусна..има една синка на челото Sad

# 710
  • Мнения: 343
Магнет, юнак без рана не ходи. Коко е с ПОРЕДНА синка на бузата, с дразкотина големичка на челото. Много се радвам за Жоро!
Пуци, честити работи на Пуцето малко!
Дребното спи ли, спи. Вече чакам да почне да се буди Simple Smile)) Бях на ортодент пак, сложи ми скоби на 6-ците, за да се застопорят, нов лак и ластици между 4 и 6, за да се изместят 4-ките към празното място на извадените зъби. С две думи: боли ужасно много, а по спомен, болките от местенето започват след 2 дни най-силно. Аз вече не мога да дъвча, едва издържам, идва ми да почна и аз като мъжо да си удрям главата в стената Sad

# 711
  • Мнения: 3 736
Аз обмислям да си тегля ножа, не се трае вече това недоспиване.  Tired Снощи вкара нов номер в програмата - върти, суче, иска да спи лазейки или стоейки права. Ми не става. Един час се въртя, гърчи, пълзя, подскача, междувременно ни сдруса, най-накрая се усмири. И кукна в 6 без нещо да суче за закуска.

Пъзелът е дървена дъска с четири дупки в различна форма, в които има самостоятелни картинки - морска звезда, калинки, животиняк. Цели парчета са, като за дребуняци.  Grinning Иначе преди ѝ бяхме взели една играчка с много формички за вгнездване, за тригодишни, но сметнахме, че и сега ще може да се забавлява с нея. Факт, забавлява се, на този етап с вадене на формичките, смукане, чесане на зъбите и размятане. Като му дойде времето, ще ги ползва по предназначение, надявам се.  Mr. Green

И Кица е с цицина на челото, оня ден отново нацели ръба на бюрото. ПОне вече не плаче толкова като се удари. Вчера даже на два пъти сам сама се пусна и с двете ръце, ама не ѝ стигна смелостта да прекрачи. Laughing

Магнет, чудесна новина за мъжа ти!

# 712
  • Мнения: 343
Добро утро! Ние се будехме някъде 3-4 пъти, бързо заспиваше. Лесно заспа и снощи.
Честит празник на всички!

# 713
  • Мнения: 177


Добро утро,
тази нощ беше доста гадна,събуждане на всеки час до 4ч.,после малко сън до 7.30ч.Не зная какво й е ,май зъби(нали са виновни за всичко Laughing)

Честит празник на всички!!!Гледам Гала и честно казано почувствах празнично настроение,особено с детския хор.

Пуци,идеята за такъв пъзел ми допада.

# 714
  • Мнения: 3 736
Много е сладък. Ето от този тип, но животните са различни. Сега забелязвам, че е леко огънат, дано това не пречи на употребата му.

Аз вече не знам тия зъби кога ще излизат, имам чувството, че не два, а поне 5 наведнъж ще изкара.  ooooh!

# 715
  • София
  • Мнения: 10 705
Привет,ние сега се прибрахме..няма да коментирам  снощния трус..пак ни люля здраво на 11 етаж  Sick
Минах днес през Дъ Мол Mr. Green взех на малчо 2 много хубави блузки от H&M i carnival kids и едни ленени панталонки,джиджани:) купихме му и 100 топки Grinning пуснахме ги в кошарата..става за кратка забава Mr. Green
Сега го баняме,после ще вечеря,малко игра и в леглото...ще се вкл. след това пак Simple Smile

# 716
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Хелоу!
Като ви чета - май нощта е била тежка за мнозина  Tired Лошото е,че нощно време съм много зла  Mr. Green на няколко пъти му се карах и виках, но беше непоносим,искаше да цока през 15 мин, цокне 2-3 пъти и пуска, прави се , че спи и след 15 мин. отново същото  ooooh! #Cussing out
Магнет,страхотна новина за мъжа ти  Hug
Пуц, готини пъзели, добра идея за подарък за дзверо  Party
П.С Честит 24-май, момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 717
  • UK
  • Мнения: 2 886
Ихуууууу, ето ме и мен.
Пуц , пъзелчето е доста хубаво, мисля и аз да купя един подобен на малката.
Магнет и вие хубав пазар сте направили. Барнали сте го малкият.

Майка ми вчера си дойде от вилата, да усети тръпката от труса. Grinning Не да ми се чуди -" Ама ти усети ли го земетресението?"
 Днес и готвих малко тиквички с ориз и домати, хич не го и подуши,тотално ме пренебрегна. Следобяд се разходихме малко навън, но не пожела да спи навън. Аз пък я държах будна , да не заспи в колата за да си се наспи вкъщи.
Общо взето в това гадно време си е голяма скучнотия.
май никой не се похвали , че ще пътува на някъде за почивните дни?
Хайде лека!

# 718
  • Мнения: 185
пффффффффф не мога да си оправя главата от толкова бири , вчера вечерта на мъжа ми на един приятел се роди бебе, тая вечер от лаф - плюнка на масата откарахме 2 часа и сега Мрънгоцев като се размрънчи стой та гледай как ще съмне .
Пак ще има Варна пее  и танцува #2gunfire

отивам да спя , да видим до кога

# 719
  • Мнения: 3 736
Добро утро! Гледам поголовно са "примерни" подрастващите.  Twisted Evil Аз засега като че ли претръпнах, да ви кажа. А и жал ми стана снощи - опитваше се да заспи, но все не можеше да си намери място, само като я гушна, се кротваше, че и проскимтяваше насън, мъчи я нещо, милата.

Обаче ми е точно като часовник детето, да го похваля - на 24 март се изправи за пръв път сама, вчера сама се пусна на няколко пъти, даже веднъж се престраши да пристъпи. Има си план-програма чавето и си я изпълнява. Четвърти ден подред не спи следобед, та си заспива когато трябва. Вчера се опита да спи, гушнах я, люлях я, отпусна се за секунди, после нещо ѝ привлече погледа и дотам. Ми като не ще - не ще, урежда ме. Сутрин спи по час и половина.

Дарина, много забавно си се оплакала.  hahaha Съчувствам ти, де, ама се и посмях.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт