ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 620
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • UK
  • Мнения: 2 886
Добро утро!

Пупи, благодаря за кафето! Супер е, че ще си имаш помощник.

Аз се понаспах, можех още разбира се, но детето реши че в 6:30 е готова за игра. Сега заспа.

Да ви питам , днес съм решила да си направя за обяд една пилешка пържолка от бутче с картофки , на фурна. Дали ще може да дам и на Ани да хапне? Не съм готвила месо за нея досега.

# 691
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 236
Мама на Ани,защо да не може?Аз бих й дала,но без кожата,понеже е мазна.Дори ми звучи супер. Heart Eyes Аз днес ще правя пилешка супа,че имам останало бяло месце от снощи и малко бульон.Не знам дали ще я яде,обикновено отказва,но надеждата умира последна. Sunglasses
Вчера й дадох една обикновена бисквита да ръфа,понеже не си беше дояла кашата и я направи на нищо-омаза всичко с нея,натроши я и после си чоплеше трохите от пода.. ooooh! Голяма гавра беше..Пъхна я 2-3 пъти в устата и после явно й стана безинтересна. Laughing За сметка на това,докато чоплех слънчоглед,висеше на крака ми и си просеше ядки. Mr. Green

# 692
  • Мнения: 3 736
И на мен ми звучи чудесно пиле с картофки. За Кица тоя вариант обаче няма да мине, защото не обича да ѝ е сухо, все някакво сосче трябва да има. на мен се е метнала.  Grinning

# 693
  • UK
  • Мнения: 2 886
 ММмммм и аз обичам сосче да има. Преди няколко дни за обяд си изпекох така пържолка, Ани дойде под масата и ме побутваше за картофчета. Ще я пробвам днес да видя дали би хапнала.
 Ани прави голямо мазало с бисквитите, скоро и дадох парче ябълка и бисквита, така омаза всичко все едно беше цял пакет бисквити . А вчера размаза една по пода, обаче докато взема метлата и лопата , не беше останала и троха по пода, всичко беше събрала и изяла.
 А в това време незнам какво ще правя. Ани много се изнервя , все и се карам да не се изправя, да не пълзи и я връщам обратно на пода. Като е на вън в количктата е по-добре.

# 694
  • Мнения: 177
Здравейте,
ние спахме горе-долу добре Simple Smile

Пупи,мерси за кафето Hugуспех със супичката.Моята спаначена супа се прие горе-долу добре.На вкус я хареса,но на консистенция май не.Трудно ми беше да й я давам,хем беше гъста.Досега е яла само пюрета,и на мен и на нея ни беше за първи път Wink

Мама на Ани,мисля че няма никакъв проблем да й дадеш,стига да няма много подправки.Сигурно й е много криво на Аничка,че не може свободно да си щъка.

Мимето си яде бисквитки без проблем,сега много обича като обядва да й оставям трохи по масичката на стола й и да си взима сама.Винаги обядва с хляб,иначе отказва. newsm78

# 695
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Привет!
Пупи, мерси за кафето  Grinning
Майче, ти вкара ли закуска?Аз опитвам от няколко дни и сякаш сам си я търси и чака,дано продължи така  Praynig
В понеделник ще го запиша на кухня, да видим там как ще е  Rolling Eyes
Мама на Ани и ние навън сме по-добре, но кой ни пита...пусто време  #Cussing out

# 696
  • Berlin
  • Мнения: 11 348
Добър ден Simple Smile
И ние май поспахме, ама толкова съм изморена от това висене вкъщи, че хич не забелязвам спим ли, не спим ли.  newsm78
 Пуци и аз съм с резерви към новото строителство, но все пак не всички строят некачествено. Мъжът ми ще ходи днес да гледа апартамента за следи от земетръса, дано няма пукнатини.
Пупи, какво да ти говоря за Калифорния? Simple Smile Каза, че било ужасен климат - в Сан Франциско - на 20 градуса слънцето изгаряло, а през нощта било под 10 градуса - не ти трябва да ходиш там. Simple Smile
Довечера чакаме свекървата, а ние май ще излезем на рожден ден на един познат.  dancing Утре сме на рожден ден на бебето на кумовете, дано не вали, че сме на заведение с детски кът, който бил на открито. Ако вали, не знам Павката какво ще го правя. В количката не стои, трябва да се движи и ще ми бъде много нервно.
мама на Ани, аз не виждам нещо да пречи да й дадеш на Аничка да си хапва от твоята манджа. Само да не е с много мазнина и подправки, щом е печено - става. Пък и тя вече не е толкова малка.
Пафи си хапва с удоволствие оризови филийки, банан и круша - само това съм му давала в ръцете всъщност. Гризка, дъвче по малко, стига да е гладен, иначе само маже. Simple Smile

# 697
  • Мнения: 343
Добро утро!
Мама на Ани, аз съм давала.
Дарка, опитвам се в момента да я вкарам. Вчера хапна половин бебешка порция мляко с ориз, днес я доизяде. Общо-взето с това ми се изчерпва опита със закуска, но и аз мисля, че си я иска, та почвам вече да му давам. Като се събуди, суче, така че не хапва цяла порция, но и това, дето го хапва, го поема със задоволство.
Снощи заспа мн трудно, докато се унасяше, търкаше муцката и плачеше или се гърчеше. След час приспиване, му дадох парацетамол и тройна доза капки за зъбките, та заспа. Будеше се много, плачеше, гърчеше се пак и трудно заспиваше. В момента съм като парцал...

# 698
  • София
  • Мнения: 1 149
Здравейте!
Е такова спане не помня от моминските ми години  Mr. Green Заспахме дружно с Митко, верно късно - в 23.30 ч., ама ние по принцип в толкова си заспиваме... събудих се по едно време, гледам - светло навън. Поглеждам часовника - 11.30 ч.  Shocked Shocked Shocked Викам си - спрял е. Поглеждам си мобилния - ми толкова е! Чак звънях на 180, толкова не ми се вярваше. Ха, 12 чАса сън! А Митко се събуди в 12 ч.  Laughing След предната безсънна нощ добре си отспахме. Да ви кажа, ако причината е земетръса, нямам нищо против да има по някой и друг такъв, все ще го преживея  Mr. Green, ама спане като тази нощ - еееех, мечта!
Та сега си пия кафето  Blush Няма да се излиза, ясно, пак вали  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 3 736
 Joy Ох, МелиHug

# 700
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Здравейте - Мели завидях ти да знаеш.
Ние нещо сме безапетитни и направо  Twisted Evil - голяма мъка с яденето ви казвам, дано е било само за вчера. Закуската днес пак криво-ляво. Сега спи човека, чакам да се събуди да обядва по никое време. Днес сме по задачи и няма да се разхождаме иначе времето тук става.

# 701
  • Мнения: 343
Мели, завидях ти направо! А Митко викаш, даже и до 12 Simple Smile)) Нека това бъде едно добро начало на такива поспаливи нощи Simple Smile
Коко заспа обеден сън.

# 702
  • Мнения: 177
Мели,благородно завид и от мен HugАз най-вече искам да стана 30мин преди нея и да си изпия кафето на спокойствие,че почти всяка сутрин го пия на крак.А как обичам да се поглезя с чаша кафе легнала на дивана,нещо сладичко за хапване и компа в краката ми.....
Ах,мечтиииии kaffeetrmker_2

Тук времето е много щуро,ту се смрачава,ту пеква слънце,а едновременно с това леко вали.Луда работа.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 149
Ми то аз сама на себе си си завидях  hahaha Пожелавам ви да ви се връща двойно  Peace
И аз след малко ще слагам дребния да спи.
Палома, и аз обичам така да се глезя, ама няма как. Поне от време на време пускат по малко аванта ситните
ПП Е ако ви кажа, че пак ми се спи  #Crazy Егаси мечока съм

# 704
  • Мнения: 3 736
Имаш да наваксваш, нищо ти няма.

Ние правихме празничен пазар, взехме ѝ пъзел за едногодишни (макар че тя си хареса един за по-големи, ама нямаше смисъл да го взимаме отсега, докато му дойде времето, ще се амортизира), две топки  hahaha и пижамка, но тя си беше наложителност. Доволна съм,

Общи условия

Активация на акаунт