ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 585
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 149
...а спането му вечер е максимум за час
Еее, Майче, то един час е достатъчен (по принцип  Mr. Green)! Ама пък и да чакаш точно този час, някак не върви. За тая работа трябва спонтанност... Аз не бих могла да се отпусна да правя секс пред детето  Blush

# 61
  • Мнения: 343
Мели, откакто родих, не мога да се отпусна по други причини. Доскоро детето не беше проблем, проблем е откакто и през деня не спи, тоест откакто бях и се върнах от София. А както вече написах, в момента, в който той дойде, се качи на леглото и започна да суче, тъй като бях гола и си видя млекоцентралите. Така че реално пред детето така или иначе не се получи.

# 62
  • Мнения: 3 736
Абе не е до препоръчителност и не е същото като ходенето в тоалетната заедно. Не се сърди, не го казвам с лошо. Peace Има достатъчно материал по въпроса извън форума.

# 63
  • Мнения: 343
Пуци, аз не съм заставила детето си да ме гледа, докато правя секс, за да се сърдя! Моля не ме разчитайте погрешно, по-горе написах, че издебнахме момент, в който се е заиграл, за да избягаме в другата стая и когато дойде, спряхме така или иначе. Но докато изтича в стаята и е набелязал 20-30секунди и като се качи на леглото, ги възпроизведе, което направи ситуацията комична.

# 64
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Майче, от описанието ти излиза, че сте го направили пред него. Може и да не е било така, но и аз с такова впечатление останах.  Hug
Иначе много интересни неща прави Коко, сигурно е много готино. Simple Smile

Да питам за бебоците с горни зъби Simple Smile - търкаха ли нослето и устата, докато излизаха зъбите? Че малкият от време на време така прави, цупи се и си търка муцунката. Simple Smile
Тука ще ни издуха още малко и се чудя дали да излизаме или да чакам.

# 65
  • Мнения: 3 736
Майче, от описанието ти излиза, че сте го направили пред него.

И аз така го разбрах, затова и писах.  Peace

Тук духа ураганно, май ще ни се размине разходката, че е вдигнал вятъра всичкия прах от безумно чистите ни улици. Но пък за компенсация Кица си изяде цялото пюре. Май отглеждам тиквичкоядка.  Laughing

# 66
  • Мнения: 343
Абс, търкаше, да. Много. Нощем цялата муцунка си търка по дюшека.
По другия въпрос -явно не съм се изразила добре аз. Та потретвам: отиваме в спалнята, почваме, след няколко минути дребното дотърчава, и започва да се катери по леглото, мъжо започва да си търси гащите, в този момент дребния удря баща си по бедрото и ме хваща за цицата, за да засуче. Като свърши със сукането легнахме тримата на спалнята и той започна да имитира чупки в кръста. Така прави и като танцува, но точно моментът, в който го направи, ми напомни друго нещо.
А иначе не ни се случва пред детето по две причини: първата е, че след раждането сексът за мен все още в повечето случаи не е секс. Правя го буквално ей така, от мен да мине, за да миряса мъжо. Майчинският ми инстинкт непрекъснато говори, докато се отдавам и не се получават нещата, защото мислите ми са все за детето, независимо дали спи или е буден. Второ, неговото непрекъснато будуване и желание да е център на внимание, не ни дават възможност, та при нас тези моменти се случват от държд на вятър.
Пуци, като каза пюре, забравих, че преди половин час затоплих едно с телешко. Събрах прането от терасата и с дребчо се завъргаляхме в дрехите, тотално изглупях...

# 67
  • Мнения: 3 736
Успя ли да го спасиш?  Laughing

# 68
  • Мнения: 343
Е аз бях го изключила. Просто пак се беше охладило  Grinning

# 69
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Привет,привет вече от БГ ) пиша от телефона и не знам какво ще се получи Simple Smile
Мама на Ани,вчера пътувахме,Янис се кефи за сега,играе,къде е виждал милия толкова социални контакти Simple Smile
Пътя мина добре,не се оплаквам,разхождахме се в самолета и проверяваше коланите на пътниците Simple SmileХАЙДЕПлОВДиВсКИ МАМИ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ СЛЕД ДВА ТРИ ДНИ ЗА СРЕЩА,ЧЕ ИМАМ ОЩЕ ЗАДАЧКИ ЗА ВЭРШЕНЕ,ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ ДОПЪЛНИТЕЛНО Simple Smile

# 70
  • Мнения: 177
Дарка,добре дошла  bouquet HugКак понесе пътя Янис?За среща,аз съм за градската градина,мога в петък и събота.Ако искате на лични да не занимаваме всички.

Честити месечинки на Коко и Пафиту bouquet  bouquet  bouquetМнооого големи момчета да пораснат и мнооого да слушкат мамите си.

abs,Мимето много си търка нослето и устата.

Ние сме добре,по обяд сме навън,после се прибираме малката да спи(сега това прави)и след 5ч. пак навън.Върви хваната за ръчички все по-уверено и стабилно.Сега това е любимото й занимание и също да крещи след котки и кучета LaughingТа така,моята девойка пропусна пълзенето.

Обикновено излизам сама,имам няколко мами по-близки,но е различен режима на децата и не винаги сме заедно.Вчера и аз имах една случка с един нахален дядо.Стоим си с Мимето на една пейка,аз й слагам лигавник,вадя пюрето и до мен сяда един дядо,пушейки цигара.При положение че съседната пейка беше свободна.Направих му забележка,даже бях малко остра,хич не му дреме.Та аз станах и си тръгнах Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ставам,че имам много да чистя.Последните дни все ми върви нещо да чупя и само чистя стъкла.Изтръпвам при мисълта да не остане някое накъде.

# 71
  • Мнения: 1 523
Здравейте!
Честити месечинки! Hug
Добре дошла на Дарка!
За срещата ще се разберем нещо,въпреки че събота и неделя в повечето случай не сме в къщи,пък сега са и 4 почивни дни.Много ми се ходи някъде,но незнам какво ще решим.Чакам отговора на една приятелка, и те са с дете на 1 годинка,поне да имаме компания.
abs,Габи постоянно си търка носа.Даже си мисля,че нещо я дразни вътре. newsm78
Ние днес се разходихме от 11,30-13,40 и се прибрахме да хапне и да поспи.След 17-17,30 пак сме навън.Тук е много горещо,говорих с една приятелка от София,ама то такъв вятър имало там,че нищо не чувах.

# 72
  • UK
  • Мнения: 2 860
Здравейте!
Ние бяхме малко на вън! Направо отвя количката,  егаси вятъра. Трябваше да отида да свърша една работа на майка ми, но то пеша не се ходи. На Ани и се напълниха очите с прахоляк.
Майче, и аз разбрах че пред бебето сте го правили  Embarassed
Искам още да напиша , но Ани реве и ме дърпа за краката.

# 73
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 153
Привет на всички.Ние току що се прибрахме от разходка.Тук изобщо не духа и е адска жега.Дори й събух чорапите,че направо щеше да заври.  Laughing
Дарка,готово,става.Кажете кога и къде и съм там!  Sunglasses
Майче,честита месечинка.Кокича както винаги е много чаровен. Flutter Heart Eyes
Честито и на Пафи. Heart Eyes
Нещо нямам муза да пиша,а и чакам гости.  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 736
Ужас, ветрове степни. За момент мислех да я изкарам, че мрънкаше, но не заспиваше. Добре, че се отказах. Сигурно щеше да я издуха от количката.

Даре, добре дошла!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт