ЗАНИМАНИЯ С 11-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 17 613
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 149
И ние ходихме в градинката. Духа много, да. И т`ва мойто дребното ме ядоса - аз му нахлупвам шапката, той търпеливо стои и чака нахилен да я наглася на главата му, след което с театрален замах я сваля и я хвърля на земята. На баница стана тая шапка (`щото е бяла). Ще й пришивам връзки и туй-то.
Както беше слънце и жега, изведнъж като задуха студен вятър и се събраха едни черни облаци... Прибрахме се на бегом. Е, не е като без нищо. Вчера не излизахме и направо се потиснах вкъщи.
Кръста (по-точно таза) така ме заболя, че пих от онези хапове, дето предния път пиех. Абс - Диклофенак са  Peace Почти не ме боли вече. А за зъбите - не си спомням Митко да си е търкал нослето и устата  newsm78 Може пък да е, а аз да съм забравила вече...
Даре, добре дошла (у дома)  Hug Hug Hug Успех в делата  Peace

# 76
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Мели, мерси, чувала съм ги. Аз сега се мажа с Волтарен.
Оуу, навън запръска, дано да намалее, че трябва да ходя на фитнес. Crazy

дарка, добре дошла!
Ние пропуснахме разходката. Аз по принцип съм екипирала количката с дъждобрана и го слагам, ако духа много силно, ама сега като грее слънце, не знам вътре дали не става парник.

# 77
  • София
  • Мнения: 10 704
Ето ме,мн набързо,че малкия не дава мирА.
Мели когато е ок времето съм там поне до към 17h

# 78
  • Мнения: 177
Здравейте,
прибрахме се от разходката набързо,че така задуха,ужасссссс Twisted Evil
Напълни ни очите с пясък,Мимето се изнерви много.

Пупи,приятно посрещане на гостите Wink

abs,приятно спортуване Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 10 704
Такаааа,честити месечинки на децата днес!  

И ние се прибрахме бързо,бързо от разходка,страшна виелица излезе,малкия спеше,та даже дъджобран слагах..той за малко да литне,но поне от прахта го опазих,но аз се нагълтах порядъчно,още и очите ми драскат.

# 80
  • Русе
  • Мнения: 5 356
'Айде здравейте и от мен - м да и тука беше ветрилник, спринтирах на връщане вкъщи, но се оказа, че в парка буря, в другия край на града няма и следа. почаках Дидко да се донаспи - вятъра не го смути. Но 30мин след като се прибрахме стана нещо страшно - прашно небе и чак дърветата едвам удържаха. Не валя - аз си мислех, че ще плисне някой проливен дъжд.
Днес открих за Дидко сезона на късия ръкав, нося иначе по нещо горно, но рядко му го обличам. Не винаги завивам като спи в количката. От всички наоколо моето дете е най-леко облечено като че ли.
Някой да е чувал за памперси за плуване? Утре ще търся, дано не се излагам много, ако няма такова чудо.
Диди си търка носа и горната устна сега като му изби горното зъбче и продължава, чакаме 2-то горно зъбче скоро. Така каза педка - Диди е 77см вече, но не е наддал.
П.П. Бирата вкъщи не я броя  Mr. Green, но навън ме гледат  Shocked, на мен не ми пука общо взето. Не знам дали беше внушение но първия месец докато имах кърма пиенето на една малка чаша бира вечер вършеше чудеса с количеството, направо ми се подуваха гърдите.
Честит месечинки на Коко и Пафчо, да са много усмихнати и послушни!

# 81
  • Мнения: 343
Дари, добре дошла на родна земя!
След три часа мрънкане, лигавене, поплакване и т.н. Константин заспа. Преди малко проплака еднократно и замлъкна, не отидох в стаята. Вероятно е заспал отново. Скоро очаквам първото събуждане...

# 82
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Добър вечер  Grinning
Друго си е да пишеш от компютър,а не от телефон  Party
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ  НА ПАФКАТА И КОКО,ДА СЛУШКАТ,СПЯТ И ПАПКАТ  Grinning Grinning
За търкането на нослето-прави го като му се спи,заедно с очичките.
Днес отново прекарахме повечето време навън,но следобед имах работа в Тракия,точно когато се появи ураганния вятър  Whistling голям прахоляк,голямо нещо,като ви чета май навсякъде е така  Whistling

# 83
  • Мнения: 3 736
Добро утро. Наспахте ли се?  Simple Smile

Девил, тук във форума твърдят уверено, че бирата не увеличава кърмата, но аз не съм много сигурна, че няма хич никаква връзка. Сещам се за една история, която ми разказа педиатърката. Някаква всеотдайна майка разбрала, че бирата стимулира лактацията и се допитала до нея "Три бири на ден дали са достатъчни?"  hahaha В бирата има фитоестрогени, може в това да е цялата работа, но не съм се задълбочавала. Знам, че помагат за зачеването.  Mr. Green

# 84
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207


Будни,Пуц!  bouquet
4-ти ден спи по цяла нощ без будения.Дали да не си обява 2-рия рожден ден или да изчакам? Crazy
Легна в 19:30ч. и стана в 7ч.Не щя да спи повече след млякото и сега вилнее на пода.
Доста духа и не знам дали ще можем да се разходим днес..Дано да поспре. Praynig
Даре,Палома,в събота кога ще ви е удобно на всички?Аз викам към 13ч. някъде да се видим,че по-късно нали трябва да поспят следобеден сън,а моята госпожица не желае да спи в количката. Rolling Eyes
Може и в петък,също става. Peace

# 85
  • Мнения: 1 524
Добро утро!
И нашата госпожица стана в 7,15 часа тази сутрин,но цяла вечер промръкваше и беше много неспокойна. Sad


# 86
  • Мнения: 3 736
Супер, Пупи, а дано задържи така.

# 87
  • София
  • Мнения: 10 704
Привет,Пупи мерси за кафето,май ще пия още едно днес,въпреки главоболието..малкия днес ме вдигна в 6 Tired

Леле,гледахте ли Нова тази сутрин, за онази педиатърка Лещанска #Cussing out *аси наглото и просто същество!

Ще има ли разходки днес? С нетърпение чакам да стане време за излизане.
Сега за празниците поръчах частна детска кухня-да видим Thinking
Клавдия къде си ?

# 88
  • Мнения: 3 736
Каква е тази педиатърка, Магнет?

# 89
  • Мнения: 177
Добро утро,
ние станахме в 6.30 и сега пак спи.Много си нарушава режима последните дни,явно нещо иска да промени newsm78

Магнет,и аз я гледах,верно много нагла Shocked
Пуци,бяха я снимали със скрита камера,как дава диагнози рахит и анемия на напълно здраво дете.

Пупи,мерси за кафето.А искате ли да е следобед,след като спят?И Мимето не спи в количката и се прибираме,след 16ч. пак сме навън.Иначе и за обяд става,към 13ч. мога в събота.

Общи условия

Активация на акаунт