Последен месец с "р" отмина, лято чака октомврийската дружина!

  • 30 997
  • 688
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 181
Да Съни, защо криеш кумовете  Mr. Green
Щото кумата я наваля дъжда,понеже умните хора се бяха сетили да си вземат чадър,пък тя не BlushИ прическата се развали,грима също....И положението беше бедствено,не съм за гледане,благодаря! Laughing Laughing Laughing

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Честити 9 месеца на принцеса Алина!  Hug   bouquet  Hug
Съни, забравих да кажа - невероятна е шаферката! Ама хайде де, защо не ни покажеш и кумовете, ти все се криеш...  Wink

Да Съни, защо криеш кумовете  Mr. Green


Честита месечинка на Али

Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те!

# 662
  • Мнения: 629
Ехаааа, най-сетне успях да разгледам и албумчето....ама красота, ама усмивки....думи нямам. И всички изглеждад едни порастналииииии, май само ние още сме още малки бебета  Grinning Ава и Алинка с тези роклички са просто невероятни. Съни, честита ви месечинка  Hug
anbibian, видях обрива, наистина прилича много като на обрив от храна. Дано повече да не се появява.  Praynig
Опааа, кака си дойде с тати, отивам да ги посрещна

# 663
  • Мнения: 181
Ee,много сте гадни Mr. GreenЩе кача,ама аз съм много злееее...Едвам харесах 2 снимки,качвам ги в албума "Ето ни и нас"...Ще ви убия!Много съм злеееее! ooooh!

# 664
  • Мнения: 33
Съни наистина изглеждаш сленчево момиче. много хубава кума си била (хубави кумове де) изобщо незнам защо се кри до сега  newsm78  bouquet

# 665
  • Мнения: 181
Съни наистина изглеждаш сленчево момиче. много хубава кума си била (хубави кумове де) изобщо незнам защо се кри до сега  newsm78  bouquet
Ааа,аз никога не съм се крила PeaceИма мои снимки,които съм качвала още преди да родя,но просто сега не се харесвам и това е! Crossing Arms
Но много ти благодаря! Hug

# 666
  • Мнения: 19
Честити 9 месеца на принцеса Алина!  Hug   bouquet  Hug
Съни, забравих да кажа - невероятна е шаферката! Ама хайде де, защо не ни покажеш и кумовете, ти все се криеш...  Wink

Да Съни, защо криеш кумовете  Mr. Green


Честита месечинка на Али

Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те!


Честити 9 месеца на принцеса Алина!  Hug   bouquet  Hug
Съни, забравих да кажа - невероятна е шаферката! Ама хайде де, защо не ни покажеш и кумовете, ти все се криеш...  Wink

Да Съни, защо криеш кумовете  Mr. Green


Честита месечинка на Али

Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те! Ку-мо-ве-те!



 newsm10

# 667
  • Мнения: 19
Леле Съни ти на 19 ли си  Grinning изглеждаш като тинейджърка   bouquet а грима и прическата изобщо не си личи ,че са провалени   Naughty

Ние утре сутрин тръгваме,  така че ще се изгубя за някой друг ден ,но не страдайте ще си дойда  hahaha hahaha

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

# 668
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Честита месечинка на Алина  bouquet  bouquet  bouquet

# 669
  • Мнения: 181
Ооо,Цвети  Blush Какъв комплимент само...Благодаря ти! Grinning
Благодаря ви и за честитките за Алина! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние бяхме и на консултация.Алина е 9.500 (+ 400 гр.) и 73 см. (+ 2 см.) Wink

# 670
  • Мнения: 61
Здравейте от нас с Кали, момичета!
 Днес е гадно времето и никъде не сме излизали, дано утре можем да мръднем някъде, че нииикак не обичам да си стоим вкъщи по цял ден.
Съни- Честита месечинка на Али Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetИМа супер мерки, браво на детето HugА вие с мъжа ти изглеждате страхооотно Grinning
Хариела- супер, че сте решили да отидете на море, дано добре си изкарате.Дано да сте на пълен пансион, че с двете дечица така е най-добре.
CVM - весело изкарване на почивните дни в Батак Hug
Ние сме си в София по празниците. Предполагам, че градът ще е празен.
Приятна вечер от нас Hug

# 671
  • Мнения: 270
Съни,шаферката е страхотна ,кумовете тоже.Абе това хлапе още от корема те изправяше на нокти.Дано нямате повече такива случки.9 месеца,кога минаха  bouquet

Нури,честито християнче!

Пламена днес официално пропълзя.За сега само на спалнята,но и там ми стига Mr. Green

Зелда,да не ти подариха шевна машина newsm78пак зачезна.Ако не са още един глас за Сингер

emanuella89,първо трябва да качиш снимката примерно в снимка.бг и тогава да публикуваш тук.

Какво му става на това време,направо се побъркаМного ми е студено=завита съм с две олекотени завивки ,но май ще пускам парното

# 672
  • Мнения: 0
Честита 9 месечинка на Алина  bouquet
Браво на сладурката страхотни са и мерките Grinning Съни, много си си добре.Защо не се харесваш newsm78

# 673
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Вчера бяхме на изложба на икони на детска школа към Пловдивската метрополия. Много красиви икони са направили тези деца. Племенничката на милото имаше 2 изложени икони, много са красиви.
Йоан пак отказа ядене, явно си има периоди детето. Явно иска да е на млечна диета. Но пък това време го успива и вчера следобед си спахме заедно, тъкмо малко да си отпочина.
ЦВМ, мисля, че може да приложите следната процедура за съседите ви: викате ключар, домоуправителя и още 2-ма съседи съставят протокол, отключвате вратата, виждате къде е проблема и след това заключвате вратата. Дано нещата да се оправят бързо при вас.

Честит празник на буквите.

# 674
  • Мнения: 19
Добро утро преди да тръгна да ви видя какво правите  Grinning

Вече имам чувството , че живея във военно време не съм ходила в казарма ама съм като войник  Mr. Green снощи като задруса пак скочих и за две минути вече бях с багажа и децата облечена  пред вратата   ooooh! само дето ММ не се събуди ама за него забравих  Mr. Green той се събуди от говора на Катя и ми вика няма страшно лягайте  hahaha изобщо не си мръдна д..то да стане почаках малко и си легнахме  ooooh!

аз още багажа не съм си приготвила , а след час тръгваме най ще е след два часа  hahaha много ми се спи съм леко неадекватна разсънвам се с едно кафе и почвам едно по едно .

Цеца нещо такова ще направим за сега не е текло повече като се върнем ще видим

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ

Общи условия

Активация на акаунт