Пушите ли трева ?

  • 49 267
  • 382
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 448
Остави ги не се нерви, ама някой да каже от къде да си намеря семчица, че предната ми излезе мъжко и се бях отказал. Иска ми се пак да си засадя цветенце Mr. Green Пък така си е няма лаборатория няма дрога.

# 361
  • Мнения: 19
Остави ги не се нерви, ама някой да каже от къде да си намеря семчица, че предната ми излезе мъжко и се бях отказал. Иска ми се пак да си засадя цветенце Mr. Green Пък така си е няма лаборатория няма дрога.

Еми,освен някой приятел или познат да ти даде не виждам друг вариант.По принцип има сайтове,от където да си поръчаш,но нямам опит с тях,нищо немога да ти кажа за тях,но честно акзано аз не бих рискувала

# 362
  • Мнения: 448
Чувал съм но и аз не знам. Иначе искам само една семка, не трева. Все пак е незаконно, но семките дали са не знам. Но бих си бучнал пак ей така за кефа. Иначе да не говорим за това, че ще ме обвинят в търсене на "Дрога"(за мен не е такава)

# 363
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
BlaCkyY, принципно съм съгласна донякъде с теб, ама и не толкова. Трябва ли да пробвам хероин, за да знам за кво става въпрос?

# 364
  • Мнения: 19
BlaCkyY, принципно съм съгласна донякъде с теб, ама и не толкова. Трябва ли да пробвам хероин, за да знам за кво става въпрос?
Е разбира се,че не,но аз говоря конкретно за тревата,защото примерно има много лекуващи се и починали от хероин,а от трева никъде никой не е чувал..Едва ли не това с тревата са някакви митове,защото се говори на сляпо и няма никакви доказателства,за това че вреди по някакъв начин или пък,че е дрога (освен,че в по-чести употреби започваш да забравяш малко  Mr. Green )

# 365
  • Мнения: 448
Не но не ги слагайте под един знаменател. Ако ядеш мак няма да се надрусаш, но лабораторията създава наркотика. Тревата е само растение. Вярно че има вещества, но са умерени дадени от природата. И кафето е наркотик тогава. Айде пий 10 нескафета да видим как ще си или изпуши 5 цигари една след друга. Важна е дозировката. Просто в Марихуаната е малко повече, но не чак толкова. Химия не съм и не бих опитал дори. Пък и не пуша и не пия. Затова смели казвам това е моя порок, но не съм пушил от години, значи се контролирам добре защото не искам да давам пари на тези и цени. Иначе бих пушил ако имах от някъде почерпка.

# 366
  • Мнения: 448
BlaCkyY, принципно съм съгласна донякъде с теб, ама и не толкова. Трябва ли да пробвам хероин, за да знам за кво става въпрос?
Е разбира се,че не,но аз говоря конкретно за тревата,защото примерно има много лекуващи се и починали от хероин,а от трева никъде никой не е чувал..Едва ли не това с тревата са някакви митове,защото се говори на сляпо и няма никакви доказателства,за това че вреди по някакъв начин или пък,че е дрога (освен,че в по-чести употреби започваш да забравяш малко  Mr. Green )

Да не ни нападнат има -Боб Марлий ама той се е осирал от пушене, но има повече починали от алкохол и цигари.

# 367
  • Мнения: 19


Да не ни нападнат има -Боб Марлий ама той се е осирал от пушене, но има повече починали от алкохол и цигари.
[/quote]

Еее айде сега Бобчо си е друга тема  Mr. Green Ама ето,ти сам казвасх,като млад си пушил много..сега като гледам,не си НАРКОМАН,не си умрял,не си зависим,спрял си без проблеми,имаш си 2 крака,2 ръце,здрав си,прав си.. Някой да каже нещо по въпроса ??  Mr. Green

# 368
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Боб Марли не умира ли от рак?

# 369
  • Мнения: 448
Ами понеже си разсъждавах трезво без да съм се пристрастил, като стана 15лв грама изведнъж от 1.5(а като почвах беше 25лв за 50гр) и си казах край. Ако бях наркоман, трябваше да крада, а не да спра. Понеже беше само удоволствие се лиших и край. А пуших 10 години и то някой от тях без много ограничение. От тревата нямам последици, поне за тези 15 години от както я почнах не се е разбрало още Mr. Green

# 370
  • Мнения: 19


Да не ни нападнат има -Боб Марлий ама той се е осирал от пушене, но има повече починали от алкохол и цигари.

Еее айде сега Бобчо си е друга тема  Mr. Green Ама ето,ти сам казвасх,като млад си пушил много..сега като гледам,не си НАРКОМАН,не си умрял,не си зависим,спрял си без проблеми,имаш си 2 крака,2 ръце,здрав си,прав си.. Някой да каже нещо по въпроса ??  Mr. Green
[/quote]

НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСААА КРИТИКУВАЩИТЕ МНОГОЗНАЙКОВЦИ КЪДЕ СТЕ

# 371
  • Мнения: 19
Ами понеже си разсъждавах трезво без да съм се пристрастил, като стана 15лв грама изведнъж от 1.5(а като почвах беше 25лв за 50гр) и си казах край. Ако бях наркоман, трябваше да крада, а не да спра. Понеже беше само удоволствие се лиших и край. А пуших 10 години и то някой от тях без много ограничение. От тревата нямам последици, поне за тези 15 години от както я почнах не се е разбрало още Mr. Green

Именно,че тревата е само едно удоволствие край

# 372
  • Мнения: 448
Боб Марли не умира ли от рак?
Да на мозъка. Затова може да е от пушенето, но той не е спирал по цял ден цял живот. В защита цигари рак на дихателните пътища, алкохол цироза черен дроб. Зависи от дозата на всичко.

# 373
  • Мнения: 2

НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСААА КРИТИКУВАЩИТЕ МНОГОЗНАЙКОВЦИ КЪДЕ СТЕ
100 пъти до сега го казаха в темата ама то е по лесно да свиеш коз отколкото да прочетеш нещо

# 374
  • Мнения: 6 982

НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСААА КРИТИКУВАЩИТЕ МНОГОЗНАЙКОВЦИ КЪДЕ СТЕ
100 пъти до сега го казаха в темата ама то е по лесно да свиеш коз отколкото да прочетеш нещо

Офффф..бе те казаха..Ма казаха предимно хора,които не са пушили.Или само са"пробвали"//От проба,няма как да знаеш за страничните ефекти.Не и от личен опит..

Общи условия

Активация на акаунт