АВГУСТовска група килограми трупа. Дръж се, кекава дружина, май почти отмина

  • 22 510
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 393
Би-би, вкъщи правим закуска в събота и в неделя. То е защото Ема е на ДГ, но съм си мислила, че когато тръгне на училище живот и здраве ще се закусва вкъщи Simple Smile

# 706
  • Мнения: 258
имам болки вдясно, от кръста към корема, цялата дясна част ме боли и не спира и за секунда. Бъбреци ли са, кръст ли е не знам  newsm78 На някой случвало ли се е ?

Аз от 20 седмица съм така ooooh!.Отшумява си от само себи си.Расте бебето и разпъва, опъва, боли, натиска, органи измества, изобщо дискомфорта е задължителен, но не боли за умирачка...Като си лежа и ми минава като си намеря удобната поза и възглавничка между краката.

# 707
  • Мнения: 5
Здравейте,сладурки:)
Би Би, толкова си организирана, възхищавам се Simple Smile Hug Може ли на мен рецептата за кифличките..аз закуска успявам само уикендите да правя, че Дара е на ясла и няма смисъл( таткото пък все е на 90-дневната диета).
Дано ви се разминат болежките Praynig
Аз бях вчера на ЖК, бебчо се е обърнал, добре е, Магнерод за крампите Grinning
Дано на всички да ви станат сутиените и после една дружна августова снимка ще чакам:35:

# 708
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Лоа, ами правя най-различни закуски, някои от тях се ядат вкъщи, други мъжът ми си ги носи на работа, а Пепи на у-ще: мекици, пържени филии, бутер банички с яйце и сирене или с кренвирш, макарони със сирене и захар, пица, понякога просто сандвич с кашкавалено роле или шунка и кашкавал, винаги слагам домат и краставица или топено сирене, просто каквото имам, правя солен кекс, сладък кекс, бързи кифлички. Естествено повечето неща ги приготвям от вечерта. За кое искаш да ти пратя рецепта.

За всичко!!!   hahaha

Ако може и на мен рецептата за бързите кифлички и соления кекс  Hug

# 709
  • Мнения: 4
Заглавията за темичка са стахотни, немога да се спра на едно  rotfImao
Блонди  newsm51 дано се размине инсулина, ако пък не - ще стискаш зъби за бебчо  Peace
Еееее Дионито се появи  Hug попритеснихме за теб момиче  Naughty

Ще чакаме групова снимка по сутиени  smile3533

# 710
  • София
  • Мнения: 486
Dbs, Пепи не иска да обядва в у-ще, вкъщи сутрин рядко закусва и затова му слагам повече храна в кутия, в повечето случаи от изброените. В детската градина също не искаше да яде, по принцип не яде много от малък и за да съм сигурна, го карах вкъщи да хапне нещо и сега опитвам, но е по-голям вече.
Преди малко Пепи ми звъни и ме пита "мамо, сложила ли си ми чорапи?", нали е на зелено у-ще, не можел да ги намери. После каза, че неговата групичка били наказани, защото прескачали ограда вчера. Снощи правили пижамено парти и ми се обади в 22ч. ревящ, че искал баща му да ходи днес да го прибира, така и не можа да обясни защо - само каза, че басейнът бил малък, но според мен предишната вечер понеже са седяли до 1ч., а станали рано, просто си беше кисел. Да ама мен ще ми се спука главата да мисля да не стане нещо. Една групичка деца пък се загубили в гората, намерили път и хванали там маршрутка, която ги закарала до ученическия автобус...просто...

БейбиАти, моят мъж не беше мил прозорци съвсем сам досега. Помагал ми е да свали щорите и пердетата. Този път обаче съвсем сам си ги изми и го прави много качествено и бързо, то ако сега като сме бременни не го направи, та кога?... Сега вече като го видях, че може, ще трябва да повтори пак  Mr. Green Аз много последователно и упорито си го карам да върши подобни неща вкъщи, както казах - той в началото не помагаше много, но пък аз още ходя на работа, готвя му и си върша и други неща, както преди. Това е защото бременността ми е лека, пу-пу Wink

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 12:50 от bi_bi

# 711
  • Мнения: 393
Уау!!! Би-би хем не можем до полите си да ги държим, хем и с нас да са пак може нещо да стане, хем като идат някъде им е добре, ама им е мъчно. Понякога съм си мислила дали няма как да си наблюдавам детето, просто ей така от любопитсъво - да знам как реагира, как се справя.....Няма как ... така сме били ние така и те. Да са ни живи и здрави!!!

# 712
  • Мнения: 4 070
Аз бях на преглед девойката е кило. Изместиха ми още напред термина вече е за 18 авг. с цели 9 дни напред, с Виктор беше абсолютно по същия начин. Бил ми нисък хемоглобина, ама колко не разбрах - вие какво пиете, кой препарат? Моето бебче си е все още с главичката на долу и се надявам , че нему осигурявам чак такова пространство, че да се върти. Лекарката ми каза, че плацентата била много свежа?? newsm78А и ми каза няколко пъти, че аз съм изглеждала много добре. LaughingПодмазва се, ама пак няма да платя за раждане. Joy
За покупки- сестра ми вече е накупувала едни разкошотийски дрешки, а и нали там бодитата са 5 за 6 долара- едно тесте с боденца, нямам търпение да ми ги донесе да им се любувам, голяма красота- ама аз на моята сестра разчитам изцяло- вкуса й съвпада напълно с моя, освен това й казахме, че не искаме много розови дрешки, тя милата купила една и ми се извинява дълго време.А аз не че съм толкова против, който ме е виждал знае колко много розовея , но нали всички вземат розови неща и в един момент откачаш от розово. Party
Биби, всичко ще е наред- ама то детето ти даде възможност да го спреш ,заради раната, ама ти като не се възползва, ей сега и чорапите, ако си забравила. Laughing Hug По едно време като четях си мислех,че ти се е обадил разплакан, понеже не му е най- хубава пижамата. Laughing...ама как са се загубили цяла групичка деца?

# 713
  • София
  • Мнения: 29
Гунди, браво че всичко е наред с мадамата Peace Желязо  - аз пия Малтофер фол, което е комбинация м/у желязо+фолиева киселина, защото много често анемия и нисък хемоглобин се наблюдават от дефецит на фолиева, а и си спомагат за по-бързо разграждане. Струва към 9лв. Иначе някой мами пият и Феро фолгама, към 5лв е.

# 714
  • Мнения: 4 070
Белведре, май го пиех миналия път- не е ли едно смучещо, дето прилича на ония таблетки за кашлица и гърло от едно време? Ставаше ми гадно от него.На мен са ми изписали някакъв ферофол нещо си?Трябва и него да го проуча.
 А между другото някоя от вас да пие дуфастон- имам 10 таблетки в срок до 15 година- подарявам ги на който ги иска.

# 715
  • Мнения: 27 524
Лекарката ми каза, че плацентата била много свежа?? newsm78А

Направо след раждане си я накълцваш с една също толкова свежа марулка  hahaha

Много е грозна и отблъскваща плацентата  Sick

Би би, споко, нищо му няма на момчето  Hug Криско беше на 4 годинки за 5 дни на зелено училище  Party Grinning

Да питам раждалите - имахте ли т.нар. следродилна треска? При мен се появи след около цели 24 часа, тресе ме цял час, и помня, че ми беше хипер студено. Този път ще се заредя с дебела жилетка. И след секцио май няма такава треска, нали?  Thinking

# 716
  • Мнения: 4
БиБи големи емоции си имате с това зелено училище, ама няма начин - това е пътя на порастването  family
Гунди браво за добрите резултати  Hug А колко ти е хемоглобина? При какви стойности е вече нисък  newsm78

Блонди аз само съм чела за тази треска и при секциото я има.

# 717
  • Мнения: 81
Биби, как така са се загубили децата ooooh! Направо са за трепане тия учители, къде са бляли #2gunfire
А Блонди, ти ме уби направо -  на 4 години 5 дни сам на зелено училище Shocked
Аз съм голяма бъзла в това отношение. Незнам кога бих го пуснала моя син сам някъде, но със сигурност няма да е преди 8 г., втори клас демек. Не казвам че съм права, всъщност знам че не съм, но винаги много се притеснявам, много мисля за всичко, което може да се случи. А това хич не е добре, защото все пак децата трябва да се учат и на самостоятелност и това е неизбежна част от порастването им. Аз на свекито като го оставя за 1 ден и ми се пръска главата от мислене какво ли правят, ама може би щото хич й нямам доверие Twisted Evil Абе луда съм си на тая тема.....
Аз следродилна треска не съм имала.
Гунди, супер за хубавите новини от прегледа. За желязото пиех Феро фолгама, но вече я спрях, защото ми се вдигна хемоглобина.

# 718
  • Мнения: 4 070
Лекарката ми каза, че плацентата била много свежа?? newsm78А

Направо след раждане си я накълцваш с една също толкова свежа марулка  hahaha

Да питам раждалите - имахте ли т.нар. следродилна треска? При мен се появи след около цели 24 часа, тресе ме цял час, и помня, че ми беше хипер студено. Този път ще се заредя с дебела жилетка. И след секцио май няма такава треска, нали?  Thinking


Joy Ами да ,ако е толкова пък свежа... hahaha
Аз мисля, че имах само след родилна депресия, която ми се изрази в дене на сладко. Но в болницата в която раждах беше 27-29 градуса, нямаше как да ме втресе, толкова жега.Иначе нас тук ни оставят да стоим в един коридор пред родилните зали и там те наблюдават, а ти звъниш на роднини- не знам дали не ме е тресло. WinkТи къде ражда Криско.
Бранка,  HugАма не разбрах колко ми е стойността, казаха ми леко понижен??Май 120 е нормалния, оня ден на лекцията казаха, че на новородените им бил адски висок.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Блонди,след секциото бях няколко часа в реанимация,още там ме разтресе.Бях го забравила този момент,ама ти ми припомни.
би би сигурно ти е свито сърцето Hug.Аз се притеснявам отсега за едно извозване с автобуси на децата от ДГ до центъра,ама ще трябва да свиквам ,че не може да ми е само пред очите.В нашата градина имат ски -училище всяка година,водят ги за една седмица в Родопите малчовците,ама аз не знам как ще я пусна ooooh!.Според мъжа ми трябвало да свикват от малки,ама пусто притеснение как ще се оправя без мама Sad.

Общи условия

Активация на акаунт