АВГУСТовска група килограми трупа. Дръж се, кекава дружина, май почти отмина

  • 22 512
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Е добре, вече тотално ме объркахте  Shocked Пишете за някакви магнезии, желязо –... аз като питах онзи ден доктора трябва ли да пия нещо, а той = не, и витамини недей   Shocked

Блонди, наистина ли има треска– Значи да взимам жилетка  Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 29
Гунди, да за смучене или за ядене е и прилича на Ефизол Laughing На мен пък ми действа добре Wink
Блонди, и аз само съм чела и знам, че може да стане и след секцио. Но аз така или иначе мисля да си взема и нещо по-дебеличко, защото знам, че след раждане почти винаги ти става студено, дори и през лятото ooooh!
За плацентата - под свежичка сигурно е имала предвид ниска зрялост, защото преди раждане е най-висока степен - 3-та зрялост и не е толкова ефективна, както в началото, и тя се амортизира Laughing Иначе верно е много грозна и гадна, а недай си боже да не се отлепи сама, тогава се маха от лекаря с пълна упойка (при нормалното), а при секциото - веднага ти я изваждат и я хвърлят на земята...и внимават да не стъпят вурху нея и да се подхлъзнат Joy

# 722
  • Мнения: 71
Аз раждах края на февруари и изобщо не си спомням да ми е било студено. Обаче в болницата поддържаха 28 градуса и мамите си ходехме на босо само по нощнички с късо ръкавче, а пък август си представям какъв ще е мор, сигурно и климатик ще си пускаме даже.

# 723
  • Мнения: 4 070
Моята си падна самичка и както може би вече съм казвала- ми гледаха на плацента, казаха,че са били две оплодени яйцеклетки. Ама не съм я гледала аз самата плацента. Белведере, вероятно си права за плацентата- явно това е имала предвид жената.
Емка, а твояето желязо какво представляваше - беше ли за смучене.
На мен това, което са ми изписали също е с фолиева и ще си го взема дано не е за смучене. Казаха ми да го пия 20 дни.
foriy13 , ами явно нямаш нужда - всичко ти е наред. Ама дето се вика едно пробиотиче поне да не е без хич. Laughing
Момичета, аз имах една силна болка, чак съм крещяла- мисля, че разказвах на срещата, мислех,че бебето ме рита- оказа се, че ми се подуват червата, имам колит и вероятно от това. Сега съм на пробиотици, но тя Папазова смята,че в последния триместър задължително трябва да се пият. Мисля, че ми се облекчиха нещата бързо. Тоя ентеросан, който аз пия в Ремедиум е под 4 лв.
Жижа, аз също като теб и вероятно съм те питала, ама нали не помня хич на последък- на коя дата си раждала?

# 724
  • Мнения: 71
На 23 февруари.

# 725
  • Мнения: 4 070
Да , точно тая дата ми се въртеше- явно съм те питала, сори! Hug

# 726
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,

Блонди, аз също не съм имала треска - раждането беше нормално, но завърши секцио. Даже помня, че беше ужасно горещо в болницата, а съм раждала края на март.

# 727
  • Мнения: 4
Сега като погледнах в старите изследвания референтните стойности на хемоглобина са 110-180, което означава че с резултати под 110 би следвало да пие желязо, нали така  newsm78 Моите преди са били 123, а сега са паднали до 117, но док каза че всичко е нормално  newsm78

Гунди и аз покрай теб си взех Ентеросан  Heart Eyes но хич не го пия редовно  ooooh! нали стои в хладилника и не ми е пред очите. ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 486
Загубили се децата, защото се отделили, казали им "вървете ей тука по тая пътечка" ама те кой знае накъде са тръгнали. Гледам да не му се втелясвам на детето ама си го мисля естествено. А вечер вкъщи тия дни ни е толкова самотно и пусто, направо няма какво да правим, снощи в 10ч. бяхме заспали двамата с мъжа ми  Embarassed

Мен ме тресеше след секциото, ама след излизането ми от реанимация, бях с жилетка в жегите през юни.

За плацентата даже съм чувала, че като излезе и ако е на парчета, я редяли като пъзел да видят дали всичко е излязло.

# 729
  • Мнения: 59
dbs, как пет години, такова чудо не мога да си представя... Shocked Ние ако до месец не сме избрали, мъжа ми ще купи първия срещнат, абсолютно съм убедена. Той и без това искаше да се мята на първия който му предложиха... абе ще видим таз работа, но че е много затормозяващо изживяване си права, аз не вярвах докато не се сблъсках.   Stuck Out Tongue Closed Eyes wait
Треска аз не си спомням да имах след секциото... Ужас как всичко съм забравила толкова бързо!  ooooh! Rolling Eyes
Биби, разбирам вълненията ти, но всичко ще е наред, иначе и аз съм си мислела как ще се отделя един ден, аз все още при баби сам не го пускам, ама там е друг филма де...  Crazy Wink
Гунди, браво за хубавите и свежи резултати.  thumbsup
Като ви слушам колко неща споделяте след преглед, много се ядосвам, аз последния път чаках 40 мин. само за да ми измерят кръвното, нищо друго не ми се полагало...  Crossing Arms А се следя в Токуда, но има голяма разлика между първия път и сега... нещо са се затегнали яко...   33uu

# 730
  • Мнения: X
малко ви прочетох по диагонал, ама сега съм във влака - пътнически, има да се клатя три часа - като на коч мъдете - клатят се, ама не падат :д гунди, свежарка :д плацентата верно е много гадна, една такава пихтиеста.. аз се чувствам като парцал.. след два дни се омъжвам, а не мога да се зарадвам :д ще съм много изморена булка :д днес на изпита имам 6 :д  друго не знам какво да кажа :д после ще ви чета както трябва. целувки

# 731
  • София
  • Мнения: 29
Да Би-би, и аз така знам, че я редят за да видят да не липсва нещо ако е разпарчетосана, че и най-миниатюрното да остане - голяма бела може да се отвори Tired
Бюти, утре да не излизаш никъде от вас, а цял ден да почиваш Naughty Браво за 6-цата, кога научи за този изпит при цялото това хойкане hahaha Hug

# 732
  • Мнения: 102
На мен хемоглобина ми при изследванията миналата седмица беше 107 и док ми изписа Феро-Фолгамма и каза да си продължавам фолиевата киселина. В началото на юни пак трябва да отида за изследвания, но на мен и много започна да ми се вие свят и да ми причернява, а кръвното си ми е ок, та добре, че ги изписа тези хапчета, че пак да се почувствам като човек.

За болките в дясно и аз ги имам, но си ги обяснявам и аз като Екзо, че като тежи корема и ме дърпа, а и бебчетата нали растът и им трябва място, та съм спокойна не им се впрягам толкова на тея болежки.

Секса бяхте обсъждали по-напред, та да си кажа и аз..ние не сме се спирали и все още си го практикуваме поне 2-3 пъти седмично и се чувствам ок, нямам страхове и притеснения.  luvbed

Екзо, предлагам при следващото ни кафе и ние да си направим снимка и да я качим като среща на пазарджишките мами  newsm62 То аз все си мисля, че имаше още една мама от Пазарджик, но не се сещам коя е, моля я, ако чете да ни информира.

# 733
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Аз отскоро пия Малтофер Фол също, с фолиева, много е приятен.  Peace По едно на ден пия, вие по колко? Отделно пия магнерот по 1 и фолиева киселина по 1, ама тя май вече става излишна, като пия Малтофер Фол. Скоро витамини други не съм си взимала. Ще започна и аз някакъв пробиотик по нататък.
 За плацентата-нали мъжът ми присъстваше на раждането, и като ми я извадиха и му викам, снимай, снимай, ама то в бързината и малко замъглена стана снимката. Много ми беше интересно какво съм си носила друго през 9те месеца, освен бебето  Crazy
 Треска също не съм имала след раждането!  Peace

# 734
  • Мнения: 216
Уааауу, ама къде ги намерихте тези смели мъже бе?!?
Моят даже няма да има време да повърне преди да припадне.

Общи условия

Активация на акаунт