Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 13 тема

  • 32 572
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Алекс, класацията е за най-обсъждания в социалните медии сериал. Ние сме на 2ро място  newsm68, а този на първо не съм го чувала даже  newsm78
Ели, Ринка, Ени, благодаря за статиите и превода!  Hug
Много тъжен беше за мен епизодът... направо.. не ми се коментира.

# 736
  • Мнения: 8 441
Хайде и последната част.
Скрит текст:
-Когато гледа твои изпълнения коментирали ги ?
МЙ-за първи път за Suskunlar  каза някои хубави неща.Гледхаме 1 епизод заедно ,тя  ме похвали това ме зарадва много .
-Какви бяха предишните ти връзки-дълги или къси?
МЙ-Преди Бурчин нямах приятелка 4 години.преди това имах няколко къси  и 1-2 по-дълги яръзки.Стоях на далеч от всичко което е пристрастяващо.Това включва  цигари,алкохол и  дрога.
-Мислили ли се че искаш да бъдеш роден в друга държава?
МЙ-Не .Сериалите ни се гледат и в други страни и ние сме добре познати.Аз съм роден с тази култура в тази страна  и се опитвам да правя тук нещо  исе опитвам тук да разширявам хоризонтите си.Ако в бъдещето пътя ме отведе някъде другаде ,добре.
-Ти не изглеждаш като човек който приема всичко без  въпроси.
МЙ-Да .Когато бях в училище обичах да задавам въпроси например по математика.Но за да мога д а достигна до отговора ,как се е получил той .
-Понякога  те сравняват с Къванч Тътлъту и Неджат Ишлер.Какво мислиш за тояа?
МЙ-Мисля ,че всички вършим чудесна работа   и няма никакво състезание..
-Винаги казваш ,че искаш да си добър изпълнител ,но защо казваш”не искам д а бъда звезда”.Освен това не си ли  искал да бъдеш рок звезда като млад?
МЙ-Казал съм го защото още не съм знаел какво да правя.Ако не си задоволен от постиженията си ,ако не си доволен от това което правиш  от пълния си потенциал звездноста  ще нанесе повече вреда от колкото добро.Получаването на твърде много комплименти може по някога да те доведе до мисълта ч,е не правиш нещо като трябва .Поради тазипричина може би не искаш да си звезда.Но искам да бу=ъда рок звезда това едруго.
-Факта ,че жените те намират за красив и секси притеснява ли те ?
МЙ-Разбира се че не.Приятен комплимент е когато някой от другия пол  те намира за привлекателен.Но аз сега обръщам повече внимание нам играта си .Поради тази причина това че ме мислят за красив и секси не ме вълнува .Пък и ако си добър артист   и си вършиш  работата като трябва ще те виждат като изключително красив.
-Понякога хубавия външен вид може да има по-голяма сила от добрата игра.Като артист намираш л и това з апречка?
МЙ-Това не може да се контролира.Можеш да  изглеждаш съвсем нормално ,но когато те дават по телевизията ставаш много  привлекателен за зрителите.
-Жена ти ревнували те?
МЙ-Ако е така не го показва.
--А ти?
МЙ-Ревнив съм.Не към работата й ,а от другите хора.като всички други хора су=ъм.
-Какъв живот имаш?
МЙ-На последък си идвам рано  сутрин от снимки.Даже не си взимам ключовете от къщи.Не знам защо ,но ми харесва факта,че тя ще ми отвори вратата .Без да се бавя си взима душ и си лягам.Сутрин  закусваме и после пак на снимки .Имаме само  един ден за д асме заедно.
-Мислиш ли ,че се представяш добре в Suskunlar,доволен ли си?
МЙ-Има случаи в които се критикувам да.Но се старя да бъда разумен.Сценария идва и след един или два дена трябва да си на снимки.
-Кажи нещо за себе си което не знаме?
МЙ-Повечето хора неме познават истински.Това ми харесва.Тези интервюта не показват даже и една хилядна от мен.Точно като всички други и аз  имам неща който не показвам в публичния си живот  и вси1ко на това място е наистина красиво.




# 737
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Здравейте момичета Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Бързам, ли бързам на кой по-напред да благодаря за радостта само като вляза в темата Heart Eyes

Но, НЕВИН ИВАНОВА, Dinah и Rina, DVDRiper и Сезарони, ето това са хората, които ме държат здраво залепена за Сускунлар Hug Hug Hug Hug Hug
Много, ви благодаря за пореден път, всичко което правите е безценно...както сме го казвали вече, за да не се потретваме - ОБИЧАМ ВИ, ПРАВИТЕ ЧУДЕСА ЗА НАС!

              



Ваня - Hug  bouquet  bouquet  bouquet много ти благодаря за фотосесията с Мурат, повече от зашеметяващ е! Много стилно заснемане, много чар пръска отново нашия любимец.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не мога да му се нагледам....уххх

Ели,Ени - благодаря ви за интервюто и превода Hug Hug Страхотни сте, винаги бързи и отлични Peace

Вече има и хубави колажи....
Но, сега на мен ми предстои срещата с12еп. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 738

Общи условия

Активация на акаунт