Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 13 тема

  • 32 589
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ле-ле Ванче  Hug, тази фотосесия е убийствена. Тук вече е напълно мой тертип. Как може да е толкова готино това момче. Какъв беше момчурляк и какъв мъж стана Joy Joy Joy Ама в скута на кого стои на първата снимка.  Laughing Laughing

# 706
  • Мнения: 10 240
Ле-ле Ванче  Hug, тази фотосесия е убийствена. Тук вече е напълно мой тертип. Как може да е толкова готино това момче. Какъв беше момчурляк и какъв мъж стана Joy Joy Joy Ама в скута на кого стои на първата снимка.  Laughing Laughing

Ванинка, репортаж за сп. Elle!

Дамата е Айше Арман


Последна редакция: вт, 29 май 2012, 23:20 от rina-rina

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Привет, сускунларки!


Да не забравя какъв пост тръгнах да пиша, че тези снимки на Ванчето ме оставиха без думи.

Невин Иванова, Dinah и Rina, DVDRiper!
 newsm51  smile3525  newsm51

Ами банално е, но... Сърдечно благодаря за постоянството, бързината,
за труда и всеотдайността към всички фенове на "Безмълвите".

# 708
  • Мнения: 10
    Благодаря на прекрасния ни екип- Невин, Дина, Ринка, DVDRiper, Гори- и на теб! Hug Hug Hug
Чудесни сте! Много, много благодаря!!! На деветото небе съм от щастие!







Лили, изключително се радвам, че те виждам пак.  Hug Hug Hug Hug Hug HugПоздравления за твоето момче- здраве и успехи му пожелавам.

# 709
  • София
  • Мнения: 45


Невин Иванова, Dinah и Rina, DVDRiper, Cezaroni!
 newsm51  smile3525  newsm51

Ами банално е, но... Сърдечно благодаря за постоянството, бързината,
за труда и всеотдайността към всички фенове на "Безмълвите".




Ами... и аз  така!!!    love001  love001  love001

# 710
  • Мнения: 8 462
Лелееее аз седя и гледам България търси талант и новините пък тука какви готини неща стават  smile3521
Невин Hug,Dinah Hug,Ринка Hug,DVDRiper Hug  иГори Hug огромни благодарности за труда Ви ! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Ванче  Hugстраахотни снимки си пуснала   bouquet.Ей готин та готин Мурат .А русото маце на чийто скут е легнал е късметлийка голяма  smile3521

# 711
  • Мнения: 0
Аз щях да си лягам, но не бях чела в темата от няколко дни и сега наваксах. Лили, да ти е жив и здрав абитуриента! Вълнуващ момент, както за него, така и за теб. Изживях го миналата година с дъщеря ми и спомените ми са доста пресни. Още повече, че тази година бях на изпращането и на сина на приятелката ми. Пожелавам му да реализира всичките си мечти, а на теб да бъдеш горда майка!  Hug

# 712
  • Мнения: 0
Ринка  Hug Наистина чудесно начало на деня (нищо, че астрономически е преполовен) love001
Невин наистина го заслужава! За нея всичко, което можем да направим е малко

И още нещо:
Скрит текст:
Ето текста на песента, която Ринка пусна за Невин.
Това е наистина класика!

Мъдреците казват, че само глупаците се хвърлят през глава.
Но не мога да не се влюбя в теб.
Трябва ли да остана?
Ще бъде грях ако не мога да се влюбя в теб.

Подобно на реката, която уверено се влива в морето.
Скъпа, така стоят нещата.
Някои неща са отредени да се случат.
Вземи ръката ми, вземи и целия ми живот,
защото не мога да не се влюбя в теб.

Подобно на реката, която уверено се влива в морето.
Скъпа, така стоят нещата.
Някои неща са отредени да се случат.
Вземи ръката ми, вземи и целия ми живот,
защото не мога да не се влюбя в теб.
Защото не мога да не се влюбя в теб.
.

Невин наистина заслужава да има много обич в живота си. Толкова е всеотдайна!
Нека да я послуша когато може и в този вариант:


Благодаря за страхотния поздрав и впечатляващия текст...
След такъв поздрав и поднесен по този начин,какво повече да кажа?
Удоволствието е изцяло мое.. Heart Eyes
Милички,вие ме разплакахте...Много приятно усещане..
Благодаря ви..
Радвам се,че съм сред вас..
Пожелавам на всички ви,доброто никога да не ви напуска..
Пазете се,благодаря ви..
Никога не съм чувала нещо,толкова специално за мен..
Благодаря и поклон...

  bouquet

# 713
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка, тенкс Peace И що да прави човек колажи с очила. По хубаво от туй има ли Blush Heart Eyes Ама тази Айше Арман направо си е за завиждане Joy Joy Joy

Момичета, при мен се тегли много бавно. Още съм на 4 % И като охльов не пълзи дори. А аз съм толкова нетърпелива. Че и утре какъв ден ме чака  ooooh! При вас как е newsm78

Невин, сега го видях. Ами ние наистина те обичаме бе момиче. Вярвай в това. Peace

# 714
  • Мнения: 1
Невин Иванова, Dinah и Rina, DVDRiper няма думи на света с които да опиша колко много съм благодарна
Лили, много любов и само положителни емоции желая на теб и сина ти !
Хипи, със закъснение, благодаря и на теб !
Невин, искам да знаеш,че ти се възхищавам от сърце ! Когато се сетя за теб и останалите от екипа ми става толкова хубаво !
Lilims, драго ми е да те "видя" и тук !

# 715
  • Мнения: 9 782
Привет wavey Присъеднявам се към Мълчаливите Hug
Преди дни приключих с наваксването на сериите Peace

СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА
НЕВИН
и техническият екип за превода на сериала




# 716
  • Мнения: 10 240
Кратките въпроси и отговори от репортажа:
Скрит текст:


Burçin ile ilgili kısımları eklemezsem olmaz

nasıl evlendin?

"fırtına" dizisi dönemi... Burçin'le birlikte yaşıyoruz. bir kavga arasında hiç aklımda yokken, "ne istiyorsun benden?" diye patladığı bir anda " evlenmek istiyorum senle" dedim.

o ne yaptı öyle deyince?

kavga durdu. bir anda başka bir moda geçildi. ben evliliğin romantik bir biçimde romantik bir hayat düzenlemesi olduğuna inanmıyorum. çünkü evet, hayatı birlikte yaşayacağız ama ne sen ben olacaksın ne de ben sen. herkes kendisi olacak ve birlikte çok eyleneceğiz.

aşık mısın ona?

evet aşığım

birlikte en çok ne zaman ne yaparken eyleniyorsunuz?

yurt dışında, tatil yaparken...

onda olupta sende olmayan bir özellik söyle?

sabır. ben her şeyi bir an önce halletmek isterim.

seni izleyip yorum yapıyor mu? olmuş, olmamış gibi,

ilk defa "suskunlar" daki oyunum için güzel şeyler söyledi. ilk bölümü birlikte izledik, çok iltifat aldım çok hoşuma gitti.

kıskanır mı karın seni?

kıskanıyorsa da çok belli etmiyor

peki sen?

ben kıskanırım. yaptığı işlerden değil, başka insanlardan kıskanırım. her insanda olduğu kadar bende de vardır o huy.

nasıl bir hayatın var?

bu aralar eve ancak sabah geliyorum çekimden, anahtarı bilerek mi almıyorum bilmiyorum, çünkü kapıyı onun açması hoşuma gidiyor, fazla oyalanmadan yatıyorum, kalkınca önce duş, derken birlikte kahvaltı, sonra da yeniden set. haftanın sadece bir günü birbirimize vakit ayırabiliyoruz.

kendinle ilgili bizim bilmediğimiz bir şey söyle?

insanlar beni hemen hemen hiç tanımıyor. bu da hoşuma gidiyor aslında. bu röportajlar benim hayatımın binde birlik kısmı bile değil. herkesin olduğu gibi benim de kendime ayırdığım bir hayatım var ve orada her şey çok güzel

bütün kadınlar bu konuda hem fikir: çok güzel bakıyorsun! nasıl oluyor oynarken öyle bakmayı öğreniyor mu insan yoksa senin doğal bakışın mı bu?

oynadığınız o seneryo var ya, sonuçta hayatın bir parçası. hayatınızda hiç aşık olmadınız mı? aşık olduğunuzda nasıl baktığınız aklınızın bir kenarında duruyordur. hiçbir şey yapamıyorsanız, aşık olduğunuz insanı getirin gözünüzün önüne, farkına bile varmadan o bakışı yakalarsınız.

# 717
  • Мнения: 1 863
  Привет, момичета!
 
 Незнам какаво да напиша първо... всичко е шашърдъ в мен!

 Първо, разбира се, благодаря на целия екип за къртовския труд, който полагате и съм сигурна, че знаете... колко хора правите щастливи!


  Ванче, винаги си на пост за най- най - най -  страхотните неща! Hug

# 718
  • Мнения: 2 558
НЕВИН Hug ДИНА  Hug DVDRIPER  Hug РИНКА  Hug CEZARONI  Hug

ПОКЛОН ПРЕД ТРУДЪТ ВИ!!!


# 719
  • София
  • Мнения: 1 385
   Мили хора, присъединявам се с благодарностите си към екипа  ви, който ни прави щастливи.  Пожелавам  ви всичко най-прекрасно,  здраве и късмет.  Всички  ви пожелаваме толкова хубави неща,  дано се сбъднат.

Общи условия

Активация на акаунт