Намаления 2012

  • 101 960
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 436

Коя оптика е сравнително най-добре заредена? И във всяка ли има такъв апарат за проверка на зрението?

Имам неприятна случка с  Joy Optics - бях дала да правят стъкла на очила на майка. Счупи се рамката. Тя ги занесе в друга оптика да види дали може да се ползват стъклата. Там й казаха, че диоптрите на стъклата са по-високи от тези, които й бяха определени и стъклата са от най-евтините китайски, нещо от типа "очила за левче". 3 години е носила очила с грешни диоптри, а аз не й вярвах като ми обясняваше как не виждала с тях. Със сигурност помня, ми обясниха, когато ги поръчвах, колко са страхотни и неповторими техните стъкла.
В Joy Optics вече не бих си правила диоптрични очила  Naughty Имам и други наблюдения върху работата им по проверка на зрението и не ми направиха добро впечатление.
Само за лещите може да мина да проверя какво е положението. Там няма как да направят нещо.

# 31
# 32
  • Мнения: 527
Някакви намаления в Карфур чух, че рекламират по телевизията, ама не чух за какво иде реч. Някой има ли инфо?

В Карфур има няколко домакински уреда по 14.99лв, казаха в рекламата по ТВ.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 079
Присъединявам се както винаги към темата.   bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 214
И аз съм тук. Благодаря за темата.

# 35
# 36
# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
 Hug

# 38
  • Мнения: 4 428
И аз да ви следя  Grinning Надявам се скоро да започнат истинските намаления  Party

# 39
  • Мнения: 5 790
Някой да има информация за Зара?

# 40
  • София
  • Мнения: 23 079
Някой да има информация за Зара?
Вчера минах покрай Зара в Сердика, но на витрината нямаше обявено никакво намаление.  Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Благодаря за темата!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 950
Когато видя намаление на дрехи, значи виждам само размери S и XS  Tired Ако има някакви по-големи размери, то моделът ще е грозен... Изобщо не се зарибявам с такива намеления, само се дразня  Confused

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Когато видя намаление на дрехи, значи виждам само размери S и XS  Tired

да, така е...
Но имам човек за "S", та пак става  Peace

# 44
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Да се присъединя и аз към темата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт